Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.
müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
Yazar Mesaj
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 00:00    Mesaj konusu: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

buyrun arkadaşlar pilic reklamının 2. bölümü..

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 00:30    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

muhterem nur hanımla ...nevzat takmaz bey..!!!!!!
ellerinize kına yakabilirsiniz artık buyrun görün eserinizii..

yeter be yeter artık bırakın bizim alemin babasını
rahat bırakın artıkk.
paramparca yaptınız bişi demedik
bırlattınız bişi demedik yakışır dedik

artık yeter,kendinizi düşünmüyorsanız babayı düşünün ,ona gönül verenleri düşünün....

kimsenin kimseyi rencide etmeye hakkı yoktur ve sizin de hakkınız yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 01:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

alıştık artık ömerim belki de sırf bu yüzden sanki senpatik bile geliyor

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 01:24    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

bizki bir müslümcü kardeşimizin abimizin yada kendimizin doğum günü pastasının üzarine babanın resmini KOYAMIYORUZ nedenmi. o güzelim insanın resmini kesmeye kim kıyabilir diye sade pasta alıyoruz. ama gel gelelim bizim müslüm baba şu cp reklamında kendini bizim üstüne resmini koyamadığımız pastayı bırak ne hale getirdi. ayrıca şuda var

Baba'ya Hemşirelerden Tepki
ÜNLÜ SANATÇI Müslüm Gürses'İN OYNADIĞI 'HEMŞİRE V', REKLAMI HEMŞİRELERİ ÇİLEDEN ÇIKARDI.
Türk Sağlık Sen, ünlü sanatçı Gürses'in hemşireleri rencide ettiğini ileri sürerek, RTÜK'ten söz konusu reklamın yayından kaldırılmasını istedi. Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, 'Reklam için yüzlerce şikayet maili aldık' dedi.

Reklamda özellikle Hemşire V'nin konuşmaları, davranışları ve kıyafetinin hemşireleri küçük düşürdüğünü söyleyen Kahveci şöyle konuştu: 'Böyle bir hemşire imajı çizilmesi son derece yanlış ve yakışıksızdır. Bu reklamı hazırlayanlar Anadolu'nun ücra bir yerinde görev yapan hemşirelerimizin çektiği sıkıntılara hiç şahit oldular mı? Reklam yayından kaldırmalı ve hemşirelerimizden özür dilenmelidir.

http://haberler.com/baba-ya-hemsirelerden-tepki-haberi/

babacan1102 ye sonuna kadar katılıyorum.. ve o güzel yorumunu taktir ediyorum ilk defa layıkıyla apaçık yazmış..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 01:47    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

reklam yapsın müslüm baba yapmasın demiyorum ama birazda seçici olsun yani,böyle basit reklamlarda görmek istemiyorum açıkcası.babacanın da dediklerine katılıyorum.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Nis-2008 / 15:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

yazık diyorum sadece müslüm babayı bu hale getirenlere yazık... Mad Mad Mad

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 25-Nis-2008 / 22:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

allahtan müslüm babanın kendisi yok sesi onun sesimi acaba valla bu iş canımı sıkmaya başladı**********************
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Nis-2008 / 01:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

piliç reklamının yeni trenferlerinden biride seda sayan o da piliç reklamında yerdı bakalım nereye kadar sürecek hadi hayırlısı. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Nis-2008 / 01:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

mahsun_kul_028 demiş ki:

iyide kardeşim müslüm baba kendi başına hareket edemiyomu yani illaki birilerinnin yönlendirmesiylemi hareket edecek kendiside değerlendirmeli bence.

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 01:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

merkez_tost demiş ki:
allahtan müslüm babanın kendisi yok sesi onun sesimi acaba valla bu iş canımı sıkmaya başladı**********************

aynen katılıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 02:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

mahsun_kul_028 demiş ki:

Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 03:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

ömer abiye aynen katılıyom bırakın artık babayı bırakın
Kullanıcı profilini gör
efkan
Üye
Üye

MesajTarih: 26-Nis-2008 / 05:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

ömer baba sana sonuna kadar katılıyorum
Kullanıcı profilini gör
sonsuz46
Üye
Üye

Nereden: kahramanmaraS
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 08:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

Arkadaşlar Müslüm Baba' yı hepimizin gördüğü bildiği bu piyasada halen ayakta gördüğünüze sevinin...
MP3 lerin havada uçuştuğu internet var artık ibrahim tatlıses kaseti çıkardığı gün forum sitelerinde paylaşılmaya başlandı ki bu adam her seferinde milyonlarca kaseti satan bir adam...
Korsana hayır paylaşıma hayır da dense bunun önüne artık geçilemez göreceksiniz yarın bir gün Müslüm GÜRSES bir kaset çıkaracak onuda tarkan gibi tek bir yere satacak o sattığı yer BABA'nın kasetini promosyon olarak dağıtacak...
neden üzülüyorsunuz BABA her zaman insanları güldüren şen şakrak bir insan değil mi? proğram da yapmasın o zaman hiç bir yerde kamera karşısına geçmesin kısacası kendi olmaktan vazgeçsin ne dersiniz ???
Emeğe Saygı Zaten bitti gidiyor Bari ŞAHSİYETE saygı duyalım arkadaşlar...

Üye
Üye

Nereden: giresun
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 16:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

bende iyi olmus diyemeyecegim...
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 17:18    Mesaj konusu: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

vallahi bende müslüm babamızı o şekilde görmek istemem amam yapmışlar işde nedersin bende ömer abim gibi düşünüyorum saygılar Sad

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 26-Nis-2008 / 22:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

clgnsedat demiş ki:
mahsun_kul_028 demiş ki:

iyide kardeşim müslüm baba kendi başına hareket edemiyomu yani illaki birilerinnin yönlendirmesiylemi hareket edecek kendiside değerlendirmeli bence.

daha düzgün projeler sunulabilir bence.. Mad

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 27-Nis-2008 / 07:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

reklamı beğendim süper olmuş Wink

Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 27-Nis-2008 / 18:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

ex-arab demiş ki:
reklamı beğendim süper olmuş Wink
ne diyelim güzel olmuş

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Nis-2008 / 18:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm gürses piliç reklamı 2. bölüm.

slm arkadaş ben babanın PC reklamını hiç beyenmedim arkadaşın biri emeğe saygı demiş ama saygıda biryere kadar. baydamarersine ve babacan1102 ye yüzde yüz katılıyorum babanın resmini kalbimize çizmişiz azrail gelip canımızı alsa bile kalbimizi alma diyoruz.
çünki babanın resmi ismi kişiliği yorumu geönlü var. azrail bile babaya sağgı gösteriyor.
gel görki baba bu reklamda oynadı.
babanın menejerini atrık rüyamda bile görsem affetmem.

babanın resmide ismide şarkılarıda kişiliğinede KALBİMİZDE YER VERMİŞİZ
tıpkı babanın albümünde değil kalbinde yer ver dediği gibi

mademki öyle onu tavukların patlıcanların marulların maydonozların arasında kukla resim görmek istemezDİM..

ve kadir çöpdemirede buradan sesleniyorum senki eski bir müslümcüsün senki 2 kelam edeceğin yerde bu işe nail olmuşsun yazıklar olsun..

alayına isyan inadına orjinal müslüm baba
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Reklam Görüntüleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering