Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - plak kayıt,beni dertler öldürmüş(MÜSLÜM BABA)
plak kayıt,beni dertler öldürmüş(MÜSLÜM BABA)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
Yazar Mesaj
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 03-May-2008 / 17:56    Mesaj konusu: plak kayıt,beni dertler öldürmüş(MÜSLÜM BABA)

yaptık bişeyler umarım beğenirsiniz buyrun:

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 03-May-2008 / 21:36    Mesaj konusu: re: plak kayıt,beni dertler öldürmüş(müslüm baba)

eline sağlık kardeş güzel olmuş*********************************
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 04-May-2008 / 01:03    Mesaj konusu: Re: re: plak kayıt,beni dertler öldürmüş(müslüm baba)

babanın plak sarkılarından güzel bir seçme eywallah yunus kardesim emeğine sağlık.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 04-May-2008 / 04:34    Mesaj konusu: Re: re: plak kayıt,beni dertler öldürmüş(müslüm baba)

emeğine sağlık kardeşim

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 04-May-2008 / 04:53    Mesaj konusu: Re: re: plak kayıt,beni dertler öldürmüş(müslüm baba)

sağolun teşekkürler beğendiğiniz için Wink

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 04-May-2008 / 20:17    Mesaj konusu: Re: re: plak kayıt,beni dertler öldürmüş(müslüm baba)

cok guzel yuregıne saglık....

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering