Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması
Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 15:28    Mesaj konusu: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

24 Ağustos Pazar günü İstanbulda Ferdi Tayfur hayranları ile bir buluşmamız oldu.
Resim ve videolardan belli ki güzel bir buluşma olmuş.

Link

f-bulusma-9.JPG
 Açıklama:
alkolik_06
 Dosya Boyutu:  235.75 KB
 İzleme:  16212 kere

f-bulusma-9.JPG

f-bulusma-8.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  166.9 KB
 İzleme:  16215 kere

f-bulusma-8.JPG

f-bulusma-7.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  175.36 KB

f-bulusma-7.JPG

f-bulusma-6.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  166.76 KB

f-bulusma-6.JPG

f-bulusma-5.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  185.03 KB

f-bulusma-5.JPG

f-bulusma-4.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  210.79 KB

f-bulusma-4.JPG

f-bulusma-3.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  189.04 KB

f-bulusma-3.JPG

f-bulusma-2.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  184.68 KB

f-bulusma-2.JPG

f-bulusma-1.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  305.22 KB

f-bulusma-1.JPG

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 13-Ekm-2008 / 02:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 16:21    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

güzel bi buluşma olmuş
ömer abiyede helal olsun taksim meydanının orta yerine diktireceğiz dediği için

paylaşım için teşekkurler

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 16:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluş

Güzel bir buluşma olmuş. Dostluk ve arkadaşlık içinde. Helal olsun Ömer arkadaşımıza.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 17:18    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

güzel bir buluşma olmuş, katılan herkesin gönlüne sağlık

Kullanıcı profilini gör
kralferdiabi
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 17:34    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

Selamun Aleyküm

24:08:2008 Tarihinde saat 13.00 da düzenlemiş olduğumuz Buluşmaya Katılan Herkeze Teşekkür ediyoruz

Bu buluşmanın amacı kardeşliğin dostlukların sanalda nasılsa Reel Hayattada devamını sağlamak ayrıca Ferdiciler Müslümcüler diye bir ayrımcılık olmadığını gösterebilmek zaten MÜSLÜM GÜRSES ve FERDİ TAYFUR ikili Tv programında bunu dektere etmişlerdir kavga aramızda asla olamayacağını aynı memleketli olduğunu mahalle arkadaşı olduğunu belirtmiştir. buda bizi sevindiriyor diye düşünüyoruz.
Buluşma esnasında bizlerin yanında olan ( babacan1102 ) ÖMER arkadaşım başta olmak üzere davetimize katılan Diğer Müslüm Gürses Hayranlarına Kralferdiabi.com ailesi Olarak tekrardan teşekkürlerimizi iletiyoruz Umarım Bu tür buluşmalar tüm illerde ilçelerde gerçekleşir.
Buluşma esnasındaki yaşanan o Duyguyu katılan arkadaşlarımız daha iyi anlamışlardır bizim bu ilk buluşmamız oldu
ANKARA, dan Siirten Katılan arkadaşlarımız davetimize geldiler. Çok mutlu olduk dost kazandık arkadaş edindik buda bizi sevindiriyor. Rabbim Daim etsin İnşallah
Hepinize Teşekkür ediyorum Saygılar..
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 18:27    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

öncelikle arabesk müzigine deger veren degerli kardeşlerimi tanıdıgım için cok mutluyum.
o kadar güzel bir atmosfer yakaladık ki beraber, inanın gelmeyen arkadaşlar cok şey kaybetti.o kadar içten ve samimi anlar yaşadık.tarifi imkansız birsey
orda en cok dikkatimi ceken gelen arkadaşların içinde ki samimiyetin yüzlerine yansıması idi kendi adıma konuşuyorum etkilenmedim desem yalan olur.
vefakar kardeşlerimiz ankaradan hatta siirt ten bile gelen kardeşimiz oldu.
gurur veriçi bir tablo.
biz böyle organizasyonlara imza attıkca üzerimizde ki kulaktan kulaga yayılan arabesk ayırımı tezinide eritmiş olacagız.
eger hepimiz aynı akla hizmet ediyorsak aramızda ayrı gayrı da olmamalı diyorum.
gönül isterdi ki HAKAN kardeşimizde aramızda olsun ama kısmet degilmiş.saolsun sanki yanımızdaymış gibi her daim aradı hatta canlı yayına bile katıldık.gönül insanı dedikleri şey bu olsa gerek.
gelen tüm kardeşlerim yüreginize saglık.her daim kardeşiz allah gönlünüze göre versin.

ferdi abiden HERŞEYİ BİTİRDİK BİR YALAN GİBİ diyorum Very Happy

GÖNLÜNÜZ GÖNLÜMÜZDÜR

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 23:18    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

Bu buluşmada emeği geçen bütün arkadaşlara teşekür ederiz ömer babayada eyvallah her şey gönlümüzce olsun...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 00:57    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

dosluğun en en güzel göstergesi işte bu buluşma,gerçekten güzel bi buluşma ollmuş,ayrıca koro halinde aklı yok parçasıda güzel Very Happy bağlamayı çalan arkadaşada unutmamak lazım,gerçekten güzel olmuş yüreğinize sağlık.

Üye
Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 00:58    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

çok güzel bir buluşma olmuş. orda olmaık vardı yaw.. nice buluşmalara.
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 01:03    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

müsadenizle önce ömer babaya ve kardeşim beter kenana huzurlarınız da teşekkür etmek isterim beraber bize çok güzel iki gün yaşattılar hiç bişey esirgemediler cumartesi sabah 7den pazar akşamına kadar bizlere eşlik ettiler mükemmel bir misafir perverlik gösterdiler allah herkese böyle gönlü geniş dostlar nasip etsin ardından ahmet_44 kardeşimizede çok teşekkür ederiz evet buluşma tam anlamıyla mükemmeldi yıllardır birbirimizi tanıyomuş gibiydik buluşmanın en acı yeri benim şarkı sölememdi Very Happy allah tekrarlarını nasip etsin herkese sevgi ve saygılar

Üye
Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 01:27    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

wayy be helal olsun super bır bulusma olmus.. ortamın guzellıgını buradan hıssedebılıyoruz emegı gecen abılerıme kardeslerıme, katılan tum gonul dostlarına tsk edıyorum.
Kullanıcı profilini gör
BETER52
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 01:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluş

alkolik_06 demiş ki:
müsadenizle önce ömer babaya ve kardeşim beter kenana huzurlarınız da teşekkür etmek isterim beraber bize çok güzel iki gün yaşattılar hiç bişey esirgemediler cumartesi sabah 7den pazar akşamına kadar bizlere eşlik ettiler mükemmel bir misafir perverlik gösterdiler allah herkese böyle gönlü geniş dostlar nasip etsin ardından ahmet_44 kardeşimizede çok teşekkür ederiz evet buluşma tam anlamıyla mükemmeldi yıllardır birbirimizi tanıyomuş gibiydik buluşmanın en acı yeri benim şarkı sölememdi Very Happy allah tekrarlarını nasip etsin herkese sevgi ve saygılar

ben tsk ederım hacı kardesım... ta ankaradan ayaklarınıza saglık geldınız..bı kusurumuz olduysa afola.

bulusma tam alamıyla harıkaydı sankı yıllardır tanıyomusuz gıbı bırbırımızı kardes gıbıydık. emegı gecen butun dostlara tesekkur edıyorum hacı ben bıle kac senedır bu kadar gezmemıstım vesıle oldunuz saolun ferdı tayfur hayranı kardeslerımın hos sohbetlerıde guzeldı ıyı ınsanlar tanımak hakıkaten guzel

saygılarımla

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 02:23    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

güzel biir bulusma olmus

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 03:00    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

güzeL bir buLuşma düşünmüşünüz..yakişirrrr ömer abi gene baş röllerde şaşırmıyorum artık Laughing
Kullanıcı profilini gör
cihanblk
Üye
Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 03:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluş

ömer baba yaptıgın bi iş kötü olmaz mı senin ya vallaha helal olsunn sana devamını bekliyoruz inş bende gelecem bi bulusmaya Very Happy voleyi vurur vurmaz istanbuldayım Very Happy ama önce ankaraya gidecem hacı abimin yanına oraya tren var ucuz oluo Very Happy malum öğrenci adamız

bir değil bin seven versen ne fayda...
Kullanıcı profilini gör
harbidamar
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 03:54    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

cok manyak bı bulusma olmus yaw helal olsun hepınıze alkolık abımede selamlar abım cok manyak cıkmıısn muslum bab ve sen ayrı bı guzellık katmıs babacan abımde oyle ve dıgerlerıde.. allah daım etsın......elınıze saglık....harbidamar hülya...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 04:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluş

fotolara baktıkca keske bende olsaydım diyesi geliyo insanın sıcak bir buluşma olmuş emeğe gecenlere tskler...(ömer eksik olsa sasardım zaten aman aman allah basımızdan eksik etmesin seni ömer:) Wink

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 05:02    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

gençliğim yıllara boynunu bükmüşş......................
emegınıze saglık...................
Kullanıcı profilini gör
has_ferdici
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 15:33    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

Bu buluşmada bende yer almıştım çok güzel geçmşiti gelen arkadaşlar sağolsun ortam sıcaktı eyvallah.
Kullanıcı profilini gör
veysel000023
Üye
Üye

Nereden: elazığ
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 16:50    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur Hayranlarının buluşması

fotoğraflardanda anlaşıldığı üzere çok güzel bir buluşma olmuş
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering