Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba'nın En Çok Hangi Yönünü Seviyorsunuz?
Müslüm Baba'nın En Çok Hangi Yönünü Seviyorsunuz?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 30-Mar-2008 / 17:34    Mesaj konusu: Müslüm Baba'nın En Çok Hangi Yönünü Seviyorsunuz?

Müslüm babanın en çok beğendiğiniz yönü hangi hareketleri hoşuna gidiyor?
ben söyliyim bi tane mesela gülüşü benim hoşuma gider. Smile

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Mar-2008 / 19:03    Mesaj konusu: Re: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

sevecenliği cana yakınlığı giyim tarzı şarkıyı yorumlarken seyirciye tavrı

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 30-Mar-2008 / 19:23    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

her yönüyle seviyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 30-Mar-2008 / 20:28    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

ben babayı ezgin duruyorya hani flimlerin de suratını büküşü varya o haraketi beni koparıyor
bide ağar ağar konuşuyorya tane tane oda çok hoşuma gidiyor her yönüylen baba işde Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 30-Mar-2008 / 23:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

turusu duruşu bakışı gülüşü agırlıgı yorumu inasanlıgı kişiliği karizması....vs vs..her yönüyle desek yeridir... Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Mar-2008 / 23:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

lafını hiç çekmiyo içi dışı bir bence çok dogal kendince.kendine özgü bir stili var en çok begendim yönü...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 31-Mar-2008 / 00:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

yorumlar için teşekkürler herkese

Üye
Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 31-Mar-2008 / 03:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

Bütün şarkılarını içinden gelerek okuyor.Sanki o şarkıyı yaşamış gibi söylüyor.Birde şarkısını okurken hareketleri beni öldürüyor.Herşeyiyle babamız işte beeee....
Kullanıcı profilini gör
gulsahhhh
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: tarsus
MesajTarih: 31-Mar-2008 / 15:37    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

bi kere çok ağır bir beyfendi...taş yerinde ağırdır derler...baba demiyorlar boşuna..birde konuşması çok hoşuma gidiyor.....

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 31-Mar-2008 / 16:58    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

hayata bakısını felsefe yonunu efendılıgını kısaca babayı sevıyorum.

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 31-Mar-2008 / 18:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

nacves demiş ki:
hayata bakısını felsefe yonunu efendılıgını kısaca babayı sevıyorum.

hadi yaa demek kısacası babayı seviyosun sevcan bende gıcık kapıyon sanıyodum valla aydınlattın beni... Very Happy Twisted Evil...çok gıcığım ben yaa .... Laughing Laughing

MesajTarih: 31-Mar-2008 / 18:30    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

abı sen zaten gıcıksın yaaa
bende sana uyuz oluyorum
delısın ıste ne yapsan yerıdır.

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
efkan
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Mar-2008 / 18:31    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

stili,durusu bakısı,giyinis tarzı hemen hemen herşeyiyle hoşuma gidiyor ve her yönünü seviyorum
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 31-Mar-2008 / 18:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

nacves demiş ki:
abı sen zaten gıcıksın yaaa
bende sana uyuz oluyorum
delısın ıste ne yapsan yerıdır.

çok tesekkür ederim kardesim iltifatların için çok memnun oldum..rica ederim o sizin uyuzlugunuzdur..... Shocked Very Happy Twisted Evil ..

tabi sevcanım bu işin şakası seni bir kardesim kadar sevdiğimi bilirsin... Wink

MesajTarih: 01-Nis-2008 / 04:15    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

bılıyorum abı bunların hepsı saka oldugunu bende senı bır abı olarak cok severım sende bılıyorsun.. Razz Razz

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 01-Nis-2008 / 17:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

nacves demiş ki:
bılıyorum abı bunların hepsı saka oldugunu bende senı bır abı olarak cok severım sende bılıyorsun.. Razz Razz

eywallah kardesim allah razı olsun.. Wink

Üye
Üye

Nereden: giresun
MesajTarih: 03-Nis-2008 / 09:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

kendini sevdiriyor.su veya bu yönunu seviyorum demek yanlıs bence baba her yönüyle mukemmel bir insan
Kullanıcı profilini gör
eser_k
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 03-Nis-2008 / 14:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

alper_kadersiz demiş ki:
Bütün şarkılarını içinden gelerek okuyor.Sanki o şarkıyı yaşamış gibi söylüyor.Birde şarkısını okurken hareketleri beni öldürüyor.Herşeyiyle babamız işte beeee....

Alper kardeşime katılıyorum şarkıyı söylerken sanki hayatından bir anı anlatıyor ve o anı bir daha yaşıyor. Boşuna demiyoruz işte Babamız her yönüyle baştacımız. . . SAYGILAR . . .

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-Nis-2008 / 03:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

sahnede duruşu cok güzel bence karizma...

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 12-Nis-2008 / 16:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızın en çok hangi yönünü seviyorsun?

Müslüm Baba'mızın alcak gönüllü oluşunu ve övünmeyi sevmeyişini cok takdir ediyorum..

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering