Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Hangi Sanatçının Sesi Müslüm Gürses'e Daha Çok Benziyor?
Hangi Sanatçının Sesi Müslüm Gürses'e Daha Çok Benziyor?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 07-May-2008 / 07:33    Mesaj konusu: Hangi Sanatçının Sesi Müslüm Gürses'e Daha Çok Benziyor?

Arrow 1 hakan gürses
Arrow 2 güçlü soydemir
Arrow 3 hakan taşıyan
Arrow 4 selahattin özdemir
Arrow 5 erol budan

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 07-May-2008 / 14:11    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden hangis

hakan gurses,guclu soydemır,hakan tasıyan,yıldırım gurses,

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 07-May-2008 / 16:15    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

yorumlarına göre hepsi benziyor

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-May-2008 / 17:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden

selçuk en çok benzeyen o onu yazmamışsın

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 07-May-2008 / 18:00    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

Yorumlarına göre hepside benziyor.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
enemy75
Üye
Üye

MesajTarih: 07-May-2008 / 18:14    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden hangis

nacves demiş ki:

arkadaşım yanlış yazdın galiba yıldırım gürses hic bir yönüyle benzemiyor ses tonu cok ince ve türk sanat müziginin değerli bir yorumcusuydu ALLAH rahmet eylesin senin sayende andık

diğer sanatcılara gelirse hakan gürses onunda soyadı benziyor efsaneler tektir böle benziyo diye diye babaya zarar veriyoruz ve dangalak basında yok bu babanın tahtının varisi yok artık bıraksın diye yorumlar cıkıyor ben böyle kıyaslanmalara karşıyım ve bu konunun kaldırılmasını istiyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-May-2008 / 19:18    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden hangis

enemy75 demiş ki:
nacves demiş ki:

arkadaşım yanlış yazdın galiba yıldırım gürses hic bir yönüyle benzemiyor ses tonu cok ince ve türk sanat müziginin değerli bir yorumcusuydu allah rahmet eylesin senin sayende andık

diğer sanatcılara gelirse hakan gürses onunda soyadı benziyor efsaneler tektir böle benziyo diye diye babaya zarar veriyoruz ve dangalak basında yok bu babanın tahtının varisi yok artık bıraksın diye yorumlar cıkıyor ben böyle kıyaslanmalara karşıyım ve bu konunun kaldırılmasını istiyorum

arkadaşım konun kaldırılmasını niye karşısın bizde biliyoruz babanın yerinihiçbiritutmaz ama allah gecinden versin müslüm baba da bu dünyadan allahın rahmetine kavuçcak sesini sanki sen ben ölümsüzmüyüz ben kendimce konuşim erolbudanı dinlediğimde müslüm baba aklıma örnekdir saygılar Wink

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 07-May-2008 / 21:28    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

bana göre hiçbiri müslüm babnın çeyreği olamaz*********************************
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 07-May-2008 / 22:12    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

hiç biri

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
enemy75
Üye
Üye

MesajTarih: 07-May-2008 / 23:46    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden hangis

yillar_utansin demiş ki:
enemy75 demiş ki:
nacves demiş ki:

arkadaşım yanlış yazdın galiba yıldırım gürses hic bir yönüyle benzemiyor ses tonu cok ince ve türk sanat müziginin değerli bir yorumcusuydu allah rahmet eylesin senin sayende andık

arkadaşım konun kaldırılmasını niye karşısın bizde biliyoruz babanın yerinihiçbiritutmaz ama allah gecinden versin müslüm baba da bu dünyadan allahın rahmetine kavuçcak sesini sanki sen ben ölümsüzmüyüz ben kendimce konuşim erolbudanı dinlediğimde müslüm baba aklıma örnekdir saygılar Wink

evet neyazıkki bir gün bizler gibi babada hakkı rahmetine kavuşcak ancak orjinali varkken ve hayattayken ne arıyorsunuz

yakışırmı müslüm babacıyım diyenlere oldu bir ğün bu siteyi baba okudu ve sahteleri ile kıyaslama yapıldığını gördü hoş bir durummu baba ya bir şey olsa bile ben kendim adına baba diye sesi benziyor diye dinlemem herşeyin aslı güzeldir ezelden ebediyete kadar babaya devam bu tavırlar babaya zarar getirir basın derki müslüm com babaya benzyen ses arıyor okkey

canım benim ben yeni yetme babacı değilim 86 beri bir cok adamı müslüm babacı yaptım ve banna ters bu benzetme işii
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 08-May-2008 / 00:17    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden hangis

hakan gürses ve erol budan bence
saygılar...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 08-May-2008 / 00:58    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

Bi aralar popstar yarışmasından çıkan selçuk vardı ben onun benzeyeni görmedim duymadım birebir aynı sanki

Üye
Üye

Nereden: istanbul/Bayrampaşa
MesajTarih: 08-May-2008 / 00:58    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

tek kelimeyle hiçbiri ....
Kullanıcı profilini gör
isyankar_17_90
Üye
Üye

MesajTarih: 08-May-2008 / 02:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden

mutsuz22 demiş ki:
tek kelimeyle hiçbiri ....
arkadaslar ben bı muslumcu olarak sızlerden daha cok sanatcı bekelrdım bunlar cokbasıt sanatcılar ve seslerıde cok uzak sesler.bunu muslum gurses yılarını verneler bılır anca kardesler.
bana göre ıkı sanatcı cok benzer hatta sızlere dınletsem akrıstırısınız emınım
1.nevzat altıntas
2.muhıttın secen
bu ıkı sanatcıyı dınleyın derım ozaman karar verın

dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 08-May-2008 / 06:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden

kimse babanın yerini tutamaz ama sesi benzeyenler
1)muhittin seçen
2)hakan gürses bence

Üye
Üye

MesajTarih: 08-May-2008 / 18:46    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

merhaba bence selahattin özdemir
Kullanıcı profilini gör
banned
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: heryer
MesajTarih: 08-May-2008 / 20:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden

muhittin seçen benziyo yaa yeter sevgilimm şarkısı ben m.gürses sanıyordumm...ses aynıı
Kullanıcı profilini gör
sokak_sairi
Üye
Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 09-May-2008 / 01:28    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden han

muhittin seçen ve erol budan
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 30-Ksm-2008 / 04:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden

bence erol budan daha çok benziyo

Kullanıcı profilini gör
jest_50
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 30-Ksm-2008 / 05:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses yakın sesler sizce aşşağıdakilerden

eroL budan, hakan taşıyan
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering