Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Hayırsız Evlat Değilim
Hayırsız Evlat Değilim
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 16-May-2008 / 15:53    Mesaj konusu: Hayırsız Evlat Değilim

18 Aralık 2007 Hürriyet Gazetesi

Annesini öldüren babasını yargılamanın kendisine düşmediğini söyleyen Müslüm Gürses " En büyük hakim yukarda" dedi.

Urfa’da yaşayan ve çaycılık yaparak geçinen 80 yaşındaki Mehmet Aktaş, oğlu Müslüm Gürses'in kendisine bakmadığını söylemişti.

Müslüm Gürses, uzun süren suskunluğunu bu sabah canlı yayınında bozdu.Yıllar önce annesini öldüren babası ile görüşmediği iddilarına yalanlayan Müslüm Gürses" " Ben hayırsız evlat değilim. Babamı neden görmeyim ki. Annemi öldürmüş olsa da o benim babam. Bizim kitabımızda yazmaz. Bu konuda en büyük hakim Allahtır. Biz bu konuya karışmayız"dedi.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 16-May-2008 / 16:11    Mesaj konusu: Re: Hayırsız Evlat Değilim

müslüm baba bu konuya verilecek en güzel cevabı en büyük hakim allahtır biz bu konuya karısamayız diyerek vermiş...eminimki bir çogumuz bu durumda babamızın yüzüne dahi bakmayız sonucta bu babaysa öldürülen anne oda bir ata...yine helal olsun müslüm babaya....

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 16-May-2008 / 17:19    Mesaj konusu: Re: Hayırsız Evlat Değilim

baba oyle bır sey yapmaz ama medya bunu malzeme olarak kullandıgı ıcın cok kızıyorum.saol abı haber ıcın yuregıne saglık..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 16-May-2008 / 17:30    Mesaj konusu: Re: Hayırsız Evlat Değilim

annesini öldürmüş olsada babanın söledi gibi sonuçta babasıdır .zaten babada cevabını en güzel şekilde vermiş (en büyük hakim allahtır biz bu konuya karısamayız )

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 16-May-2008 / 22:15    Mesaj konusu: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

babaya yakışan bir cevap olmuş.Düşünsenize babanız annenizi öldürüyor ve siz onla görüşürmüydünüz?... Yani en büyük hakim ALLAH ' TIR demesi onun büyüklüğünü gösterir.
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 17-May-2008 / 02:28    Mesaj konusu: Re: Hayırsız Evlat Değilim

mahsun_kul_028 demiş ki:
müslüm baba bu konuya verilecek en güzel cevabı en büyük hakim allahtır biz bu konuya karısamayız diyerek vermiş...eminimki bir çogumuz bu durumda babamızın yüzüne dahi bakmayız sonucta bu babaysa öldürülen anne oda bir ata...yine helal olsun müslüm babaya....
aynen katılıyorum özhan kardeşim

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 17-May-2008 / 03:39    Mesaj konusu: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

medyanın işi güçü kalmadı şimdide ailerini arayıp bişiler bulmaya calışıyorlar.
ama boşuna ugraşıyorlar.baba herseye ragmen babasına düzenli aylık gönderen biri.
böyle durumlarla yargılayacagınıza,sıkıyosa sesiyle yorumuyla da bunu denesinler.
yapamazlar tabi medya ne zaman gerceklerin arkasına sıgındı ki?

eyvaallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
nef-i
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 18-May-2008 / 02:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

medya en derse desin kulaktan duyulan söze degil agızdan çıkan söze inanmak lazım...kim ne derse desin müslüm babam bi farklı ya:)
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 18-May-2008 / 02:50    Mesaj konusu: Re: Hayırsız Evlat Değilim

Kullanıcı profilini gör
sonsuz46
Üye
Üye

Nereden: kahramanmaraS
MesajTarih: 18-May-2008 / 09:17    Mesaj konusu: Re: Hayırsız Evlat Değilim

GÖRDÜNÜZ MÜ Smile geçenlerde bir gece bir arkadaşın müslüm babayı dinsizlikle itham ettiğine şahit olduk babacan 1102 ömer abi gereğini yaptı..
Rahmi abi de ne güzel yayınlamış bunu tam zamanında Smile

bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış. ben demiyorum ve bende öğreniyorum her birinizden ayrı ayrı şeyler kapıyorum

rahmi abi konu çok güzel sağol varol

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 06-Ağu-2008 / 21:58    Mesaj konusu: Re: Hayırsız Evlat Değilim

Baba Kendine Yakışan Babalar Gibi Bi Cevap Vermiş.. Ömer abinin dediği gibi medyanında işi gücü yok aile den bişi bulmaya calışıyolarr kınıyorum
Kullanıcı profilini gör
veysel000023
Üye
Üye

Nereden: elazığ
MesajTarih: 06-Ağu-2008 / 22:19    Mesaj konusu: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

medya zaten herşeyi yalan yanlış anlatmayı seviyor
Kullanıcı profilini gör
BETER52
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 07-Ağu-2008 / 00:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

bu boyle olmustur yıllar dan berı populer ınsanları baskka seylerle karalamaya calısıyolar muhım olan yalan yanlısa yonelmemek bız muslumculer neyın ne oldugunu medya agzına kanarak yorum yapmayız baba gerekenı soylemıstır yıne ornek alınacak cevap vermıstır,yuregıne saglık babacım

rehmı abı aydınlatıyon bızı sagol varol saygılarımla

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 07-Ağu-2008 / 02:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

babacan1102 demiş ki:
medyanın işi güçü kalmadı şimdide ailerini arayıp bişiler bulmaya calışıyorlar.
ama boşuna ugraşıyorlar.baba herseye ragmen babasına düzenli aylık gönderen biri.
böyle durumlarla yargılayacagınıza,sıkıyosa sesiyle yorumuyla da bunu denesinler.
yapamazlar tabi medya ne zaman gerceklerin arkasına sıgındı ki?

eyvaallahhh

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 07-Ağu-2008 / 02:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

nef-i demiş ki:
medya en derse desin kulaktan duyulan söze degil agızdan çıkan söze inanmak lazım...kim ne derse desin müslüm babam bi farklı ya:)
baba yanlış yapmaz

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Ağu-2008 / 07:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

Babanın yanlıs yapacağını sanmıyorum sadece uydurma...

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Ağu-2008 / 18:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

ya yalan yanlıs medyanın kıskırtmasıyla söylenen 3 5 lafı sakız gibi uzatmak ve amaç babanın üzerinden prim sağlamak neyse takmayalım böyle konulara
Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 12-Ekm-2008 / 19:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

Bence baba kendince bi bakıma haklı hem annesini öldürmüş hemde oğlum bana bakmıyor diyor,ama gene insanlık babada kalmışki ona uğruyor arada sırada...

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
Byilmaz_44
Üye
Üye

Nereden: Malatya
MesajTarih: 05-Arl-2008 / 00:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

Ewet bu haberi tv da verdiler magazin programlarında falan izlemiştim açıkçası böyle bir olayın olduğunu daha önce duymamıştım izleyince çok şaşırmıştım ama müslüm baba yinede bi miktar para gönderiyormuş başka biri olsan onu bile göndermezdi.
Kullanıcı profilini gör
melek_87
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Arl-2008 / 19:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hayırsız Evlat Değilim

medya yalan haberle dolu

benden yanlız değilsinizki
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering