Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - bir sonraki tren
bir sonraki tren

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
Yazar Mesaj
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 17-Eyl-2008 / 04:32    Mesaj konusu: bir sonraki tren

Son trende mi kalktı acaba hayatımdan ,istasyonda bekleyip duruyorum biletim yok ama yinede bekleyip duruyorum.Gözüme belli belirsiz bir yazı ilişiyor bileti olmayanlar binemez diye , nedense bilet almıyorum ve bekliyorum.Neyi bekliyorum diye sorduğumda cevabım treni oluyor niye bilet almadığımı kendime sorduğumda cevab bulamıyorum.Belki davet edilmeyi bekliyorum , trenden biri inip hadi gel demesini , belki de bekleyenlerden birisinin bana bilet vermesini ama bildiğim bir şey varsa umudum o trende.

Günler geceler o şekilde geçiyor. Her gün yeni insanlar istasyona geliyor ve gidiyor.Ben yine bekliyorum , tanıdık bir yüz görünce seviniyorum bu da benim gibi diyorum ama birkaç gün içinde yok olup gidiyorlar.

Birden aklıma bir soru takılıyor , acaba kaç kişi istasyonu bile göremeden dışarıda biryerlerde yaşamaya çalışıyor.Belki de onlar istasyonu hiç bulamadan yani mutluluk umudu bile olmadan çırpınıp duruyorlar.Acaba bende mi istasyondan çıkmalıyım yerim oralarda biryerlerde mi diye düşünüyorum.

Derken bir tren daha geliyor , herkes koşarak birbirini ezercesine binmeye çalışıyor, tren hareket ettiğinde ben yine bekliyorum.Bir soru takılıyor aklıma ben neyi bekliyorum ,yine o umut dolu ses BİR SONRAKİ TRENİ , BİR SONRAKİ TRENİ , BİR SONRAKİ TRENİ , BİR SONRAKİ TRENİ...

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 05-Ekm-2008 / 19:27    Mesaj konusu: Re: bir sonraki tren

ellerine sağlık tacettin abi her zamnki gibi süper...

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering