Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
[7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
isyankar_34
Üye
Üye

Nereden: iSTaNBuL
MesajTarih: 12-May-2008 / 21:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

Gerçekden güzel bi geçerdi müslüm babayı yakından görme şansını elde ettim hayalimi gerçekleştirdim bi resim çektiremesekde olsun artık başka müslüm baba konserinde çektiririz. .

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 13-May-2008 / 02:18    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

Muslum babaya dice senelere diyorum yokluğunu allah göstermesin
Kullanıcı profilini gör
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 13-May-2008 / 18:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

Çok güzel bir gece elinize sağlık .. Rolling Eyes

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
erginn16
Üye
Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 13-May-2008 / 18:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

hepimizin hayranı olduğu sevdiği bir sanatçı olan Müslüm Babanın doğum gününde emeği geçen herkese teşekkürler yüreğinize sağlık o gece orda olmak vardı ama kısmet olmadı katılmamız inşallah seneye artık.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 13-May-2008 / 19:46    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

babayı dinlemek çok heyecan vericiydi muhteşemdi bu 2 ci oldu ilkide 88 senesinde adanada luna parkta dinlemiştim dertler insanı albümünü olduğu gibi okumuştu tabi aradan 20 sene geçti bu daha güzeldi babanın elini öptüm sarıldım yanaklarından öptüm saçını okşadım yumuşacık saçı var babanın resim imzalattım tek bir eksik tek resim alamadım onuda inşallah başka zaman alırım bana göre çok güzel bir geceydi ben çok eğlendim

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 14-May-2008 / 14:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

evet güzel olmus emeğinize sağlık gidemeyenler bence çok şey kaçırmış neyse bu siteninde kemikleşmiş bir kadrosu var artık bizede nasip olur inşallah saygılar
Kullanıcı profilini gör
melek_87
Üye
Üye

MesajTarih: 15-May-2008 / 14:13    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

babaya verilebilecek en güzel hediyeyi vermişsiniz arkadaşlar emeklerinize yüreğinize sağlık

benden yanlız değilsinizki
Kullanıcı profilini gör
muslumcuoki
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 15-May-2008 / 16:44    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

müslüm babamızın dogum günü olayında emegi geçen herkese şahsım adına sonzuz teşekkürler, herşey muhteşem olmuş , eyvallah
Kullanıcı profilini gör
DAGISTAN
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 16-May-2008 / 00:13    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

abiii tek kelimeyle muhtesem bir gece oldu ne kadarda taskınlık oldu diyen kisi yalan konusur o kadarda olsun yaniii müslüm babayı görüyoruz ve ilk görüsümüz o kadar da heyecen olsun yaniiiiiiiiiiiii

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: dertler diyarı
MesajTarih: 27-May-2008 / 08:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

herkesin elıne sağlık cok güzel olmuş. bide babayı bende göreydim ne güzel olurdu Shocked

yağmurlu birgünde doğdum anamdan gökler ağlıyormuş ben doğdum diye doğarken günahkar olurmu insan ömrüme verilen bu ceza niye
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 30-May-2008 / 02:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

ya o değilde şu müslüm babayla bir resim çekilemedik sizlerin yerinde olmak isterdim babayla güzel bir anım olurdu ama nerde o günler?? Sad Sad Sad Sad

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
CaN_66CaN
Üye
Üye

Nereden: YoZGaT
MesajTarih: 30-May-2008 / 05:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

ne mutlu babaya bu kadar yakın olmak.. inşallah bende birgün babanın yanında olacam...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 31-May-2008 / 07:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

selamun aleykum ben bu sıteye yenı kaydoldum cok guzel yapmıssınız Allah hepinizden ve MÜSLÜM BABAMIZDAN RAZI OLSUN

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 01-Hzr-2008 / 00:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

orda olmak vardı ama ne yapcaz SÜPER OLMUS tskkrler.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 22-Tem-2008 / 05:55    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

iste muslumcu com farkı budur arkadaslar...
Kullanıcı profilini gör
kralurfali
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Tem-2008 / 01:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

müslüm baba sen çok büyüksunnn!!!!
Kullanıcı profilini gör
sabretyollar
Üye
Üye

Nereden: TRABZON
MesajTarih: 09-Ağu-2008 / 06:44    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

valla arkadaşlar cok begendim hediyenizii ellenize kolunuza yapandan allah razı olsun

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 05:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

Hediye Cok GüzeL Emegi Geçen Herkeze TşkLerimi Sunuyorum MüsLüm Baba Allah Sana Uzun Ömür Versin Sesini Kulagımızdan Eksik Etmesin ( Amin) İyiki Doğdun Baba Nice YiLLara Hep BirLikte Bütün SevenLerinLe...
Kullanıcı profilini gör
kapsal0434
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 19-Ağu-2008 / 15:11    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim e

Aylar Geçmesine Rağmen Böylesine Güzel Bir Organizasyonun Ta İlk Günkü Gibi İnsanın Yüreğini Heyacanlandırmasına Şaşılmamalı.Ve Yıllar Geçsede Aklımızda Ve Gönlümüzde Derinlemesine Yer Edinen "2008 Yılı Müslüm Gürses Doğum Günü Hediyesi" Olayının Hiç Unutulmayacağını Söylemek Herhalde Yanlış Olmaz.Ve Bu Olay Muslumcu.com, Müslüm Gürses Tarihine Altın Harflerle Çoktan Yazılmıştır.Burada Şunu Belirtmeliyim Ki "Mikrofon" Fikri Ve Hediyenin Sunumunda Cereyan Eden Etkinlikler Gayet Yaratıcı Zihinlerin Ürünleri Olduğunu Göstermektedir.

Nitekim Biz Müslüm Gürses Sevenlerine Ve Onun "Biricik" Hayranlarına Böylesi Olaylar Pek Yakışmaktadır.Müslüm Gürses 2008 Hediyesi'ne Katkılarını Esirgemeyen Siz Değerli Müslümcü Arkadaşlarıma, Muslumcu.com Ailesi Ve Yöneticilerine, Bizzat Bu Geceye Katılan Arkaşlarıma Ve "Her Güzel İşte Onlarında Da Muhakkak Bir Emeği Vardır" Diyebileceğimiz Ömer Ağabey'e Ve Sevgili Bilal Kardeşime Şükranlarımı Sunmayı Borc Bilirim!

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
KRAL_ARABESKCI_
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: VAN
MesajTarih: 20-Ağu-2008 / 20:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] Baba'ya doğum günü hediyesini takd

müslüm babayla alakalı her konu süper... Rolling Eyes Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering