Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - üzüntü
üzüntü

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 16:08    Mesaj konusu: üzüntü

2005 yılından beri bu sitenin daimi üyesiyim. Bu geçen 3 sene içinde muslumcu.com sayesinde bir çok arkadaşım ve dostum oldu. Bir çok şeyler paylaşıldı. Elimizden geldiğince hiç bir arkadaşı kırmamaya ve üzmemeye çalıştım. Kırdığım arkadaşlarım var isede buradan tekrar özür diliyorum.
Bu site hiç bir zaman mp3 paylaşım sitesi olmadı ve olmayacakta. Ama maalesef bir çok arkadaşımız muslumcu.com sitesini mp3 sitesi olarak görüp üye oldular. muslumcu.com sitesimizden Babanın piyasada olmayan veya arkadaşlarımızın elinde olmayan parçalar paylaşıldı ve bu paylaşılanlardan hepimiz faydalandık. Bir süre önce Buraya bakabilirsiniz sitemizde radyo yayını ve mp3 paylaşımı mü-yap tarafından uyarıda bulunularak kaldırıldı. Artık sitemizde orjinal Telif Hakları ile korunan mp3, dosya paylaşımı yasaktır. Paylaşımlar bitti diye şimdide çamur atmalar başladı.
Benim hakkında bazı haberler duydum yalan yanlış. Bu haberler gerçekten beni çok üzdü. Kim söylemiş ne söylemiş bu önemli değil. Buradan o arkadaşı kınıyorum!

Bir hatam oldu ise sizlerden özür diliyorum.

Saygılarımla......

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 16:12    Mesaj konusu: re: üzüntü

yaa rahmibey sizin gibi verimli üye olsa herkez.siz onlara bakmayınız,güneş balçıkla sıvanırmı hiç.üzülmenize gerek yok gerçek dostlarınız size değer veriyor bunu untmayınız...
Kullanıcı profilini gör
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 16:15    Mesaj konusu: re: üzüntü

rahmi abim seni kınayan bilki müslümcü.com ailesini yani bizleri kınamıstır seni nasıl bi insan oldugunu tüm müslümcü.com ailesi biliyor hayat bu abi illa bi yerde bi patlak cıkıyor sen canını sıkma seni bilen bilio bilmeyen de istedigi gibi tanısın cok tınnn dıVery Happy seni seviyoruz rahmi baba iiki burdasın ve ii ki varsın

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 16:25    Mesaj konusu: re: re: üzüntü

Seni kınayan bu siteyi bizleri kınamıştır..senin nasıl bi insan olduğunu biliyoruz ...umarım en kısa sürede geri gelirsin aramıza

By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 16:47    Mesaj konusu: Cevap: üzüntü

Ya Rahmi Abi Senı Tanıyan Tanıyor Abi Gerisi Yalan Yanlış Kouşsa Kaç Yazar İşallah Cezalarını Çekerler.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 18:00    Mesaj konusu: re: cevap: üzüntü

Neler olacağını biliyordum, pek şaşırmadım. Bu hareketler Müslümcülüğün değil, insanlığın ayıbıdır.
Bu bölümü kapamasaydık belkide sitemiz kapanacaktı ki onların umurunda olduğunu sanmıyorum. Çünkü madde'ciler; bizden yana maneviyatları yok. bilgi eksikleri çok, neden böyle yapılıyor bilmiyorlar.
Çokta üzülmeye gerek yok Rahmi abi.
Gönlünüz Gönlümüzdür.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
veysel000023
Üye
Üye

Nereden: elazığ
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 19:52    Mesaj konusu: Re: re: cevap: üzüntü

boş ver abi senin nasıl biri olduğunu herkes biliyor 3 ,5 densiz ne söylemiş kimin umurunda
Kullanıcı profilini gör
Byilmaz_44
Üye
Üye

Nereden: Malatya
MesajTarih: 04-Arl-2008 / 21:01    Mesaj konusu: Re: re: cevap: üzüntü

Rahmi abi senin çok iyi bir insan olduğunu bütün muslumcu com ailesi biliyor zaten.
Kullanıcı profilini gör
sessiz_cocuk12
Üye
Üye

MesajTarih: 06-Arl-2008 / 23:29    Mesaj konusu: Re: re: cevap: üzüntü

Emeklerin , sarfettiğin çabaları bilmemek mümkün değil ! Senin gibi abilerimiz sayesinde Biz gençler Müslüm Baba Sevgisi ile büyüyoruz , bu aşkı bi nevi sizin sayenizde öğrenmeye çalışıyoruz ! Baba sevgisi ile Mp3 Sevgisini bir tutan arkadaşlar utansın bence !
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 06-Arl-2008 / 23:58    Mesaj konusu: Re: re: cevap: üzüntü

rahmi abi sen kafana takma böl şeyleri üye olan zaten üyeliğinin amacını belli eder

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Arl-2008 / 01:15    Mesaj konusu: Re: re: cevap: üzüntü

konu ne bilmiyorum ama genel olan yada olması gereken suçlamayı yapanın ıspatlaması gerek bunu herkes böyle düşünürse ortada zaten bişey kalmaz ıspat olmadan inananlar zaten kale alınmaz

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering