Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
[7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
Berkant_x
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 20-Oca-2009 / 06:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

inanın süper olmuş çok sevindim müslüm babada çok sevindi onun sevinci bizim sevincimizdir arkadaşlar.çok yakında müslüm babayla buluşacam sizlere büyük süprizlerim var çok yakında müslüm babanın doğum günüyken ben askerdeydim yoksa sizlere eşlik ederdim sağlık olsun diyelim

senden ayrılınca çok çektim desem
anlatsam halimi inanırmısın
senin sevdan beni perişan etti
yıkıldım sevgilim kaldırırmısın
Kullanıcı profilini gör
VEFASIZ5858
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: sivas
MesajTarih: 29-Oca-2009 / 11:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

ben yeniyim walla helal olsun tabi beni aranıza alırsanız sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi
Kullanıcı profilini gör
huseyin_60_09
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bursa
MesajTarih: 19-Şub-2009 / 00:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

müslüm baba iyiki varsın sarkıların beni dünyamdan ediyor ne güzel şarkıların var yaşadığım müddetce senin o birbirinden güzel şarkılarını dinleyeceğim allah seni başımızdan eksik etmesin kendine lütfen bizim için iyi bak müslüm baba ve işallah bursada da konser verirsin o günü sabırsızlılıkla bekliyorum kendine iyi bak müslüm baba

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-Ağu-2009 / 01:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

nice yıllara müslüm gürses!!!! Smile Smile
1 dakika sonra eklenen mesaj:
nice güzel senelere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 06:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

mükemmel bir geceymiş allah ömer abiden razı olsun yüregine saglık abim eyvallah saolasın
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 08:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

babaya allah saglıklı mutlu uzun omurler nasıb eylesin ben ızlerken gururlandım bır yerde de kendımı gulmekten alıkoyamadım ömere hocam hediyeyi verirken diyorya baba www.müslümcü.com 32.000 uyemiz var babanın cevabı :vay anasınıııııı koptum yaw emegı gecen tum arkadasları kutluyorum eywallah...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: mersin
MesajTarih: 05-Ağu-2013 / 19:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

harika babamiza yakisir emeginize saglik
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering