Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye cıkıyorr!!!
müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye cıkıyorr!!!

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 01-May-2008 / 04:17    Mesaj konusu: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye cıkıyorr!!!

canım kardeşlerim müslüm baba 12 mayıs da karabük merkez de sahneye cıkıyor ..
karabük ve civarında oturan arkadaşların bilginize........

Yer:Karabük Mühendisler Derneği
Adres:Karabük-Merkez
Tarih:12-05-2008 Saat:20:30

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 01-May-2008 / 04:34    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye cıkı

cok guzel bır haber fırsatımız olsada gıdebılsek gıden arkadaslara keyıflı dınlemeler dılıyorum.yuregımız sızınle..saol abı bomba gıbı bır haber ellerın dert gormesın..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-May-2008 / 16:02    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye cıkı

ömer abim ben 2 gün önce müslüm babanın menejerini gördüm bana dediki baba bu ayın 3 çüne kadar burda enson çıkıcağı yerde kartyal dedi kartaldan sonra mayısın sonuna kadar yok diyor burda bende dedimki bu işde bir yanlışlık var dedim baba ayın 8 kizinde ünalana çıkıcak dedim banadiyorki ben menejeriyim bende daha iyimi bilicen dedi bende bişey diyemedim nekadar iddalaşıydamsa

MesajTarih: 01-May-2008 / 17:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

yillar_utansin demiş ki:
ömer abim ben 2 gün önce müslüm babanın menejerini gördüm bana dediki baba bu ayın 3 çüne kadar burda enson çıkıcağı yerde kartyal dedi kartaldan sonra mayısın sonuna kadar yok diyor burda bende dedimki bu işde bir yanlışlık var dedim baba ayın 8 kizinde ünalana çıkıcak dedim banadiyorki ben menejeriyim bende daha iyimi bilicen dedi bende bişey diyemedim nekadar iddalaşıydamsa

menejeri kim nerde gördün?
artı menejeri cıkacak yerleri ayarlımıyo şimdilik.
cakmak diye bir firma ayarlıyo bunları...

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 01-May-2008 / 19:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

ömer valla maşşalahın var müslüm baba haber ajansı gibisin peki bilgin varmı giresuna ne zaman gelicek.. Very Happy

MesajTarih: 01-May-2008 / 20:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

mahsun_kul_028 demiş ki:
ömer valla maşşalahın var müslüm baba haber ajansı gibisin peki bilgin varmı giresuna ne zaman gelicek.. Very Happy

olunca da onuda ekleriz rahat ol sen kardeşim.

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 01-May-2008 / 23:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

babacan1102 demiş ki:
mahsun_kul_028 demiş ki:

olunca da onuda ekleriz rahat ol sen kardeşim.

eyvallahhh

eywallah ömerim beklerim bu güzel haberi... Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Karabük
MesajTarih: 02-May-2008 / 07:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

abi bu konuda sana özel mesaj yolladım .... istersen msn üzerinden bi görüşelim senle
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 02-May-2008 / 18:01    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye cıkı

baba mayıs ayında esecek belli

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 03-May-2008 / 04:43    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye cıkı

eyvallah ömer baba babanın hızır acilisin valla dakika dakikasına biliyorsun ne yapacagını yanii yürek insanısın baba ALLAH YOLUNA ACIK ETSİN DAİM ÖMER BABA YÜREGİNE SAGLIK

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08-May-2008 / 05:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

arkadaşlar müslüm baba karabük merkez de değil yenicede sahneye çıkıyor ...

yer : karabük / yanice - salon78 gaz.
12.05.2008 - 20:30
giriş ücreti : 50 ytl . . .

bilgilerinize ...
Kullanıcı profilini gör
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08-May-2008 / 23:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

mahur demiş ki:
arkadaşlar müslüm baba karabük merkez de değil yenicede sahneye çıkıyor ...

yer : karabük / yanice - salon78 gaz.
12.05.2008 - 20:30
giriş ücreti : 50 ytl . . .

bilgilerinize ...

Arkadaşlar yanlış bilgilendirme için hepinizden özür diliyorum . . .

babacan abininde dediği gibi 12 mayıs saat:20:30 mühendisler derneğinde... giriş ücreti 25 YTL . . .

yanılgıya düşmemin sebebi salon78 ile bağlantısı olan bi arkadaştı ... tekrardan kusura bakmayın . . .

bu arada gelecek olan varsa rezervasyon yaptırabilirim . . .
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 08-May-2008 / 23:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba 12 mayıs "da karabükte sahneye

baba mayıs ayında esecek belli
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering