Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/custom_files/custom_head.php:23) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
[7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 17-Mar-2008 / 22:30    Mesaj konusu: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Bu konuda tartışıp karara vardığımız mahsun_kul_028 kardeşimiz önerisi olan mikrofonu (sayfa sonunda örneği var) almak için araştırmalarımıza başladık.
Babamızın doğum gününe az bir zaman kaldı. Daha önceleri yaptığımız gibi 2006 - 2007 bu senede hediye için maddi/manevi katkılarınızı bekliyoruz.
Bu parayı biz site yetkilileri aramızda toplayıp denkleştirebiliriz.
Burdaki amaç: maddi ve manevi destek verdiğiniz hediyenin alınıp Baba'ya ulaştırılması sonucu. Baba'nın evinin bir köşesinde duran hediyemizin sizinde desteğiniz/emeğiniz olmasıdır. Zira 2 yıldır hediye ettiğimiz tablolar Baba'nın evinin duvarında asılı olduğuna eminim, bu duyguyu 2 yıldır birçok arkadaşımız yaşadı.
Şimdi sıra 2008 doğum günü hediyemizde.
Az yada çok önemli değil, önemli olan gönlünüz.
Buraya tıklayıp bana ulaşarak yada info@muslumcu.com adresine mail atarak banka hesap numaralarını (Yapı kredi, Garanti, İş Bankası) alabilirsiniz, banka hesabına sahip değilseniz PTT aracılığıyla da gönderebilirsiniz.

Destekte bulunan arkadaşlar bu konuda belirtilecektir.

HEDİYE İÇİN ELİME ULAŞAN MİKTARLAR:
babacan1102 -------50 YTL (19 Mart 2008)
zincirli -p------------ 120 YTL (19 Mart 2008)
karaaliler-g----------50 YTL (21 Mart 2008)
sonsuz46-g----------17,50YTL (21 Mart 2008)
mutiny ----i----------10,00 YTL (24 Mart 2008)
serkanvan--p--------20 YTL (25 Mart 2008)
mahsun_kul_028-p--30YTL (28 Mart 2008)
Kinderipli (ex-arap)-p-10YTL (29 Mart 2008)
pilot7448 -i-----------50 YTL (2 Nisan 2008)
abdi -------i----------122 YTL (60 euro) (14 Nisan 2008)
taruz -------y----------30 YTL (19 Nisan 2008)
nacves--p-------------110 YTL (22 Nisan 2008)
muslumcu88--b-------20 YTL (23 Nisan 2008)
dmreda--g------------10 YTL (24 Nisan 2008)
derbeder_63--i-------10 YTL (28 Nisan 2008)
enemy75--g----------10 YTL (30 Nisan 2008)
dagıstan---b----------30 YTL (30 Nisan 2008)
yıllar_utansın---------30 YTL (02 Mayıs 2008)
TEŞEKKÜRLER...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 17-Şub-2011 / 23:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 23 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 00:20    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

Müslüm babamıza can feda ilk destek benden gelsin ....
sizleride bekliyorum canlarım......
Bilal admin hesaba 50 ytl yatırılmış...
katılımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar....

eywallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 04:52    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

selam arkadaşlar öncelikle önerimi beğenip kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim..şimdi admin(bilal) kardesimden hesap numarasını alıp üstüme düşen görevi yarın halledicem inşallah..bütün arkadaşlardan katılım bekliyoruz..az yada çok miktar önemli değil..önemli olan bu çorbada herkesin bir tuzu olması... Wink eywallah... Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 05:56    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

tabiki ben de varım saygılar

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 08:39    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

taruz demiş ki:
bende varım bizden feda olsun babamıza az veren maldan çok veren maldan 30 ytl de ben den ömer abi ilksenden gelen destek için teşekkürler ve emeğigeçen bütün arkadaşlara teşekkürler allah kimseye taşıyamıyacağı yükü vermesin Wink

MesajTarih: 18-Mar-2008 / 08:54    Mesaj konusu: Re: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

yillar_utansin demiş ki:
taruz demiş ki:
bende varım bizden feda olsun babamıza az veren maldan çok veren maldan 30 ytl de ben den ömer abi ilksenden gelen destek için teşekkürler ve emeğigeçen bütün arkadaşlara teşekkürler allah kimseye taşıyamıyacağı yükü vermesin Wink

saol gencay kardeşim ne demek

yürek insanlarının yapacagı herseyde bizimde tutumuz bulunur elbet

farkımız aynı yola baş koymamızdır ..

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 16:05    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

yuregımız yuregınızle muslumculerle elele hepımız varız...admıne ulasmaya calısıyorum hesap num bulamadım

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 20:42    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

tabi ki bizde üstümüze düşeni yapacağız inşallah bilali arayıp hallederim

Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 19-Mar-2008 / 00:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

herkese merhaba arkadaşlar öncelikle seçilen hediyenin çok güzel bir hediye olduğunu belirtmek istiyorum gerçekten kayda değer bir hediye ve elimden geldiği kadarıyla bende üstüme düşeni yapacağım tabiki.Fakat Bilal kardeş hesap numaraları nerde yazıyor bulamadım Embarassed yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürler.Bu arada mahsun kul kardeşime de teşekkürler çok iyi düşünmüş...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Mar-2008 / 01:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

serkanvan demiş ki:
herkese merhaba arkadaşlar öncelikle seçilen hediyenin çok güzel bir hediye olduğunu belirtmek istiyorum gerçekten kayda değer bir hediye ve elimden geldiği kadarıyla bende üstüme düşeni yapacağım tabiki.Fakat Bilal kardeş hesap numaraları nerde yazıyor bulamadım Embarassed yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürler.Bu arada mahsun kul kardeşime de teşekkürler çok iyi düşünmüş...

eywallah kardeşim..öneriyi beğenen sizlersiniz asıl ben sizlere teşekkür ederim.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 19-Mar-2008 / 19:24    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

arkadaslar babanın dogum gunu ıcın butun muslum gurses hayranlarını desteklerını beklıyoruz

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 20-Mar-2008 / 20:19    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

evet arkadaşlar konuşmaya gelince kimseye toz kondurmuyoruz ama böyle önemli girişimlerde nedense arka planda kalıyoruz baba sevgisi sadece siteye üye olur msj atıp babayı seviyorum demekle olmaz birazda pamuk ellerin cebe girmesi lazım diye düşünüyorum...

MesajTarih: 20-Mar-2008 / 20:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

karaaliler demiş ki:
evet arkadaşlar konuşmaya gelince kimseye toz kondurmuyoruz ama böyle önemli girişimlerde nedense arka planda kalıyoruz baba sevgisi sadece siteye üye olur msj atıp babayı seviyorum demekle olmaz birazda pamuk ellerin cebe girmesi lazım diye düşünüyorum...

genelde öyle oluyo suat kardeşim
önemli olan her yerde bereber olmak diyorum
konuştugum zaman da işte vay sen nasıl konuşuyosun muhabbeti oluyo..

herkes safını belli edecek burda işte
bekleyelim görelim diyorum .
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 20-Mar-2008 / 21:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

Baba'nın dogum günü hakkındaki düşünceler,uzun zamandır gündemde.Herkez hediye hakkında düşüncelerini sundu ve içinden begenilene katkı sağlanacak.Ben gecen sene manevi yönden destek olabildim ama maddi yönden olamadın.Çünkü herkezin kendine göre bir durumu vardır,ama bu sene elimden geldigince maddi ve manevi yönden destek oldugumu düşünüyorum ve baba'ya verilecek hediyede katkıda bulunmak çok mutlu ediyor beni...

Şunuda söylemek istiyorum içimde kalmasın:Elinden gelen destekte bulunur,gelemeyende BABA'yı dinler veya manevi destekte bulunur.herkesin durumu kendine göredir.saygılarımla....

benimde gönlümün muradını ver.
bir zalim aşkına kul etme beni
gercek aşka giden yolları göster...
SED@ GEBİTEKİN
https://z.mimy.org/
Kullanıcı profilini gör
kurt000253
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: [_GÜNGÖREN_]
MesajTarih: 21-Mar-2008 / 05:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

bu aralar maddi açıdan sıkıntı içerisindeyim keşke elimde bişeler olsada yolasam gönlüm siz kardeşlerimle ve babayla Confused Wink

bu sevdanın adı acılı sevdaaa......[___kUrT___]
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 21-Mar-2008 / 05:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

kurt000253 demiş ki:
bu aralar maddi açıdan sıkıntı içerisindeyim keşke elimde bişeler olsada yolasam gönlüm siz kardeşlerimle ve babayla Confused Wink

canin sagolsun kardesim düşünmen yeterli.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 21-Mar-2008 / 21:01    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!!

bende bugün üstüme düşen görevi yaptım babamızın canı sağolsun eğer hediye için yeteri kadar para toplanmazsa eksik kalırsa gerisinide tamamlarım bu konuyu ömer kardeşimle konuşmuştum önemli olan maneviyatın yanında birazda maddiyattır çünkü ne yazık ki maneviyat yeterli olmuyor kardeşlerim ömer sana geçen söylemiştim para eksik olursa bana söyle tamam kardeşim kendine iyi bak telefonlaşırız babaya selam damara devam...

MesajTarih: 23-Mar-2008 / 01:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

karaaliler demiş ki:
bende bugün üstüme düşen görevi yaptım babamızın canı sağolsun eğer hediye için yeteri kadar para toplanmazsa eksik kalırsa gerisinide tamamlarım bu konuyu ömer kardeşimle konuşmuştum önemli olan maneviyatın yanında birazda maddiyattır çünkü ne yazık ki maneviyat yeterli olmuyor kardeşlerim ömer sana geçen söylemiştim para eksik olursa bana söyle tamam kardeşim kendine iyi bak telefonlaşırız babaya selam damara devam...

saol suat kardeşim .
eger olurda eksik olursa haberin olacak ararım beni..
yaparız artık gereken neyse

bu arada arkadaşlar hadi bekliyoruz .ses seda yok hayırdır Very Happy

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mutiny
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Mar-2008 / 02:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

izmirde sürdürmekte oldugum ögrencilik hayatıma kısıtlı bütçem olmasına ragmen babamız için benden 10 ytl keşke fırsatım olsa yüzlerce lira göndersem ama malum ögrencilik zordur bilirsiniz...
Kullanıcı profilini gör
mutiny
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Mar-2008 / 02:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: [7 mayıs 2008] babaya doğum günü hediyesi alalım!

gönderebileceğim hesap numarasını bulamadım,yardımcı olursanız sevinirim...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Hediye Seçimi
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering