Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm baba tatilde (2008)
müslüm baba tatilde (2008)
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 01:26    Mesaj konusu: müslüm baba tatilde (2008)

Alıntı:
Müslüm Gürses, hayat arkadaşı Muhterem Nur ile Antalya'da deniz sefası yaparkan görüntülendi.

Arabesk müziğin babası Müslüm Gürses, hayat arkadaşı Muhterem Nur ile Antalya'da deniz sefası yaparkan Star TV'nin magazin programı Mega Magazin programına yakalandı.
Antalya Belek'teki Sueno Otel'de tatil yapan Müslüm Gürses, hayat arkadaşı Muhterem Nur ile deniz sefası yaptı. Hayranlarının karşısına şort ile çıkmaktan çekindiği için denize genelde gizli giren Müslüm Baba, şortlu haliyle ilk kez Mega Magazin kameralarına yakalandı. Muhterem Nur ile tüm dertlerini bir kenara bırakıp, sereserpe şezlonga uzanan Müslüm Baba'nın çok özel görüntüleri bu akşam Star TV'de 22.30'da Mega Magazin programında ekrana gelecek....

Her işleri bitmiş, efendim Müslüm Baba'ya bile bu şekilde dil uzatabiliyor magazinci bozuntuları!
Müslüm Baba hayranları karşısına şortla çıkmaya çekiniyormuş...
Acaba Baba uzaylımı? Baba tatile gitmiş, denize gidecek şort giymiş. Çekinecekmiş, baba bu haberi okusa ne derdi acaba?
Hayatta insandan çok şeytan (fesat) var değil mi Wink
Sereserpe yakıştırmasıda ayrı bir çileden çıkardı beni, sereserpe demek ne demek yahu? Baba nerede nasıl oturup kalkacağını bilen biri elbet.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 31-Tem-2008 / 01:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 01:37    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

babaaaa antalyadaa haberimiz yokk.tüh bee.neyse babaya iyi tatiller.bilgiler için teşekkürler bilal abi.yarın beleğe tatile gidiyom Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 02:43    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

antalyaya cıkarma yapmıs baba yakısır umarım ıyı zamn gecırıyodur

Üye
Üye

Nereden: KONYA
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 03:37    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

babaya yakışır tatil iyidir tüm senenin yorgunlugunu alıyordur umarım Rolling Eyes

DEVAM
OKADAR...

www.kastanyusuf.ile.biz
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 03:40    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

densizlik etmişler zaten seyretmiyorum bu tür proğramları çoğu zırva haber

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 03:48    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

Alıntı:
Her işleri bitmiş, efendim Müslüm Baba'ya bile bu şekilde dil uzatabiliyor magazinci bozuntuları!
Müslüm Baba hayranları karşısına şortla çıkmaya çekiniyormuş...
Acaba Baba uzaylımı? Baba tatile gitmiş, denize gidecek şort giymiş. Çekinecekmiş, baba bu haberi okusa ne derdi acaba?
Hayatta insandan çok şeytan (fesat) var değil mi Wink
Sereserpe yakıştırmasıda ayrı bir çileden çıkardı beni, sereserpe demek ne demek yahu? Baba nerede nasıl oturup kalkacağını bilen biri elbet.

sonuna kadar haklısın abi katılıyorum sana abi.............

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
nef-i
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 04:56    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

yahu yeter valla ya yalan dolanla millet haber yapıyo...bırakında adam rahat rahat tatilini yapsın allhım bi de olmayan şeyleri yazmıyolar mı çileden çıkarıyolar:Sbabamzıı bile haber yaptınız ya helal valla pesss:S
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 31-Tem-2008 / 04:57    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

ugraşacak bişey bulamamışlar yazık çok yazık yani. . . onalara neki babanın sefa yapmasını bile söz ediyolar dengesizler aynen katılıyorum. . .

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 06:19    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

bilal kardeşime katılıyorum,bu konuda hiç başka i
şleri kalmamış babamızla uğraşıyorlar.

Üye
Üye

MesajTarih: 31-Tem-2008 / 06:43    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

baba keyfını cıkarıyor ıste tatılde yılın yorgunlgunu atıyor kıme kalmıs babayla urasmak bı baba mız var bırakında hayatını yasasın ya

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 06:45    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

yakışır babaya ne antaLyalar ne parisler hepsi değer onun ugrunaaaaaa
Kullanıcı profilini gör
tovbeettim_06
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Tem-2008 / 06:49    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

Babada insan elbette ki tatil yapacak.Çok kötü bişey yapıyor sanki.Milletin işi gücü kalmamış babayı çekiştiriyo.Yazık.

Saygılar.

Harcanıp gitmişiz Haberimiz Yok...
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 07:17    Mesaj konusu: Re: müslüm baba tatilde (2008)

iyi tatiller baba hakkın var****************************
Kullanıcı profilini gör
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 15:32    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

Sizlerde tatile gittiğiniz zaman şort veya mayo giyeceksiniz,MÜSLÜM BABA da elbet şort giyecek tatilde takım elbise giyecek değilya.Tamamen sacmalamışlar.Bizlerin karşısına şortla çıkmaya çekinmesine gelince, magazincilere aldırmadan tatilin keyfine bakıyor bu resimde de görünüyor yani neden çekinsin.Tabiki her insanın tatile ihtiyacı var.Magazinciler bence haber bulamamışlar biraz saçmalamışlar.MÜSLÜM BABA'mızın da tatile ihtiyacı var.

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 16:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

densizligin bu kadarınada pess yani ayıp be valla ayıp..
şimdi acacam agzımı yumacam gözümü..
ama ben kendimden utanıyorum o karaktersizler de utanmada yokk.
neyse allah ıslah etsinn...

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 17:12    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

bende seyretmiyorum o tür proğramları işleri güçleri gevezelik başka bir şey değil baba tabi ki tatil yapacak dinlenecek üstünde ki yorgunluğu atacak ve bize güzel bir damar albüm hazırlayacak Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 18:03    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

BABA tatile gitmiş takım elbiseyle güneşlenecek hali yok elbette şortla girecek bu magazinciler kadar fesat adam yok baba niye çekinsin şortla görüntülenmekten bi de sereserpe uzanmış diyor ne yapacak ya şezlongun üstüne bağdaş kurup oturmayacak heralde uzanacak takmamak lazım bu magazincileri lafını etmeye değmez izlemiyorum da zaten.
Kullanıcı profilini gör
DokTor1988
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 31-Tem-2008 / 18:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

benım anlamdııgm butun sanatcılar yapıyor tatıl sankı muslum baba ınsan dewgıl magazıncı bozuntuları muslum baba pek cıkmadıgı ıcı magazıne yakalamsıken oldurmye calısyorlar baba sen her seyın en guzelllıgne layıksın yakısır sana senın arknadayzı olmedıkce keyfıne bak Wink herkesın ınadına
Kullanıcı profilini gör
zekibaba
Üye
Üye

Nereden: Beşiktaş
MesajTarih: 31-Tem-2008 / 20:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

dün gece bi magazin programıydı hatırlamıyorum orda denk geldi anlatan spiker babamız hakkındaki yorumları dedikoducu espiritüyel ama kullandığı kelimler müslüm gürses beyefendiliğine yakışmayacak derecedeydi biraz sinir oldum içimden aksi konuştum sanki baba bi sahilde uzanıp güneşlenmez gibi yorumlar yaptılar valla ne diyelim allah herkesi islah eylesin

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 01-Ağu-2008 / 00:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba tatilde (2008)

Baba'da hak ediyor ya tatili biraz kendine baksın çıksın piyasaya piyasa baba görsün...

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering