Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret
mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
erginn16
Üye
Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 21:03    Mesaj konusu: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

Pazar günü saat 10,30 da arkadaşım Mehmetle birlikte siteden ve msnden başka görüşme şansına sahip olmadığım mahsun kulu ziyaret etmek için Trabzondan yola çıktık.1 saatlik yolculuğun ardında Giresun- Espiye girişinde bizi bekleyen Özhan kardeşimiz bizi karşıladı.Tanışma faslının ardından önce güzel bir kahvaltı yaptık saolsun kardeşim doyurdu karnımızıSmile
Sonra özhanın dükkanına gittik.Dükkandan içeriye girdiğimizde Müslüm Babanın dev posterleri tam karşımızda duruyodu ve içerde Müslüm Gürses'ten başka çalan şarkı yoktu.
Özhan çayları söyleyip muhabbete başladığımızda sanki yeni tanışmayıp uzun yıllar bir dostluğumuz olmuş gibi hiç yabancılık çekmedik.Tabi ki muhabbetimizin konusu Müslüm Gürses.Şarkıları,albümleri konserleri,filmleri,reklamları …. gibi bir çok konuyu konuştuk ve sıra Özhanın arşivine gelmişti saolsun kardeşim bana arşivinin bi kopyasını verdi.Arayıp da bulunamicak bi arşiv.Nasıl bi arşive sahip olduğunu siteden takip edenler bilir.
Daha sonra özhan Espiyeyi bize gezdirmek için dışarı çıkardı bizi.Espiye caddelerinde gezdikten sonra muhteşem manzaralı Espiye kalesine çıkardı bizi.Gerçekten muhteşem bi manzara.Akşama doğru aldığım üzücü bi telefonla(Trabzonda yoğun bakımda olan arkadaşımın vefat haberi)istemeyerekde olsa Trabzona dönmek zorunda kaldık.Ama benim için unutamayacağım günlarin arasında.Espiyede bize ev sahipliği yapan ve bize yabancılık çektirmeyen Özhan kardeşime çok teşekkür ediyorum ve en kısa zamanda Trabzona bekliyorum…
İşte buluşma fotoğrafları:

Kullanıcı profilini gör
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 21:08    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

manzara süper,kardeşlik süper.tebrik ederim sizi arkadaşlar.olay budur!kazanan her zaman kardeşlik olsun.bu arada vefat eden arkadaşınıza da allah rahmet eylesin.başınız sağ olsun kardeş.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 21:14    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

selamın aleyküm
kısmetse haftaya bende arkadaşımla özhan abimin konuğu olacağım vefat eden arkadaşınıza üzüldüm başınız sağolsun resimler çok dehşet hepsi göz alıcı Allah Müslümcüleri Ve sevenleri Ayırmasın Bekle Özhan abi haftaya yanındayız inş Smile

bir anlatsam,bir anlatsam buna yürek dayanmaz..
www.muslumcu.com
www.muslumcu.net
www.muslum-gurses.com
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 21:18    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

eywallah kardeşim..öncelikle o kadar yolu katedip yanıma gelme zahmetinde bulunan sen ve mehmet kardeşime çok teşekkür ederim..evet çok kral bir gün oldu tabi siz kral arkadaşlarla anca bu kadar güzel gün geçirilirdi..inan unutamıyacagım güzel günlerden birini geçirdim sayeninizde..inşallah en kısa zaman trabzonda misafiriniz olacagım..eğer evsahibi olarak bir hatam kusurum olduysa affola...dediğim gibi babamızdan adı müslüm elimizden gelen budur.. Very Happy ..ayrıca vefat eden arkadaşınıza allah rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum Crying or Very sad ..bu arada arkadaşlar yolu düşen herkesi beklerim mekanıma...hepinize sevgiler saygılar... Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 21:46    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

hasan_muslumcu demiş ki:
selamın aleyküm
kısmetse haftaya bende arkadaşımla özhan abimin konuğu olacağım vefat eden arkadaşınıza üzüldüm başınız sağolsun resimler çok dehşet hepsi göz alıcı Allah Müslümcüleri Ve sevenleri Ayırmasın Bekle Özhan abi haftaya yanındayız inş Smile

inşallah kardeşim sözleştiğimiz gibi arkadasınlan beraber bekliyorum seni pazar günü... Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 21:50    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

yusufum68 demiş ki:
manzara süper,kardeşlik süper.tebrik ederim sizi arkadaşlar.olay budur!kazanan her zaman kardeşlik olsun.bu arada vefat eden arkadaşınıza da allah rahmet eylesin.başınız sağ olsun kardeş.

eywallah aga müslüm baba babamız bizde evlatlarıyız hepimiz kardeş sayılırız... Wink

Üye
Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 22:07    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

Özhan kardeşime misafirperverliğinden dolayı tekrar teşekkür ederim ayrıca başsağlında bulunan tüm arkadaşlara da teşekkürlerimi sunuyorum
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 22:26    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

erginn16 demiş ki:
Özhan kardeşime misafirperverliğinden dolayı tekrar teşekkür ederim ayrıca başsağlında bulunan tüm arkadaşlara da teşekkürlerimi sunuyorum

eywallah kardesim herzaman beklerim..bütün arkadaşların başımın üstünde yeri var gelsin buyursunlar yeterki.... Wink

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 22:35    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

Posterler güzel, ortam güzel, hava güzel, 206 güzel Wink Bayrak güzel.
Güzel olan herşeyi severiz, eyvallah : Very Happy

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 23:00    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

Admin demiş ki:

herşey güzelde 2 şeyi unutmuşşsun ben söylim kafa güzel,müslüm baba güzel. Laughing Very Happy ..eywallah bilal kardesim yolun düşerse bütün arkadaşlar gibi senide beklerim... Wink(bu arada 206 değil 207) Very Happy ergin kardeşimin sürdüm kıyak araba valla..Wink

Üye
Üye

Nereden: Beşiktaş
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 23:30    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

gerçekden süper bi buluşma olmuş ve çok güğzel anılar yaşanmış kendi adıma ben bile çok sevindim kısmet oldunda o tarafa bi yolum düşecek inşallah özhan abinin yanına bende uğrayacam abi gerçekden dükkanında memleketinde senin kadar olmasada çok güzeller allah nazardan saklasın bu arada o vefat eden kardeşimizin mekanı cennet olsun başınız sağolsun allaha emanet olun
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 23:39    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

zekibaba demiş ki:
gerçekden süper bi buluşma olmuş ve çok güğzel anılar yaşanmış kendi adıma ben bile çok sevindim kısmet oldunda o tarafa bi yolum düşecek inşallah özhan abinin yanına bende uğrayacam abi gerçekden dükkanında memleketinde senin kadar olmasada çok güzeller allah nazardan saklasın bu arada o vefat eden kardeşimizin mekanı cennet olsun başınız sağolsun allaha emanet olun

eywallah kardeşim her zaman beklerim başımlan beraber...dükkanda işte allaha sükür beni kimseye muhtaç etmiyor.. Wink vefat eden arkadas hakkındada ben tanımıyorum ama gerçekten üzüldüm sonuçta genç ölüm yıkıyor insanı.. Crying or Very sad

Üye
Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 23:47    Mesaj konusu: Re: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

Admin demiş ki:

lütfen 206 deil 207:)
Kullanıcı profilini gör
aLiss
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: izmir
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 00:07    Mesaj konusu: Cevap: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

oncelıkle forumdakı abılerıme selamlar dılıyorum gurhan abının yanına cok gıtmek ıstıyorum ama aıle ıste ızın vermıolar 18e
gır dıyolar nereye gıdersen gıt ama ılk işim gurhan abının dukkanına gıdıp onu yakından tanımak
gercı hergun msnde konusuyoruz ama olsun yuz yuze ayrı msn ayrı gurhan abı kendıne ıyı bak Very Happy
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Mar-2008 / 01:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyare

aLiss demiş ki:
oncelıkle forumdakı abılerıme selamlar dılıyorum gurhan abının yanına cok gıtmek ıstıyorum ama aıle ıste ızın vermıolar 18e
gır dıyolar nereye gıdersen gıt ama ılk işim gurhan abının dukkanına gıdıp onu yakından tanımak
gercı hergun msnde konusuyoruz ama olsun yuz yuze ayrı msn ayrı gurhan abı kendıne ıyı bak Very Happy

kardesim önceliklen düzelteyim işyeri isminden alındın sanırım..adım gürhan değilözhan.. Laughing ..işyerinin ismi gür-han olmasının sebebi özgür bizim biraderin adı öz-gür ün gür ü öz-hanın han ını alarak gür-han koyduk o şimdi ayrı iş yeri açtı ben ayrı iş gerçi aynen beraberiz...ayrıca herzaman beklerim yanlız kardesim aileni üzme onların sözünü dinle ailen izinverdiği zaman her zaman beklerim başımlan beraber... sende kendine iyi bak kardesim..Wink ...eywallah...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 02:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyare

arkadaşlar dostluğunuz daim olsun. vefaat eden kardeşimize allahtan rahmet dilerim.
müslümcülük = kardeşlik

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Mar-2008 / 03:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyare

taruz demiş ki:
arkadaşlar dostluğunuz daim olsun. vefaat eden kardeşimize allahtan rahmet dilerim.
müslümcülük = kardeşlik

eywallah kardesim allah razı olsun.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 04:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyare

gerçekten mükemmel bi ortam olmuş dostluğun en güzel ifadesi işte budur.vefat eden arkadaşımıza baş sağlığı diliyorum.saygılar
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Mar-2008 / 04:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyare

clgnsedat demiş ki:
gerçekten mükemmel bi ortam olmuş dostluğun en güzel ifadesi işte budur.vefat eden arkadaşımıza baş sağlığı diliyorum.saygılar

eywallah kardesim.. Wink

Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 04:46    Mesaj konusu: Cevap: mahsun_kul_028(özhan)kardeşimizi mekanında ziyaret

Valla guzel bılal abimin dedıgı gıbı guzel olan herseyı severiz.En basda özhan abimizi tabıkı cünkü abımın yuregı guzel oda guzel olan seyelrı layıktır.saygılarımla

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering