Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?
MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 05:08    Mesaj konusu: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

Evet Arkadaşlar Müslümcü.com Üyesiyim Çünkü Neden?

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 05:11    Mesaj konusu: Re: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

çünkiiii gerçek müslümcü dostlarımın sıcaklığı ve sevgisini burda bir çatı altında bulup gönlümüzden gönlünüze akan değerleri anlamaktır...
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 05:26    Mesaj konusu: Re: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

bir çok nedeni olabilir ama benim için sanırım net dünyasına bu site ile atılmamdır ve vefam

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 05:53    Mesaj konusu: Re: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

çünki müslüm babaya giden yolda, bu sitede bi çok bilgi aldım bi çok bilgide paylaştım,ilk bu siteye uye oldum,bu zamana kadarda hiç kopmadım,arkadaşlık ortamda üst düzeyde yani anlatılmaz bişi bu.

GÜZEL Bİ KONU TŞLLER KARDEŞ.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 06:06    Mesaj konusu: Re: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

cünkü burasi aile dostluk kardeslik hepsi burda varolun sagolun gönlünüz gönlümüzdür.......
Kullanıcı profilini gör
Melisa_Gurses
Üye
Üye

Nereden: BiLeCeksiNiZ...
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 06:11    Mesaj konusu: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

muslumcu.comdayım cunku muslum babamız ben abılerım kardeslerım hepımız burdayız cunku bız bır aıleyız bız bırlıkte gucluyuz :: saygılar

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 15:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

Çünkü sağlam dostlarım oldu...

erax60
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 21:20    Mesaj konusu: Re: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

jest_50 demiş ki:
cünkü burasi aile dostluk kardeslik hepsi burda varolun sagolun gönlünüz gönlümüzdür.......

aynen katılıorum jest50 kardesime
Kullanıcı profilini gör
banned
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: heryer
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 21:34    Mesaj konusu: Re: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

çünkü bilgi vermek bilgi almak dostluk kurmak için beyler ! Wink
Kullanıcı profilini gör
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 22:10    Mesaj konusu: Re: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

cünkü müslümcü oldugumuzu daha dogrusu su dünyada hala adam gibi adam oldugunun insanlara göstermek icin ve müslümcü olmanın verdigi ayrıcalıgı tatmak icin burdayım ve iikide burdayım iiki sizlerde varsınız VEFASIZ ALEMİN VEFALI DOSTLARI
Kullanıcı profilini gör
Felakethm
Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 23:47    Mesaj konusu: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

Müslüm Baba'nın çatısı altında güzel dostluklar hoş muhabbetler adına burdayım
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 01-Ksm-2008 / 00:23    Mesaj konusu: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

çünkü hiçbişeye kişisel yaklaşmıyorum.
müslümcülerin hayata bakışını,özelliklerini görüyorum.
gercek bir dostlugun aynı zevkler içinde yattıgına şahit oluyorum.

ve en önemlisi müslüm gürses namına ne varsa burda yaşaya biliyorum.
paylaşabiliyorum.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 01-Ksm-2008 / 02:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

babacan1102 demiş ki:
çünkü hiçbişeye kişisel yaklaşmıyorum.
müslümcülerin hayata bakışını,özelliklerini görüyorum.
gercek bir dostlugun aynı zevkler içinde yattıgına şahit oluyorum.

ve en önemlisi müslüm gürses namına ne varsa burda yaşaya biliyorum.
paylaşabiliyorum.

eyvallahh

ömer abi gene söylenecek engüzel cevabı vermiş .........EYW.............ABİ...
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 01-Ksm-2008 / 14:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

çünkü sadece baba var

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 01-Ksm-2008 / 23:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

aynı duygu ve hisleri birarada yaşamak güzel...paylaşamak tartışmak nebileyim işte bir çatı altında olmak..

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 01-Ksm-2008 / 23:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

çünkü biz bir aileyiz.Müslüm Gürses ailesi...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 00:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

müslüm.com üyesiyim çünkü müslüm baba hastasıyım müslümcü abilerim kardeşlerimle bir arada olmak için burdayım..
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 01:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

çünkü her şey baba için onu seviyoruz
Kullanıcı profilini gör
muslumce-63
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: ş.urfa
MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 05:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

bencede hersey baba icin

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 17:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: MusLumcu.Com Üyesiyim Çünkü ?

evet çoğumuz aynı fikirdeyiz kardeşlerim abilerim ...
arkadaşlığı kardeşliği dostluğu saygı sevgi çerçevesi içinde anlaşmayı burada gördük ilk sitemiz burasıydı ve bence hala burası biz bir aileyiz en azından klavye tuşları ile dahi olsa aramızda kopmayan bir bağ var...ve hiç ayrılmayacağımıza inanıyorum muslumcu.com bir başka benim için müslüm baba ile ilgili herşeyi ilk burda duyduk öğrendik o yüzden siteye olan saygımızın yeri ayrıdır.....muslumcu_006 saygılarımla
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering