Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Kim oluyor Bunlar ?
Kim oluyor Bunlar ?
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> İstek Öneri Eleştiri
Yazar Mesaj
muslumbaba77
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: yalova
MesajTarih: 25-Ağu-2008 / 21:14    Mesaj konusu: Kim oluyor Bunlar ?

evet abiler yaşım 16..ve bnm yaşımdakiler artık sanatçının emeklerini hiç sayıyor.. kim bunlar ? gerçek sanatçıların kıymetini biz mi biliyoruz sadece ?
gençlik kapılmış RAP,POP,ROCK, bunlar mı sanatçı ? onlara soruyorum ? kaç yıllarını vermişler sanata-şarkıya-

abiler buna bir durdememiz lazım artıkk..herkes özenti olmuş bu devirde...kapıLmışlar bi rüzgara esiyorlar.......

isim vermek istemiyorum ama bazı sanatçılar sanatçı olmasada ünlü diyelim..onlar nasıl olursa SANATÇI diyorlar ?

gerçek sanatçının hakkını vermemiz lazım...magazinde çıkıyorlar bu ayrıldı bu kavga etti yok bu evlendi .? bunlar mı sanatçı.. yoksa reklam sanatçılarımı diyelim...artık anlıyamıyorum kim sanatçı kim

KİM BUNLAR...?
Kullanıcı profilini gör
bicare_517
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Ordu Vatan & Ünye Mekan
MesajTarih: 25-Ağu-2008 / 21:23    Mesaj konusu: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

slm...!
merhaba kardesim yaşın ufak ama bazı yorumlara acıksın.
hayatta o kadar soru cvp vardırki bilemezsin .. bunlara cvp da bulamazsın.
genel bir terim vardır herkez hak eddiği gibi yaşar.
Bırak dağanık kalsın.senin sevmediğini bir başkası başına taç eder.emek vermedikleri için emeğin nasıl birsey olduğunu bilmeyen vatandaşlar var.

herkez sanatcı olur müzisyen olur ama her kez müslümcü olamaz fark burda.
2000 yıllara doğru ilerliyoruz vaziyetimizden şikayetimiz yok reklamada ihiyacımız yok çünkü eskiler tanır müslüm babayı ve müslümcüleri

Kullanıcı profilini gör
muslumbaba77
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 25-Ağu-2008 / 21:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

bicare_517 demiş ki:
slm...!
merhaba kardesim yaşın ufak ama bazı yorumlara acıksın.
hayatta o kadar soru cvp vardırki bilemezsin .. bunlara cvp da bulamazsın.
genel bir terim vardır herkez hak eddiği gibi yaşar.
Bırak dağanık kalsın.senin sevmediğini bir başkası başına taç eder.emek vermedikleri için emeğin nasıl birsey olduğunu bilmeyen vatandaşlar var.

herkez sanatcı olur müzisyen olur ama her kez müslümcü olamaz fark burda.
2000 yıllara doğru ilerliyoruz vaziyetimizden şikayetimiz yok reklamada ihiyacımız yok çünkü eskiler tanır müslüm babayı ve müslümcüleri

sonuna kadar haklısın abi.!! HERKES müslüm babamızın şarkılarını anlayamaz..!! bi gün bende müslüm babayala tanışıcaM..!!
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 01:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

Bu alemde baba sevgisi bitmez ancak kitle sayısı fazla bu bi gerçek pop rock olsada arabeski geçemez ellerine su dökemez yeniler o yüzden arabski bizim yaşatmamız lazım biz ne kadar uğraşırsa o kadar emeğimiz boşa gitmez diyorum ben eyvallah...

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 01:59    Mesaj konusu: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

abi bizim yalantımız damar olmuş saten.!! ben tek kızdığım şey gerçek sanatçıların kim olduklarını bilmiyorlar.!! yaşım ufakya.müslüm babayı dinliyoruz...hemen jiletçiye çıktı adımız.!! ben bunlara kızıyorum..!
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 02:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

kimin ne dediği umruma bile değil ben beni bilirim kendimden ötürü baskasının ne dediği önemli herkes keyfine baksın der takılırım babaya....

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 03:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

ya rüzgara kapılırsın o seni savurur yada rüzgarını sen seçersin bizler kendi rüzğarımızı seçmişiz

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 03:25    Mesaj konusu: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

valla benim icin farketmez onlar bunlar reklem falan filan ben alemde müslüm babadan baska baba tanımam artı arabeskdende vazgecmem arabeskle dogdum müslüm babaylada ölecem eyvallah kardes

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 04:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

abiler bizim gönlümüz bir.!! onlar reklamlaryıle ünlü olurlar biz ise kalplerimizle..dünya yıldızı oluruz.!!
Kullanıcı profilini gör
Alayina-Baba
Üye
Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 05:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

bu zamanda dunyaya gelen cocuklara acıyorum dogrusu ne gunlere kaldılar zavallılar oz kulturumuz bıle batının ruzgarına kapılmıs bıze aıt pek bırsey kalmadı zaten turkulerımızın turk halk muzıklerımızın ıcıne bıle rap gırdı bızım mıllet te cok ıyı bırseymıs gıbı ayakta alkıslıyorlar dogrusu yazacak okadar sey war kı yazamıyorum sıtemım buyuk allah sonumuzu hayır etsın dıyorum
saygılar...
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 06:23    Mesaj konusu: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

dediklerinde çok haklısın bende 18 yaşındayım çevremdekilerin bi çogu acayip şarkılar dinliyolar bana çok cins geliyolar ya hayatın tadını bilmiyolar yada hayat dersi almamışlar nasıl yorumlayım bende bilmiyorum ben arabeskte hayatımı buluyorm bi müslüm baba şarkısı çalsa kopuyorum onlarda ancak rap jaz ha bide metalik midir nedr o çıkmışya onu dinlesinler ne diyim allah akıl fikir versin herkese... ama unutmasınlarki her bi müslüm gürses şarkısında o begenmedikleri şarkıda neler anlatılıyo neler yaşanıyo. . .

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 06:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

muslumbaba77 demiş ki:
abi bizim yalantımız damar olmuş saten.!! ben tek kızdığım şey gerçek sanatçıların kim olduklarını bilmiyorlar.!! yaşım ufakya.müslüm babayı dinliyoruz...hemen jiletçiye çıktı adımız.!! ben bunlara kızıyorum..!

Sen merak etme hiç bir zaman jiletçiye çıkmaz jiletler gül oldu kim ne derse boş sen kendine bak babayı dinlemeye bak yeter başkasının lafna kanma sen eyvallah...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 15:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

taruz demiş ki:
ya rüzgara kapılırsın o seni savurur yada rüzgarını sen seçersin bizler kendi rüzğarımızı seçmişiz

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 26-Ağu-2008 / 22:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

taruz demiş ki:

çok güzel ytazmışsın abi aynen sana katılıyorum Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 05:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

birak yaw ne rapi ne rocku kuLagının tadını biLene müsLümcü derim ben işim oLmaz rockcuyla rapcıyla başımıza taş yağacak Laughing Wink
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 14:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

mahsun_kul_028 demiş ki:
kimin ne dediği umruma bile değil ben beni bilirim kendimden ötürü baskasının ne dediği önemli herkes keyfine baksın der takılırım babaya....

haklısın abi sana katılıyorum;)

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 17:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

dmreda demiş ki:
ha bide metalik midir nedr o çıkmışya onu dinlesinler

yakında bakır, alüminyum, fosfat gibi müzik türleri de çıkar...

Kullanıcı profilini gör
muslumbaba77
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 27-Ağu-2008 / 20:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

ex-arab demiş ki:
dmreda demiş ki:
ha bide metalik midir nedr o çıkmışya onu dinlesinler

yakında bakır, alüminyum, fosfat gibi müzik türleri de çıkar...

katlıyorum abi..yine özenti gençlik başlar..!!
Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 01:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

valla öylee cins cins şarkılar dinliyolar ne tat alıyolar bilmiyorum yawww. baba varkennn reptir rokturr millet kafayı yemiş yawff.
FARKIMIZ TARZIMIZ BABA BAŞ TACIMIZ....EYVALLAHH
Kullanıcı profilini gör
has_ferdici
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 28-Ağu-2008 / 15:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kim oluyor Bunlar ?

arabeskciyiz diye adımız kötü çıktı bikere ama herkes müslüm baba ferdi baba dinleyemez babaları anlamak sanattır.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> İstek Öneri Eleştiri
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering