Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız Oldum
Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız Oldum
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 30-Ekm-2008 / 07:38    Mesaj konusu: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız Oldum

Arkadaşlar Hiç Baba İçin Tarşılacak Konunuz Oldumu Arkadaşınızla Eşinizle Ne bilim

Ona Dil Uzatan Biri Olduda Siz Büdahale Oldunuzmu???

[Benım Oldu Bir Gün Öle Mahallede Oturuyorduk Tabi Ben Gene Anlatıyorum İşte Şöle Parçalar

İşte Şurdaki Şiir Şuyrdaki Girişe Bak Felan Arkadaşımın Teki Ya Yeter Ahmed İşte Bizide Unuttun

Sitelkere Takıalrak Sonra Müslüm Baba ya Biraz Hakeret Edermiş Gibi Oldu Bende Azının Payını Verdim

Şimdi Benle Konuşmuyor Konuşmasın Öle Konuşçaksa Hiç Konuşmasın Adam Sandık Anlattık..]

Saygalarımla....

By_Sorti.....

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 30-Ekm-2008 / 10:38    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

en güzel dostluklar ,herşeyden önce saygı üzerine kurulmalıdır.
herşeyden önce birbirinizin zevkine saygı duymaktır.
saygı bitmişse zaten ipler kopmuş demektir.
eger benim arkadaşım beni iyi tanıyorsa zaten böyle birşey söylemeye yaklaşmaz.konuşmaz konuşmayacagını da bilir.
aile hayatımda ise sevmese dahi saygı duymasını bilecek.zorunda!
yoksa yarım kilo pamuk neyine yetmez ki demi Very Happy

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 30-Ekm-2008 / 14:17    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

Ben Herkese Saygı Duyuyursam,Dinlediğim müziğide Saygı duyulmasını isterim.Elbette anlaşamadıgımız konular oldu,ama konuşarak halledildi.Ailem bile alıştıgına göre gerisi mühim değil:)SmileSmile

Kimseye birşeyler söylemek gibi bir gayemiz yoktur.Babayı bilen bilir bilmeyen yoluna gider..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 30-Ekm-2008 / 14:26    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

benimde çok tartışmalarım oldu hemde birsürü,,,
Alıntı:

eger benim arkadaşım beni iyi tanıyorsa zaten böyle birşey söylemeye yaklaşmaz.konuşmaz konuşmayacagını da bilir.
yoksa yarım kilo pamuk neyine yetmez ki demi
konuya güzel değinmişsin ömercim,yaaww bu sondaki yarım kilo pamuk olayını ne maksatla dedin halen anlamadım naçizane dostum...
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 30-Ekm-2008 / 18:39    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

muslum_toprak demiş ki:

konuya güzel değinmişsin ömercim,yaaww bu sondaki yarım kilo pamuk olayını ne maksatla dedin halen anlamadım naçizane dostum...

yani müslüm kardeşim eger sevmiyorsa kulaklarına pamuk tıkasın maksadında Very Happy

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 30-Ekm-2008 / 19:04    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

hmmm.çok felsefik konuşmuşun,ewet dinlemesem 500gr pamuk yeter heryerineee. Laughing
Alıntı:

yani müslüm kardeşim eger sevmiyorsa kulaklarına pamuk tıkasın maksadında

1 dakika sonra eklenen mesaj:
Alıntı:

hmmm.çok felsefik konuşmuşun,ewet dinlemese diycektim 500gr pamuk yeter heryerineee. Alıntı:

yani müslüm kardeşim eger sevmiyorsa kulaklarına pamuk tıkasın maksadında

Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 30-Ekm-2008 / 21:30    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

hiç olmadı olmasınıda istemem.

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
muslumce-92
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 01:09    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

oldu hemde en yakın arkadaşlarımdan biriyle 2 haftadır konuşmuyoruz kendisiyle

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 02:32    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

benimde oLmadi ama bi ferdici arkadaşımı müslümcü yaptim Very Happy Very Happy Wink 2 3 ayda bi aracımın herşeyi tam oldugu halde polisden son ses baba dinledigim için yedigim cezaları saymassak.. Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
ismail28
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 03:35    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

olmadı olmasınıda istemem

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 03:37    Mesaj konusu: Re: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşınız O

babacan1102 demiş ki:
yoksa yarım kilo pamuk neyine yetmez ki demi Very Happy

eyvallahh

söylenecek en güzel şeyi söylemiş ömer abi sönlenecek bişey bırakmammış sağolsun........................
...............EYW....................
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 04:53    Mesaj konusu: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşını

bi kac kere oldu ama olaylar kansiz bitti.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 05:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dala

müslümcülük zaten kavgadır

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 15:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dala

taruz demiş ki:
müslümcülük zaten kavgadır

Tacettin abime aynen katılıyorum..

Zaten yıllardır kavgasını yapıyoruz..bakalım kim galip gelcek..
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 15:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dala

valla çoookkk gavgalarımız oldu bu konuda çoğu müslümcü dertlidir zaten Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 20:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dala

halen devam etmektedir kavgalarımız
Kullanıcı profilini gör
erax60
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 21:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dala

olmadı olmasını ıstemem ......
Kullanıcı profilini gör
Felakethm
Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 31-Ekm-2008 / 23:44    Mesaj konusu: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşını

Hiç gerek yok girmiyorum böyle tartışmalara
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 01-Ksm-2008 / 03:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dala

benimde çok oldu,tartışmalarım,ben müslüm babayı savundukça onlarda başka sanatçıları savundular kıyaslamaya kalktılar,ama beni yıldıramadılar,müslüm babaya söylenen söz bana söylenmiştir,kesinlikle kaldıramam,bu konudada da kimseyi tanımam.

EYVALLAH.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 01-Ksm-2008 / 10:06    Mesaj konusu: Cevap: Hiç Müslüm Gürses Hakkında Kavganız Yada Laf Dalaşını

olmaz olur mu.çevremdeki bir çok insan babamızı eleştiriyor.birçok kişi arabesk düşmanı ama bilmiyorlarki onu anlamak bir sanattır... arabesk bitmez!
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering