Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...
merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve MSN
Yazar Mesaj
babadan_ogula
Üye
Üye

Nereden: giresun
MesajTarih: 28-Mar-2008 / 21:26    Mesaj konusu: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

selam arkadaşlar ben giresundan ümit öncelikle beni bu siteyle tanıştıran yakın arkadasım mahsun_kul_028(özhan) dostuma teşekkürlerimi borç bilirim..daha önceleri müslüm gürses dinlemezdim taki 2 sene önce bir sorun yüzünden canımın sıkkın oldugu birgün mahsun_kul_028(özhan) kardesimin yanına gitmiştim o gün bana bırak takma sana müslüm babadan bir şarkı dinleteyim kendini bul demişti o gün dinlediğim (isyanlardayım) şarkısyla müslüm baba dinlemeye başladım o gün bugündür müslüm babanın müptelası oldum sagolsun özhan kardesim arsiv konusunda yardımcı oldu.. Very Happy...şimdide aranızdayım arkadaşlar...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 28-Mar-2008 / 21:41    Mesaj konusu: Re: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

babadan_ogula demiş ki:
selam arkadaşlar ben giresundan ümit öncelikle beni bu siteyle tanıştıran yakın arkadasım mahsun_kul_028(özhan) dostuma teşekkürlerimi borç bilirim..daha önceleri müslüm gürses dinlemezdim taki 2 sene önce bir sorun yüzünden canımın sıkkın oldugu birgün mahsun_kul_028(özhan) kardesimin yanına gitmiştim o gün bana bırak takma sana müslüm babadan bir şarkı dinleteyim kendini bul demişti o gün dinlediğim (isyanlardayım) şarkısyla müslüm baba dinlemeye başladım o gün bugündür müslüm babanın müptelası oldum sagolsun özhan kardesim arsiv konusunda yardımcı oldu.. Very Happy...şimdide aranızdayım arkadaşlar...

ooo candostum ümit kardesim hoşgeldin aramıza.. Wink devamlı sorardın napıyosun bu sitede bak şimdi sende aramızdasın gez gör ne güzel dostluklar var bu sitede anlarsın beni.. Wink ..ayrıca o günü hiç unutmam çok bozuktu moralin gelmiştin dükkana yanıma dur bi sakın ol takıl babadan kendini bul demiştim ben sana ..iyikide demişim senide müslümcü ettik ya ne mutlu bana... Very Happy ayrıca kardesim nickin gerçekten güzel çalarım bak haa... Laughing Twisted Evil Wink

Üye
Üye

Nereden: giresun
MesajTarih: 29-Mar-2008 / 04:13    Mesaj konusu: Re: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

ooo candostum ümit kardesim hoşgeldin aramıza.. Wink devamlı sorardın napıyosun bu sitede bak şimdi sende aramızdasın gez gör ne güzel dostluklar var bu sitede anlarsın beni.. Wink ..ayrıca o günü hiç unutmam çok bozuktu moralin gelmiştin dükkana yanıma dur bi sakın ol takıl babadan kendini bul demiştim ben sana ..iyikide demişim senide müslümcü ettik ya ne mutlu bana... Very Happy ayrıca kardesim nickin gerçekten güzel çalarım bak haa... Laughing Twisted Evil Wink[/quote]

Eyvallah ozhan Laughing site harika.. nickimdenden vazgec bu arada Wink
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 29-Mar-2008 / 20:06    Mesaj konusu: Re: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

babadan_ogula demiş ki:
ooo candostum ümit kardesim hoşgeldin aramıza.. Wink devamlı sorardın napıyosun bu sitede bak şimdi sende aramızdasın gez gör ne güzel dostluklar var bu sitede anlarsın beni.. Wink ..ayrıca o günü hiç unutmam çok bozuktu moralin gelmiştin dükkana yanıma dur bi sakın ol takıl babadan kendini bul demiştim ben sana ..iyikide demişim senide müslümcü ettik ya ne mutlu bana... Very Happy ayrıca kardesim nickin gerçekten güzel çalarım bak haa... Laughing Twisted Evil Wink

Eyvallah ozhan Laughing site harika.. nickimdenden vazgec bu arada Wink[/quote]

iyi tamam al nickinide ..kullan iyi günlerde.. Twisted Evil Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 29-Mar-2008 / 20:49    Mesaj konusu: Re: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

h.geldin dayı aramıza Smile

Üye
Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 31-Mar-2008 / 18:26    Mesaj konusu: Re: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

ümit kardeş hoş geldin aramıza senle özhanın yanında kısa bi süre görüşmüştük unutmamışsındır umarım tekrar hoş geldin aramıza..
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 15-Ksm-2008 / 16:48    Mesaj konusu: Re: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

Hoşgelmişsin kardeşim..Mekanımıza..

By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 15-Ksm-2008 / 20:28    Mesaj konusu: Cevap: merhaba arkadaşlar babadan_ogula aranızda...

Ve Aleyküm Selam Hoşgeldin Kardeş

Daima Mutlu SaaTler Geçirme Dilegi İle Hoşçakal...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering