Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm babanın coca cola reklamına zaman gazetesi köşe yazıs
Müslüm babanın coca cola reklamına zaman gazetesi köşe yazıs

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 05-Arl-2008 / 20:27    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın coca cola reklamına zaman gazetesi köşe y

Köşe Yazarı: GÜNSELİ ÖZEN OCAKOĞLU

Cola, Müslüm Gürses, bırrr ve çizilen karizma

Müslüm Gürses'in Coca Cola reklamlarında oynadığını, televizyona ulaşamayacağım bir yerde gazetede okumuştum. Daha ben seyretmeden de yorumlarını okumaya başladım.
Ne diyordu yorumlar? Bugüne değin 'ağır abi' olarak kabul ettiğimiz, sevdiğimiz, saydığımız ve hatta kendimize model seçtiğimiz Müslüm Baba, içtiği soğuk koladan sonra üşüme ifade eden 'bırrr' sesini çıkarıyor ve beraberinde de komik bir hareket yapıyordu. Bir görüşe göre, 'Olmazdı böyle şey, olamazdı!' Bir başka görüşe göre de, 'Olurdu; ama kefenin cebi de yoktu, Müslüm Baba'ya ne kadar öderlerse ödesinler, bu görüntü ona yakışmıyordu!'

Bakınız ben de dahil olmak üzere Müslüm Gürses'in Coca Cola reklamından söz ediliyor. Bırr'lı reklamın, pazar lideri Coca Cola'nın satışlarını artırmayacağı bu denli açıkken, acaba neden böylesine tartışılan bir reklam senaryosu seçilmişti? Cevabı çok basit. İşte ben yazıyorum, siz okuyorsunuz, sonra ya katılıp bana hak veriyor ya da üstünde bir fasıl düşünüyorsunuz. İşte reklamın yapmak istediği de budur. Yoksa Müslüm Baba 'bırr' demiş, karizması çizilmiş ya da protestoları dile getirmek için bir tepki blogu hazırlanmış meselesi değil. Hem bu tepki blogunun da marka tarafından açılmadığını nereden biliyoruz! Yoksa uzun süre üstünde tartışılan Aysun Kayacı'lı Pepsi Cola reklamlarına bırr'lı Müslüm Baba ile bir misilleme mi yapıldı?

Uzun lafın kısası; Müslüm Gürses kendisine bu iş için para ödenmediğini menajeri aracılığıyla açıklamış olmasına rağmen Coca Cola için iyi iş çıkardı. Bakınız Coca Cola reklamının haberi, yorumu yapılıyor, medyada markadan defalarca söz ediliyor. Bir marka için bundan daha iyisi Şam'da kayısı.

haber tarihi:23.07.2007
16 dakika sonra eklenen mesaj:
yorumlarınızı bekliyorum müslümcü abiler ablalar kardeşler... siz ne diyosunuz bu işe

Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 04:40    Mesaj konusu: Re: Müslüm babanın coca cola reklamına zaman gazetesi köşe y

haber için teşk ederiz...baba yeniliklere herzaman açıktır...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering