Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm baba beni ağlatanlar(video)
müslüm baba beni ağlatanlar(video)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
Yazar Mesaj
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 00:25    Mesaj konusu: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

buyrun arkadaşlar kendim hazırlayıp youtube koydugum bir video sizlerle paylaşmak istedim... Wink

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 04:39    Mesaj konusu: Re: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

abı harıka saol yuregıne saglık...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 18:05    Mesaj konusu: Re: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

yüreğine sağlık usta şarkı muhteşem.teşekkürler

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 02:12    Mesaj konusu: Re: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

eyvallah...

Üye
Üye

Nereden: giresun
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 16:05    Mesaj konusu: Re: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

ozhan yaa sen bu isi gercekten kapmıssın..tskler SmileSmile Cool
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 17:11    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

özhan güzel olmuş ellerine sağlık Wink

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 22:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

Sese bak yaw! 17 yaşında Müslüm baba nede güzel okumuş bu parçayı. Plağın diğer yüzündeki parça Aşk Gölü Aşk Gölünde boğuldum, kötülere kul oldum, sana neyim olduda, aşk uğruna kul oldum. Buda başka harika bir plaklardan. Paylaşım için teşekkürler...

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 26-Nis-2008 / 22:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba beni ağlatanlar(video)

Rahmi06 demiş ki:
Sese bak yaw! 17 yaşında Müslüm baba nede güzel okumuş bu parçayı. Plağın diğer yüzündeki parça Aşk Gölü Aşk Gölünde boğuldum, kötülere kul oldum, sana neyim olduda, aşk uğruna kul oldum. Buda başka harika bir plaklardan. Paylaşım için teşekkürler...

aynen abi plakların tadı bi başka oluyor.. Wink

ayrıca arkadaşlar yorumlarınız için tskler.. Wink

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering