Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses Stereo
Müslüm Gürses Stereo

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 22-Ksm-2008 / 15:21    Mesaj konusu: Müslüm Gürses Stereo

Albüm Adı : Müslüm Gürses Stereo

Ölüyorum Kederimden
Ah Gelde İçme
Mahzun
Ümit Ver Artık
Kaderde Varmış Ayrılık
Kaderin Zulmü
Kumarhane
Yarab Al Canımı
Kaybolan Günler
Ben İnsan Değilmiyim
Seni Sevmek İçin
Ümit Dünyası
Ne Geçti Eline
Çilekeş

Arkadaşlar Ben bunu Çok Aradaım Ama Yok..

Bizamet Yardımcı Olurmusunuz..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ist
MesajTarih: 22-Ksm-2008 / 16:57    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Stereo

Aga bu albüm bulunucak bişi dikkat edersen şarkılar toplama plaklardan çoğu plakları topla bu albümü kendinde yaparsın stereo felan hikaye:D
Kullanıcı profilini gör
By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 22-Ksm-2008 / 19:22    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses Stereo

babayahasta demiş ki:
Aga bu albüm bulunucak bişi dikkat edersen şarkılar toplama plaklardan çoğu plakları topla bu albümü kendinde yaparsın stereo felan hikaye:D

Haklısın Kardeşim Daha Demin Arşatırdım Bu Korsan Bir Albüm Toplama saol kardeşim..

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering