Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - alkolik_06 (hacı)
alkolik_06 (hacı)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 16:32    Mesaj konusu: alkolik_06 (hacı)

selam arkadaşlar su anda hacı olarak bildiğiniz (alkolik_06) gerçek ismini biliyomusunuz...

hacı neden hacı ismini tercih etti onun için bi anlamı olabilirmi ...??

peki sizce onun gerçek ismi ne olabilir tahminleriniz...

not: : şu an böyle bir konu açtığımdan haberi yok ve sakın onu yalancı veya sahtekar olarak yargılamayın çünkü yeterince tanıyorum hep arka planda kalmayı seviyor iş yerinde bile bir görünüyo bir kayboluyo valla bende anlamıyorum ama şundada şüpeniz olmasın hepiniz çok değerlisiniz onun için...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 25-Tem-2008 / 16:33    Mesaj konusu: re: alkolik_06 (hacı)

tahminlerinizi bekliyorum...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering