Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - mustafa yıldızdoğan
mustafa yıldızdoğan

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Sanatçılarımız
Yazar Mesaj
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 18:47    Mesaj konusu: mustafa yıldızdoğan

10.05.1966 Konya doğumluyum. Çiftçi bir ailenin yedi çocuğundan biriyim.

Tahsilim lise terk. 16 yaşında bağlama ile başlayan şiirler, besteler. 1986-1988 arasında askerliğim. 1990 Yılında evlendim.şu an Ahmet 14,Gülsüm 12,ırem 10, üç can parcam var. 1990 ilk albümüm DOğUYORUZ UFUKLARDAN ile başlayan ve 2005 yılında son albümüm SATAN SATANA, 15 yılda 13 albüm.

1988 yılından bu güne kadar, Edirne'den Kars'a, Avusturya'dan ıngiltere' ye kadar binlerce konserlerim ve bitmeyen heyecanlarım, tükenmeyen umutlarım ömrün son demine kadar aynı şekilde devam edecek Allah ömür verirse ..

Nice yeni albümlere ,nice güzelliklere Hep birlikte ve hep beraber. Biliyorum ve unutmuyorum ki

SANATÇININ ÖMRÜ SEVENLERİN SEVGİSİ KADARDIR...

Mustafa Yıldızdoğan

MUSTAFA YILDIZDOĞANDAN KLASİK BİR ŞARKI TÜRKİYEM:

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 21:32    Mesaj konusu: Re: mustafa yıldızdoğan

çok efendi vatansever saygıdeğer bir sanatcıdımız olan mustafa yıldızdogana saygılarımı sunuyorum... Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 25-Nis-2008 / 01:52    Mesaj konusu: Re: mustafa yıldızdoğan

onunla onunla dogdum onunla büyüyorum,babamın arabasına her bindiğimde eksik olmazdı teyibinde mustafa yıldızdoğan ve müslüm baba, türküleri,şiirleri bir başkadır mustafa abimizin
allah türkü korusun ve yüceltsin...
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 02:46    Mesaj konusu: Re: mustafa yıldızdoğan

eyvallah ustalar.aynen öyle Wink

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 17-May-2008 / 14:23    Mesaj konusu: Re: mustafa yıldızdoğan

Mustafa Yıldızdoğan,hem vatan sevgisiyle hem tavırlarıyla çok beyefendi bi adam..
Kullanıcı profilini gör
cihanblk
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Ağu-2008 / 11:08    Mesaj konusu: Re: mustafa yıldızdoğan

bir dava sanatçısıdır m.yıldızdogan bu yüzden gerek durusuyla gerek yasamıyla örnektir insanlara. Allah Türk'ü Korusun ve Yüceltsin. yaptıgımız siyaset değil vatan sevmektir... Anlayan anladı

bir değil bin seven versen ne fayda...
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 04-Ağu-2008 / 21:43    Mesaj konusu: Re: mustafa yıldızdoğan

mahsun_kul_028 demiş ki:
çok efendi vatansever saygıdeğer bir sanatcıdımız olan mustafa yıldızdogana saygılarımı sunuyorum... Wink

Wink

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering