Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - herkes kendi memleketini yazsın
herkes kendi memleketini yazsın
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
isyankar_17_90
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 05:53    Mesaj konusu: herkes kendi memleketini yazsın

mesela ben malatyalıyım ve 10 senedir müslüm gürsesi dinlerim.bakalım sızın memleket nere hadi bakalım

Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 05:55    Mesaj konusu: Re: herkes kendi memleketini yazsın

özhan eyice giresun da ikamet etmedeyim ..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 05:57    Mesaj konusu: Re: herkes kendi memleketini yazsın

kırşehir 19 sene oldu

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 06:17    Mesaj konusu: Re: herkes kendi memleketini yazsın

samsun 9 yıldır dınlerım

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
mutiny
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 24-Mar-2008 / 06:21    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

hatay/iskenderun(82) luyum, izmirde hukuk okuyorum 19 yaşındayım,anamdan emdiğim sütten beri dinlerim onunla dogdum onunla büyüyorum nasip olursa onunla öleceğim...
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 06:53    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

ben hatay lıyım ama doğma büyüme istanbul ümraniyeliyim derler ya hani doğduğun yermi doyduğun yermi
bence doyduğun yer 12 senedir babamızı dinlerim

YILLAR_UTANSIN15.jpg
 Açıklama:
istanbul ümraniyeliyiz
 Dosya Boyutu:  23.1 KB
 İzleme:  15035 kere

YILLAR_UTANSIN15.jpg

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 24-Mar-2008 / 13:18    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

ben malatya dogumluyum 28 senedir gurbette berlinde almanya´da yasiyorum ve 12 senedir müslüm gürses dinlerim ilk aldigim albüm mahsun kul ama ilk dinledigim albümler küskünüm ve gitme
damara devam dostlara selam
kadir
Kullanıcı profilini gör
suskunnn
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 24-Mar-2008 / 15:01    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

urfalıyım.13 senedir dinlerim müslüm babayı saygılarımla....
Kullanıcı profilini gör
eser_k
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 15:43    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

kahramanmaraş'lıyım 98 den beri müslüm baba hayranıyım. saygılar . . .

Üye
Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 16:20    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

Bende Adanalıyım abi adanalı varsa bilir döşemede oturuyorum 6 senedir babayı dinlerim.Babamda dinler.Babamdan bana en büyük miras bu baba hayranlığı...eyvallah
Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 17:46    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

Kahramanmaraşlıyım doğma büyüme 19 yaşındayım kendimi bildim bileli Müslüm Baba'yı dinlerim çünkü bizdeki müslümcülükte babadan kalma babadan ve gönülden Müslümcüyüz

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 24-Mar-2008 / 18:51    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

adanalıyım 29 yaşındayım babayla abimin sayesinde esrarlı gözler kasetiyle tanıştım mahsun kul kasetiyle çok samimi oldum:)) esrarlı gözler kasetini dinlerken mahsun kul kaseti henüz çıkmamıştı babayı ilk dinlediğim seneyi tam hatırlamıyorum ama sene 87 de baba adanada konser verdi abim gille gittim dertler insanı kaseti yeni çıkmıştı zaten konserde de kasettki şarkıları okudu önce kahtalı mıçı sahne aldı sonra baba çıktı kahverengi pantol kahverengi gömlek gömleğin düğmeleri bağrına kadar açık boynunda zincir var tam adanalı tarzı yani konser başladı o zamanlar mikrofonlar kabloluydu babanın hayranından biri sahneye çıktı adam babadan büyüktü babanın arkasından dolanıp mikrofonun kablosunu tuttu baba nereye o adam oraya konser bitene kadar bu öyle oldu babaya olan sevgiyi görüyorsunuz dimi arkadaşlar...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 25-Mar-2008 / 00:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

babam ANKARA annem URFA 2sinide ayırt etmem 7 senedir babayı dinliyorum

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 25-Mar-2008 / 01:38    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

ben konyalıyım konyalı arkadaslarda bilir baba 96 da konyaya konsere geldi ve ondan öncede hayranıydım zaten konserde yakından tanıdım ondan sonra fanatik hayranı oldum yaklasık 13 yıldır babacıyım farkımız tarzımız müslüm baba bas tacımız eyvallah

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 25-Mar-2008 / 21:32    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

adıyaman lıyım 15 sene oldu.

istanbulda ikamet etmekteyim..

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 26-Mar-2008 / 01:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

Ankara Doqumluyum,17 yıl oldu istanbulda yaşıyorum ama aslen ŞANLIURFALIYIM
Kullanıcı profilini gör
mutsuz22
Üye
Üye

Nereden: istanbul/Bayrampaşa
MesajTarih: 26-Mar-2008 / 02:30    Mesaj konusu: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

bende aslen çankırılıyım 3 seneden beri müslüm babayı dinliyorum....
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 26-Mar-2008 / 05:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

pardon yanlış konuya yazdım ben bursalıyım altıparmak ta oturuyorum bursaya yolu düşen müslümcü kardeşlerimi beklerim****************************
Kullanıcı profilini gör
sokak_sairi
Üye
Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 27-Mar-2008 / 00:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: herkes kendi memleketini yazsın

ben aslen diyarbakırlıyım ama batman doğumluyum şimdi ise istanbulda ikamet ediyorum 15senedir baba hayranıyım saygılarrr
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 27-Mar-2008 / 02:18    Mesaj konusu: Re: herkes kendi memleketini yazsın

mahsun_kul_028 demiş ki:
özhan eyice giresun da ikamet etmekteyim

bende manisadan katılıyorum 16 yıldır dinliyorum

mesaj düzeltilmiştir
babacan1102

Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering