Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Flash tv Baba Show 2. bölüm videoları (7 ekim 2008)
Flash tv Baba Show 2. bölüm videoları (7 ekim 2008)
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tv Görüntüleri -> Flash TV Baba Show
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 09-Ekm-2008 / 20:56    Mesaj konusu: Flash tv Baba Show 2. bölüm videoları (7 ekim 2008)

Malatyanın Kavakları (Uzun Hava) ve İşte Gidiyorum

Link

Bir Tel Çektim Mardinden

Link

Urfalıyam Ezelden ve Sivasın Yollarına

Link

Gel Hele

Link

Şu Dağlarda Kar Olsaydım

Link

Yüreğimden Vurdun Beni

Link

Diley Diley

Link

Buda Gelir Buda Geçer

Link

Paramparça

Link

Fincanın Etrafı

Link

Pencereden El Eder

Link

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke

En son Rahmi06 tarafından 10-Ekm-2008 / 17:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
DaMaR_GFB
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: çıktı bu ayrılık
MesajTarih: 09-Ekm-2008 / 21:42    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

teşekkürler abi emeğine sağlık...
Kullanıcı profilini gör
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 09-Ekm-2008 / 21:48    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

Programı seyredememiştim. Çok teşekkürler

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: çıktı bu ayrılık
MesajTarih: 09-Ekm-2008 / 21:49    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

Malatyanın kavaklarını sölemesi ayrı bugüzellik biim için(kaysıkent)ve
işde gidiyorumun keman bölümünü Müslüm babanın orkestırası kadar güzel işleyen bi orkestıra yok kendini belli ediyo zaten dikkat çektirerek..!
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 09-Ekm-2008 / 22:00    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

teşekkürler rahmi abi

Kullanıcı profilini gör
ADANALl
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 09-Ekm-2008 / 22:58    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

bana 1 sey kalmamıs elıne saqlık bende ılk bolumu eklerım daha sonra

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 09-Ekm-2008 / 23:24    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

rahmi abi ellerine yüreğine sağlık,çokkk tşkrler..
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 00:36    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

süpersin rahmi abi helal emeklerine
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 01:05    Mesaj konusu: Re: 7 ekim 2008 baba show

Müslüm Babanın Okuduğu ve Düetlerin tamamı yüklendi.

Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 01:23    Mesaj konusu: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 2008)

Helal olsun Rahmi abi, dün programı kaydedemedim. Bilgisayarı uzaktan yönetirken hard diskte alan tükendi bir kısmını kaydedebilmiştim.
Şarkılar muhteşem.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 01:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

şehir dışında oldugumdan dolayı seyredemedim eline saglık 45 lik baba Very Happy

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Muslumcopath
Üye
Üye

Nereden: Teksas
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 01:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

Teşekkürler Hocam Yüreğine Sağlık,Eve Geç Geldiğimden Dolayı İzleyememiştim;İyi Oldu..
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 02:30    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

rahmı abı yıne bombayı patlatmısın sagolasın

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 03:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

eline sağlık rahmi abi

Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 03:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

Yeterki Müslüm Babanın TV ye çıktığını göreyim. Sizlerde sağolun

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 04:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

tek kelimeyle süper seyretmiştim ama yine seyretmeye doyamadım malatyanın kavakları gel hele bunlar nasıl bir yorum ya baba sen yaşayan efsanesin ve allah sana uzun ömürler versin

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 04:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

selam arkadaslar bence program guzel ama aksasuarlar cok kotu bırde konuklar sahsen ben olsam hakan asıyan yada gullu kamuran akkort onun gıbı sanatcılar getırıdım ordakı tekerleklerı jantları kladdırırdım daha guzel ortam olur tarık menguc yakısmıyor muslum babanın karızmasını sarsıyor bırde huseyın caycı ordakı kelı kaldırırdım ben boyle dusunuyorum benım gorusum ama programı cok guzel sunuyor o bır gercek tesekurler
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 05:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

bendede falaş tv çekmedi,neten aradım gene nafile,öncelikle rahmmi abi çok tşkürler,yine bu konudaki ustalığını gösterdin eyvallah. programa gelince,bence süper olmuş diğer yaptığı programlara nazaran çok süper olmuş,özellikle orkesra süper son derece kaliteli,ses düzenide öyle, net anlaşılıyor, bağlamayı hiç sormayın zaten resmen döktürüyor,tv kanalı çok yaygın bi kanal olmasada babanın sayesinde bi yere gelir,biz müslümcüler yeteriz zaten Very Happy diğer programları sabırsızlıkla bekliyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 06:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

sado1981 demiş ki:
selam arkadaslar bence program guzel ama aksasuarlar cok kotu bırde konuklar sahsen ben olsam hakan asıyan yada gullu kamuran akkort onun gıbı sanatcılar getırıdım ordakı tekerleklerı jantları kladdırırdım daha guzel ortam olur tarık menguc yakısmıyor muslum babanın karızmasını sarsıyor bırde huseyın caycı ordakı kelı kaldırırdım ben boyle dusunuyorum benım gorusum ama programı cok guzel sunuyor o bır gercek tesekurler

kardesım dusuncelerıne katılıyorum programın guzellıgı nı baba kurtarıyooo orkestrayada laf yok.amma velakın sahne olmamıs bencede.lastıler falan tamırhane havası verılmıs belkı ama baba daha guzel sahne daha hos dekor falan babanın sevıyesıne cıkamayan sanatcılara bakıyoruz ne paralar dokulup ne sahnelere cıkıyolar konuk olayına gelınce tabıkı bu kanalın durumuna gore degısır ama baba ısmını duyupta gelmek ıcın kendını naza ceken sanatcılar olabılır tabı bu ısler bızı asar bızım aklımız yetmez.

bıde baba kırmızı ceketı ya bABA ne gıYSE yakısıyor.valla hangımız gıyer kırmızı ceket yok derız yakısmaz derız. ama baba kaldırmıs bu kıyafetı helal olsun.

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 10-Ekm-2008 / 08:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: flash tv baba show 2. bölüm videoları (7 ekim 200

program çok güzeldi
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tv Görüntüleri -> Flash TV Baba Show
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering