Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumlarınız
5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 15:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

Çok güzel bir buluşma ama ben bir gün sonra ömer abinin yanına gidebildim.Hastanedeydim aradıklarında acele acele bir saatliğinede olsa gittim.Allah daim etsin bu buluşmaları.

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 30-Tem-2008 / 16:03    Mesaj konusu: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorumları

çok sevindim gönül isterdiki beraber olmak ama iş nedeniylen olamadım sizden çok isterdim olda olmayı ömer abim beni çok iyi tanır saygılar Wink

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 21-May-2009 / 00:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

güzel kareler cekilmiş hepinizin yuregıne saglık eywallah

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-May-2009 / 02:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

görüntülere bakılırsa süper bi buluşma olmus
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 21-May-2009 / 21:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

6 yı bekliyoruz bilal abi en kısa zamanda

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 18-Ekm-2009 / 06:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

burda birini görünce içim cıızzzzz etti Sad

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 18-Ekm-2009 / 06:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

hakan daha fazla bakıp görme cız bız olursun......

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 18-Ekm-2009 / 06:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

alkolik_06 demiş ki:
hakan daha fazla bakıp görme cız bız olursun......

ben değilde yüreğim cız bız oldu Sad

Birini Sevdi Genç, Kayıtsız Sevdi, Anlam Yüklemeden, Tek Sevdi, Aşkın Rengini Sevdi, Kokusunu, Hüznünü Ateşini Sevdi, Sevdiğinden Umarsız Sevdasını Sevdi Genç. Aşk Kutsaldı, Sevdiğim Bilsen Ne Olur, Bilmesen Ne Olur. Adına Aşk Koym...uşlar Bi Kere Bu... Sad

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
Nerden-Bilsinler
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 26-Ağu-2011 / 01:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5. Ankara Buluşması Gerçekleşti Resimler ve Yorum

Arabesktir Tarzımız Müslüm Baba Baştacımız...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering