Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Bayramınızı şimdiden kutlarım
Bayramınızı şimdiden kutlarım
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 06:08    Mesaj konusu: Bayramınızı şimdiden kutlarım

şeker bayramınızı şimdiden en içten dileklerimle kutlarım nice güzel bayramlara sitede olmaya bilirim konuyu ilk ben açayım dedim şunuda unutmayalım lütfen kendi araçlarıyla ziyaretlere gidilecekse rica ediyorum yavaş gidin bayramımızı taziye yerine cevirmeyelim lütfen tekrar bayrayramınız kutlu olsun.................
EYW....................
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 06:22    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

saol ahmedim
kimin yarına cıkacağına garantisi yoktur.
o yüzden dikkat etmek lazım
kendimisi düşünmüyorsak bari sevdiklerimiz için

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 06:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

aynen katılıyom ömer abi geride kalanlarıda düşünmek gerek................
eyw.................
Kullanıcı profilini gör
BETER52
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 06:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

ahmetım senın ve tum muslumcu com uyelerını ramazan bayramı mubarek olsun.. nıce bayramlara dıleklerımle.. cok guzel uyarı ypmıssın hız felakettır... dedemın lafıdır GEC GELDINIZ DESINLER AMA GECMIS OLSUN DEMESINLER saygılarımla

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 06:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

çok doğru söylüyon bir saat erken gideceğine bir saat geç git ne olacak ..........
EYW...............
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 08:25    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

eyvallah ahmet kardeşim tüm islam aleminin ramazan bayramı kutlu ve mutlu olsun hayırlara vesile olsun
( benim gibi yapın araba kullanmayın ben kendime güvenemiyorumda Very Happy ) şaka bi yana dikkat etmek şart bayramı zehir etmesin inşallah bu sene trafik

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 10:09    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

Eyvallah cümleten herkezin bayramı mübarek olsun arkadaşlar saolun...

Üye
Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 21:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

herkezin ramazan bayramı mübarek olsun ilerideki bayramlarla geçirmek dileğiyle saglıkla huzurla kalınn

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 22:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

Umut sağlık ve neşe dolu günlerin sizlerin olması dileği ile: Herkesin mubarek ramazan bayramını kutlarım . Nice bayramlara arkadaşlar.
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 28-Eyl-2008 / 22:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

eyvallah ahmet kardeşim,güzel dileklerine katılıyorumum.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 04:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

ewy kardeşim tüm islam alemin şeker (ramazan)bayramı kutlu olsun

Üye
Üye

Nereden: BiLeCeksiNiZ...
MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 06:05    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

eywallah ahmet gardas bende herkezın bayramını kutlar buyuklerımın ellerınden kucuklerımınde gozlerınden oper beraber saglıklı daha nıce bayramlar gecırmek dılelgıyle saygılar

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 08:39    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

sağ ol kardeş tüm müslüman aleminin bayramı mübarek olsun .. Bu arada şeker bayramıda nedir koskoca ramazan bayramı oldu şeker bayramı neysee
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 19:54    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

tüm müslüm cülerin ve muslumcu com ailesinin bayramını kutlarım

hasret kalbimde yanar kor gibi
sevgisiz hayat sanki susuz çöl gibi
kime biraz baglansam kaçar el gibi
dert yagdırır üstüme tıpkı sel gibi
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 23:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

hep beraber nice bayramlara arkadaşlar.........................
eyw........................
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 23:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

tekrar söylüyorum hız felakettir lütfen yavaş gidelim ha birdakka erken ha bidakka geç hiçbirşey değişmez bu konunun üstünde durmamın sebebi hergün yanıma kazalı arbalar gelmesi lütfen.................
EYW.....................
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Eyl-2008 / 04:11    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

eyvallah ahmet bende senn ve tüm müslümcü.com ailesinin bayramını en içten dileklerimle kutlarım hepiniz allaha emanet olun iyi bayramlar. . .büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim Very Happy

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 30-Eyl-2008 / 08:04    Mesaj konusu: Cevap: bayramınızı şimdiden kutlarım

Bayramımız mübarek olsun, Hayırlı bayramlar arkadaşlar...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 30-Eyl-2008 / 16:31    Mesaj konusu: Cevap: Bayramınızı şimdiden kutlarım

herkezin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım..sevdiklerinizle beraber nice bayramlara..
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 30-Eyl-2008 / 23:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: Bayramınızı şimdiden kutlarım

tüm islam aleminin ramazan bayramı mübarek olsun

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering