Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - baba gelse...
baba gelse...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 19:19    Mesaj konusu: baba gelse...

Arkadaşlar diyelim bir yerde garsonsunuz ve müslüm baba geldi ona en iyi ikramınız ne olurdu...???

benim yorumum : ilk başta gelse ben 1 paket kısa samsun yanındada çay bardağında rakı olurdu...

not :: hacı (alkolik_06)"nın ne yazacağını tahmin ediyorum ama yinede merak ediyorum...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 19:37    Mesaj konusu: Cevap: baba gelse...

Kardeş Ben İkrami Düşünemem Ki O An üSTüne AtLar Elini Öperim SarıLırım Sonrada Tek KeLime Diyemeden BayıLırım HerhaLde Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 19:41    Mesaj konusu: Cevap: baba gelse...

arkadaş baba senin ikramına teşekkür eder ama ne samsundan nede rakıdan içer Very Happy tabi baba için küçük bir nostalji ikramı olur seninkisi ama güzel olur tabi ben babayı görünce tabi ki çok heyecanlanırım elini öper ne isteğini sorardım baba nın fazla boğazı yok o yüzden masayı düğün masası gibi donaltmazdım ama tai ki küçük güzel ikramlarda elbette bulunurdum bi de 1 paket uzun marlboro alırdım babaya bu da benden olsun baba iç derdim Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 25-Tem-2008 / 23:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: baba gelse...

benim ilk ikramım müzikli bi yere geliyorsa baba herkesi susturur hemen mikrofonu veririm..esrarlı gözleriş söle baba derim
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 23:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: baba gelse...

benim ikramım 1 bardak su olur videolarında hep su için dio Very Happy ve ardından eklerim baba baba beni hastaneye götür bayılırım yaw Laughing

Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 26-Tem-2008 / 00:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: baba gelse...

benım tek ıkramım olur basımın tacı basımın uzerınde gezdırırım cunku bıtane o baskası yalan yasamanın kuralı muslum baba

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 26-Tem-2008 / 00:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: baba gelse...

babayı görsem ilk başta hoş geldin müslüm baba derdim ve elini öperdim

ne istersin derdim ne istiyorsa donatırdım masayı ve ondan sonra ise artık allah kerim:)SmileSmile

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 26-Tem-2008 / 04:11    Mesaj konusu: Cevap: baba gelse...

tam benlik zaten garsonum Very Happy ama babanın gelmesini düşünemiyorum bile.yemekleri önüne sererdim herşey feda olsn ona o herşeyin iyisine layık... işten kovulacagımı bilsemde oturr şarkı sölerdim Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 26-Tem-2008 / 19:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: baba gelse...

önce bi elinden öper hoşgeldin der sonra emret baba derdim ne istersen...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 27-Tem-2008 / 03:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: baba gelse...

Arkadaslar kendiliğinizden ikram yapın bakalım ne sunardınız...

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 29-Tem-2008 / 04:49    Mesaj konusu: Re: baba gelse...

akliyok_06 demiş ki:
Arkadaşlar diyelim bir yerde garsonsunuz ve müslüm baba geldi ona en iyi ikramınız ne olurdu...???

benim yorumum : ilk başta gelse ben 1 paket kısa samsun yanındada çay bardağında rakı olurdu...

not :: hacı (alkolik_06)"nın ne yazacağını tahmin ediyorum ama yinede merak ediyorum...

harun valla çok ayıp sana hiç yakıştıramadım hiç böyle ikram olurmu babanın elinden öptükten sonra önce bi 70lik yanına rus salatası haydari tarator bide kısa malbora sabaha karşı oldu artık diyelim ardından beraber bi işkembe çorbası sonrada sabah oldu karaköy börek yanına sağlam bi çay işte budur gerçe sen şimdi dersin nasıl mide varmış diye ama ben patronla ilişkimiz nasıl olurdu onu merak ediyorum:)SmileSmile

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 29-Tem-2008 / 05:46    Mesaj konusu: Re: baba gelse...

alkolik_06 demiş ki:
akliyok_06 demiş ki:

harun valla çok ayıp sana hiç yakıştıramadım hiç böyle ikram olurmu babanın elinden öptükten sonra önce bi 70lik yanına rus salatası haydari tarator bide kısa malbora sabaha karşı oldu artık diyelim ardından beraber bi işkembe çorbası sonrada sabah oldu karaköy börek yanına sağlam bi çay işte budur gerçe sen şimdi dersin nasıl mide varmış diye ama ben patronla ilişkimiz nasıl olurdu onu merak ediyorum:)SmileSmile

ula hacı bunları yerseniz yerinizden kalkamazsınız bırak çekmeyi kalkamassınızzzz......

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 29-Tem-2008 / 06:10    Mesaj konusu: Re: baba gelse...

mide sağlam merak etme

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 29-Tem-2008 / 06:14    Mesaj konusu: Re: baba gelse...

alkolik_06 demiş ki:
mide sağlam merak etme

Bende gelirsem olur o zaman beraber hallederiz 3 mide kaldırır o zaman....Very HappyVery Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 29-Tem-2008 / 15:21    Mesaj konusu: Re: baba gelse...

bu ne buyuk bı seref ya
babaya o sekılde bu ortamda geregı gıbı davarnmak lazım ılkonce ıznıyle elını opup ıhtıyacını sormak en basta gelenı.... herturlu hos olacagı ımkanları saglamak en guzel olan bence sık bogaz etmek te ıyı degıl arkadaslar bılmem katılırmısınız

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 29-Tem-2008 / 21:13    Mesaj konusu: Re: baba gelse...

Ben ne yapacagımı şaşırırım herhalde çünkü hiç görmedim yakından:S
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering