Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Yolda Yürürken Müslüm Gürsesle Karşılaşsanız Ne Yaparsınız?
Yolda Yürürken Müslüm Gürsesle Karşılaşsanız Ne Yaparsınız?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
cihan5656
Üye
Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 08:03    Mesaj konusu: Yolda Yürürken Müslüm Gürsesle Karşılaşsanız Ne Yaparsınız?

şahsen ben görürüsem sevinçten elim ayağım kitlenir heralde. konuşamam terlerim. onun gibi büyükm bir doğayenin karşısında heycanlanmmak elde değildir heralde. ama ne yapar eder heycanımı bi şekilde yener. babayla hasret gideririm foto çekerim. o an aklıma ne gelirse yaparım. inşallah bir gün olurr.
Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 08:05    Mesaj konusu: Re: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsınız

müslüm baba seni çekemeyenler sana kurban olsun inşallah..
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 08:05    Mesaj konusu: Re: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsınız

düşer bayılırım sonra ayılırsam allah kerim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 15:47    Mesaj konusu: Re: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsınız

gİDER elini öperim imzasını alırım birde resim cekinirim daha ne ister insan.Saygılar.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 16:33    Mesaj konusu: Re: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsınız

en yakın hastaneye kaldırırlar beni Very Happy alkolik_06 abimin de dediği gibi ayılırsam allah kerim Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 17:01    Mesaj konusu: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsı

kardeş önceliklen böyle bir konu açdığın için sağol ben gördüm şahsen ama bidaha görsem ilk gün gördüğüm gibi aynı şekil ilkin elinden öperim sonra sarılırım resim çekilirim sonra imzalı resim alırdım bidaha saygılar Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 17:27    Mesaj konusu: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsı

tabi ki ilk önce çok heyacanlanırım elini öper bir resim çektirmek isterim o an babadan başka bişey düşünmem her şeyi unuturum.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: heryer
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 17:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

yillar_utansin demiş ki:
kardeş önceliklen böyle bir konu açdığın için sağol ben gördüm şahsen ama bidaha görsem ilk gün gördüğüm gibi aynı şekil ilkin elinden öperim sonra sarılırım resim çekilirim sonra imzalı resim alırdım bidaha saygılar Wink

müslüm babayı yolda yürürkenmi gördün yoksa konserde programlarda fln kardeş
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 18:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

o duyguyu yaşadım bi çok kez, ama yolda değil tabi konserlerinde kulise gidip kendisiyle görüştüm,insan bi an için ne diyeceğini şaşırıyor aslında,babamızın kendine has bakışları ilk bakışta korkutuyor insanı,ama izin alıp kendisiyle konuşursan eğer kabul ediyor yoksa saygısızlığa tahammulu yok.

Üye
Üye

Nereden: YoZGaT
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 19:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

babayı yolda yürürken görsem , hiç beklemeden yanına koşar , elini öper , boynuna sarılır , allah seni başımızdan eksik etmesin derdim...

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 01:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

ahhhhhhh bir görsemmm elini öperim bi sarılırım ama bidaha ondan ayrılmasını düşünün orası zorrrrr

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 02:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

ilk gördüğümde bagırdırgım gibi baba senin allahına kurban senin doğduğun topraklara kurban olam ben diye bagırır eline ayağına sarılırım... Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 02:51    Mesaj konusu: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsı

kankam böyle güzel bir konu açtığın içintşk ederim gerçektende büyük bir doğayen müslüm baba onu görüpte heycanlanmıycak kimse yok diye sanıyorum diğer arkadaşların belirtiği gibi ayıldıktan sonra allah kerim o an aklıma ne gelirse söylerim ve mutlaka bir resim çeker ve imzalı bir resmini isterim alemin tek baba sı başka kimse baba lakabını kaldıramıyo sadece bizim müslüm babamıza has bir lakaptır allah başımızdan eksik etmesin.
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 03:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

valla ne yalan söylim herhalde normal bir vatandaş gibi babanın yanına gider hal hatır sorar baba beni tanıdınmı derim Very Happy
tabi baba içinden diyecek bu kim yaw halla halla Very Happy

bide elinden öper iyiki varsın baba derim.

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 04:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

babacanlar heppinize satgılar sevgiler. açtığım konu içinde yazan bütün babacanlara tşk ederim özhan abim. ömer abim kankim ahmet alkolik
_06 ve yazacak olan babcanlar yolladığınız tş leri aynen sizlere iletiyorum.

SAYGILAR HEPİNİZİ SEVİYORUM...
Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 04:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

BANNAED KARDEŞ ÖNCELİKLE MRB. sende öbür babacanlar gibi yorum yazasan beni daha çok sevindiririsin. benim öz dayımın çok samimi arkadaşı. beraber oturup içtikleri sofrayı bile görmüşlüğüm var.
saygılarımla.
Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 04:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

özhan abimede saygılarımı sevgilerimi sunarım.
mahsun_kul_28
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 05:07    Mesaj konusu: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yaparsı

ben kesin o heyecanla bayılırım kesin yani. ama inşallah bayılmam Very Happy öncelikle ellerinden öperim offf ya ne güsel olr bide yazdıgım şiirimi okusam babama başka bişi istemem İNŞALLAH GÖRÜRÜM

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 14:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

o an ınsan ne yapacagını sasırır sanırım.ben gordugumde nutkum tutulur,konusamam kı ,farklı bır duygu olsa gerek ınsallah gormek nasıp olur..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
isyankar_34
Üye
Üye

Nereden: iSTaNBuL
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 18:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: yolda yürürken müslüm babayla karşılşsanız ne yap

koşup hemen yanına gider elini öperdim kolay değil müslüm baba arabeskkin babası insan ne yapacağını şaşırır keşke olsa da yolda yürürken görmek ama nerdee hemen bi resim çektiririm. .

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering