Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)
9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 09-May-2008 / 22:31    Mesaj konusu: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

Arkadaşlar daha önce haber verecektim ama malesef olmadı.
Bugün(9 Mayıs 2008) saat 20:30 - 24:00 arası Küçükyalı Atatürk Cad. No:13/1 Patika Restaurant 'da baba konser veriyor. (Çevre Yolu carrefour'un sağında)

Konsere Arabesk müziğinin kralı Müslüm Baba,
Necla Nazlı
Kenan Erman
Kemence Show'da Ahmet türlüoğlu sizlerle...

Bilgilerinize....

Patika Restaurant&Düğün salonu
Atatürk Cad. No:13/1 Küçükyalı/Maltepe
İstanbul
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 10-May-2008 / 01:59    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

kardeş bilgin için sağol
vallahi söylemesi ayıp biz dün gece 01. 00 kadar babayalan beraberdik manyak geceydi saygılar

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-May-2008 / 03:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

bilgi için tşkler kardeş

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 10-May-2008 / 04:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

bılgı ıcın tesk ederım saol..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-May-2008 / 06:48    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

evet kardeşim saolasın bilgi için
haberim vardı ama gec olmuştu artık ekleme geregi duymadım

necla nazlı da dünde vardı hancı kafede
beni uyuz etti ama yinede sagolsun Very Happy

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
efkan
Üye
Üye

MesajTarih: 10-May-2008 / 09:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

eyvallah kardes bilgin için
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 10-May-2008 / 15:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

Geç olmuş bile olsa, paylaşımın için teşekkürler yavuz.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 10-May-2008 / 18:07    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

paylaşım için teşekkürler geç olmuş ama erken de olsa gidemezdim Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10-May-2008 / 23:46    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

valla süperdi konser, organizasyon kötüydü mesela fotograf cektirmek isteyenler yüzünden baba şarkıları rahat okuyamadı ama süper şarkılar söyledi... unutursun diye, meselem, dağlarda kar olsaydım, haydar haydar ve dahası... en güzelide baba daha konsere başlamadan bi şansımı deneyeyim dedim ve gittim yanına, güzel bi fotoğraf çektirdim... hatta babaya sagol dedim, bana kafa salladı. orda bittim zaten Very Happy

youtube acık olsa bir iki video paylasacaktım, ama malesef olmadı
Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10-May-2008 / 23:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

artık benimde avatarımda baba var Very Happy
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-May-2008 / 08:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

yavuz_baba demiş ki:
artık benimde avatarımda baba var Very Happy

senin ve bütün müslümcüler adına sevindim anlatılmaz o an yaşanır saygılar Wink

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 11-May-2008 / 17:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

Hadi yine iyisin Wink Ne güzel, baba programa çıktıkça avatarlar yavaş yavaş değişiyor Laughing

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 11-May-2008 / 18:02    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

bi bizim avatarımızda baba yok neyse artık umarım baba istanbulda yine proğram yapar.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 12-May-2008 / 16:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

bilgi güzel ama zamanlaması iyi değil haberim olsa ertesi gün kalır o programada giderim neyse herşey nasip kısmet yinede sağol kardesim bilgi için.....

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 12-May-2008 / 19:58    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

Selamun aleykum ben yeni üyeyim siteden çok geç haberim oldu.Küçükyalı'da Baba konserinde bende vardım hatta yavuz baba resmini görünce senide hatırladım.Konser güzeldi ama resim çektirme işi olmadı baba şarkılarını rahat söyleyemedi.Ama yinede çok guzeldi yeniden bekleriz babayı küçükyalı'ya
Kullanıcı profilini gör
isyankar_34
Üye
Üye

Nereden: iSTaNBuL
MesajTarih: 12-May-2008 / 21:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

bilgi için sağolasın ama biz 8 mayıs da gittik çok güzel bi geceydi
müslüm babayı bekliyoruz bekleyin diyor kaç saat bekletti bizi. .

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 12-May-2008 / 23:26    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

Konserden önce 20:30 da başlayacak ilk Müslüm Baba çıkcak dediler.Ama baba 23.30 da geldi.Yinede güzeldi. Ben oranın sahibiyle konuşmam da pasta ve meşrubat bedava ilk Baba çıkacak falan demişti ama napalım artık...
Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 13-May-2008 / 02:24    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

organizasyon cok kötüydü... 11.30 da cıktı baba rahat bırakmadılar 20 dk durdu durmadı gitti... herşeye rağmen güzeldi. hatta bi ara baba yanımda duruyordu tlfnun ön kamerası ilede cektim bi resim Very Happy

Kullanıcı profilini gör
DAGISTAN
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 16-May-2008 / 00:03    Mesaj konusu: Cevap: 9 mayıs 2008 - istanbul küçükyalı konser (bugün)

bilgi icin tesekkür kardes haberimiz vardı ama gitmek nasip olmadııı

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering