Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile
müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
DeRBeDeR_63
Üye
Üye

Nereden: HaRRaN OvAsI / iSTaNBuL
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 06:52    Mesaj konusu: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

DeRBeDeR_63 & Müslüm Baba & Posedion

DeRBeDeR_63 & Müslüm Baba
saat 20.15 gibi müslüm babanın sahne alacağı mekâna gittim kapısına dikildim o geceden önce birkaç kere gittiğim için görevliler artık beni tanıdılar baba yolda birazdan burada olur dediler büyük bir sabırsızlıkla babayı beklemeye başladım kapıdan hiç ayrılmadım çünkü babayı 1 saniye bile fazla görsem mutluluğum kat kat artacaktı en ufak bir an kaybı yaşamak istemiyordum hayatımda hiç görmemiştim çünkü bu heyecanlı bekleyiş yaklaşık 2 saat sürdü saat 22.00 gibi mekânın kapısına mavi renkli bir peugeot yanaştı mekân görevlilerinden biri kapıyı açtı ve işte o an benim bittiğim andır yıllardır sesini dinlediğim şarkılarında kendimi bulduğum hakketmediğimiz her türlü tepkiye rağmen her yerde her ortamda adını gururla zikrettiğim kendi babamdan sonra baba dediğim ilk insan müslüm gürses karşımdaydı işte müslüm babayı hayatımda ilk görüşüm böyle oldu o anki duygularımı anlatmaya sayfalar yetmez müslüm baba arabadan indi daha kapıda henüz içeriye girmeden hemen elini öptüm ne koruma engeli vardı ne bir şey çünkü baba bizlere hayranlarına güveniyordu babayla mekâna beraber girdik yukarıya beraber çıktık içimden harbi baba diye geçirdim oturuşu kalkışı yürüyüşü konuşmasıyla tam bir baba ağır ciddi bir tavrının yanında tatlı sevecen cana yakın kibar olduğunun altını çizerim böyle şekil havalı bir baba değil de tam manasıyla gariban babası yani bir insanda olması gereken her şey babada toplanmış mekân 2 katlı 1. kata geldiğimizde bir duraklama oldu o an kendisine baba dedim ve tekrar elini öptüm sağ ol evladım dedi babanın bana evladım demesi beni çok mutlu etti sonra yolumuza devam ettik babayla beraber bir odaya girdik baba dedi ki işi olmayanlar burayı boşaltsın içimden o kadar yanında kalmak geldi ki ama baba dediyse olay bitmiştir emri olur diye düşündüm ve oradan çıktım hiçbir görevlinin müdahelesi olmadan sırf baba istediği için yukarıya babanın sahne alacağı salona çıktım görevlilerden bana sahneye yakın bir masa ayarlamalarını rica ettim Allah razı olsun ki bir garson ağabey ayarladı galiba mekânda yaşı en küçük müslümcü bendim görevlilerle o günden önce birkaç kere görüşmüştüm müslümcü olduğumun benliğimdeki heyecanın ne kadar yüksek olduğunun farkına vardılar ve zannediyorum bu yüzden de bir görevli beni birkaç kez uyardı sahneye koşmak babanın boynuna atlamak şiddet içerikli gibi her hangi bir şey yapan kesinlikle dışarıya atılacak ona göre dedi tamam ağabey dedim şüphen olmasın kesinlikle öyle bir durum olmayacak ve olmadı da müslümcüler olarak bilinçli dinleyiciler olduğumuzu bir kez daha kanıtladık sağ olsun güvendi bana sahneye sıfır bir masa ayarladı tek başımaydım oturduğum masada da 35 yaşında bir müslümcü ağabey oturuyordu bir yandan da rakıyı götürüyordu çok az bir muhabbetimiz oldu müslüm gürses hayran sitelerinden bahsettim ama malesef bilgisayar kullanmadığını söyledi eğer bir gün kullanırsa mutlaka müslüm gürses hayran sitelerini ziyaret etmesini tavsiye ettim şunu da belirteyim şu site bu site diye ayrım yapmadım o anda www.muslumcu.com dahil olmak üzere aklıma gelen birkaç siteyi söyledim bu arada babayla nasıl fotoğraf çektireceğim diye sıkıntı yaşıyordum bir arkadaşımdan digital fotoğraf makinesi almıştım şarjı yoktu orada şarja taktım sonra taktım bataryayı birkaç fotoğraf çektim deneme olarak o da ne hiçbir şey belli olmuyor sağlam bir ayar çekmek lazım makineye ama vakit yok iyice sıkıntıya girdim ne yapalım Allah büyüktür dedim bu konuyu askıya aldım ve başka şeyler düşünmeye başladım bir anda ilk müslümcü olduğum zamanlar aklıma geldi babayı ilk dinlediğim sev yeter parçasını o zamanlar babayı görmek benim için gerçekleşmesine inanmadığım bir hayaldi sadece ama babayı birkaç dakika önce görmüştüm bunları düşündüğüm sırada gözlerim doldu Allah'ım bu yaşadıklarım gerçek mi dedim ben şimdi gerçekten babayı gördüm mü iyice duygulandım Allah'a çokça şükrettim bu sırada sahnede bayan bir sanatçı istek parçaları okuyordu fakat benim kafamda sadece baba vardı yüreğimde büyük bir sevinçle beraber nedendir bilmem garip bir hüzün de vardı mutluluktan içim içime sığmıyordu ama buna rağmen her zamankinden daha durgundum hani insan çok büyük bir mutluluğa erince yerinde duramaz kanı kaynar ya Allah bana mutlulukların en güzellerinden birini kısmet etmişti yıllardır hayallerimi süsleyen bir mutluluk ama beni görsen bir kimse hiç de öyle demezdi tam anlamıyla meçhullerdeydim derken saat 00.00a yaklaşırken sahnedeki bayan sanatçı bizlere veda etti ve arabeskin babası müslüm gürses birazdan sizlerle olacak dedi o an kendime geldim hemen salondan çıktım babanın bulunduğu odaya doğru aşağıya indim orada bir görevli baba şimdi çıkıyor dedi hemen yukarıya babanın sahne alacağı salonun girişindeki alana gittim ve beklemeye başladım birkaç dakika sonra merdivenlerde baba belirdi duygularım kabardıkça kabardı alkış ve çığlık sesleri eşliğinde salona babayla beraber girdim baba sahneye ben de bana da yer verilen masaya geçtim bu sırada babanın saz ekibi biz babadan böyle gördük parçasının müziğini çalıyordu bir süre alkış sesleri dinmedi baba başıyla bizleri selamladı alkış sesleri kesildi ve baba biz babadan böyle gördük parçasını seslendirmeye başladı aman Allah'ım işte babayı canlı canlı dinliyordum var mı ötesi tabi bu sırada biz de babaya eşlik ediyorduk dikkatimi çeken bir şey de babanın saz ekibi oldu hani hep deriz ya baba parçaları yaşayarak okuyor ki zaten öyle bunun yanında babanın sazcıları da hisseder çalıyordu sanki müziği özellikle de keman ve def çalan müzisyenler bu arada şunu da belirtmeden geçemeyeceğim baba kendi saz ekibine âdeta şeflik yapıyor el işaretleriyle anlaşıyor özellikle parçaya son noktayı koyarken ilk olarak biz babadan böyle gördük parçasını bitirdikten sonra tekrar alkış ve çığlık sesleri baş gösterdi baba bizlere hâlimizi hatrımızı sordu baba büyüksün baba Allah'ına kurban gibi sözler sarf ettik her zamanki gibi o tevazu sahibi kişiliğiyle estağfurullah dostlarım sizler büyüksünüz ve benzeri sözler söyledi parça okuma konusunda belli ki bir programı yoktu çünkü hep isteklere yer verdi ilk olarak bir bayan hayranının isteği üzerine dertler insanı parçasını seslendirdi o sıralar ne acılar çekmiş diye geçti aklımdan ve içim yandı nereden nereye gelmiş dedim bataklıkta açan bir zambak gibi o derin çileler arasında zirveye yükselmiş binlerce insan kendisine baba demiş ne acılar çektiğini az da olsa biliyoruz kolay mı sırasını tam hatırlamıyorum yalnız diğer seslendirdiği parçalardan aklımda kalanlar hasret rüzgârları & paramparça sevda yüklü kervanlar & fincanın etrafı & galiba 3 tane uzun hava bir ara tam hatırlamıyorum hangisi ama galiba sevda yüklü kervanlar parçasını okuyordu ki baba yanımdaki görevli git babanın yanına fotoğrafını çekelim dedi hemen fırladım sahneye babanın yanına ve ilk fotoğrafımı büyük bir mutluluk hissederek çekildim sonra geçtim yerime oturdum fotoğraf işi de tamamdı birkaç dakika içinde fotoğrafı getirdi görevli aldım fazla bakmadan kâğıda sardım ne olur ne olmaz diye birkaç dakika sonra (damar02)mahmut ağabey aradı rahat konuşabilmek için salondan dışarıya çıktım aşağıya doğru indim bir yandan telefon kulağımda (damar02)mahmut ağabeyle konuşuyordum (DeRBeDeR_63)mervan orada mısın dedi tam duyamadım sesten biraz daha uzaklaşmak için bir kat daha aşağıya indim ki (damar02)mahmut ağabey karşımda onun da telefon kulağında benimle anlaşmaya çalışıyordu hemen telefonu kapattım hoş geldin (damar02)mahmut ağabey dedim yanında da (Posedion)şeyhmuz ağabey vardı kendisiyle ilk defa bu gecede tanıştık hemen yukarıya çıktık görevliler bize bir masa ayarladılar ben de eski yerimi terk edip (damar02)mahmut ağabey & (Posedion)şeyhmuz ağabeyle oturmaya başladım cidden sevincim artmıştı baba sahnede parçalarından birini seslendirirken bir ara yüzünü bizim olduğumuz yöne doğru çevirdi ve o anda daha önce bu gece için bastırdığımız sevda yolu kaset kapağını babaya gösterdik böylece kendimizi babaya fark ettirmeyi başarmıştık baba hemen bizim masaya doğru geldi yanımıza sen nereden buldun bunu dedi aslında biz bir imza almayı düşünmüştük boş kâğıda atacağına bir resmine atsın dedik ama o an imzadan geçtik artık baba yanımızda bizimle konuşuyor kendimizde değiliz ki resmi verdik babaya gençliğini hatırlattık o an kim bilir ne düşündü kafasında neler canlandı harbiden merak ediyorum bu manalı saniyelerden sonra baba bizim masaya sık sık bakmaya devam etti devamlı temas hâlindeydik yıllardır gönül bağımız var biz ona baba demişiz o bize evlat demiş olsun o kadar artık değil mi ama bu sırada yavaş yavaş mutlu bir o kadar da hüzünlü sona yaklaşıyorduk derken baba bir uzun hava çekerek noktayı koydu hepimiz ayağa kalktık yüreklerimizden kopup gelen alkışlarımızla babayı alkış yağmuruna tuttuk ve işte bu saniyelerde aklıma bile gelmeyecek tarihi bir hadise gerçekleşti baba bizi eliyle işaret ederek gelin bakalım dedi düşünebiliyor musunuz hemen ben & (Posedion)şeyhmuz ağabey babanın yanına gittik (damar02)mahmut ağabey de sağ olsun bize öncelik tanıdı bizim fotoğrafımızı çektikten sonra baba ver elini öpeyim dedim tekrar 3 kere peş peşe elini öptüm sonra fotoğraf makinesini (Posedion)şeyhmuz ağabeye verdi ben kenara çekildim babanın yanına geçti (damar02)mahmut ağabey de fotoğraf çekildikten sonra baba size doyum olmaz saygıyla huzurlarınızdan ayrılıyorum dedi ve bir anda su gibi akıp gitti sahneden yaklaşık 01.00e kadar sahnede hayranlarının istek parçalarını seslendirdi görevliler sahnede durmadan şampanya patlattılar ben bizzat 50 şişeden sonrasını saymadım babaya ikram edildiğinde ise baba şu cevabı verdi ben sadece rüyalarımda içiyorum baba sahneyi terk ettikten sonra mekânda babanın eski şarkıları çalındı kayıttan da olsa eşlik ettik birkaç dakika sonra da mekânı terk ettik şahsen benim ayaklarım yere basmıyordu ömrümde en mutlu geçirdiğim ender günlerden biriydi saat 02.30 gibi eve vardım herkes uyumuştu odaya geçtim kapıyı kilitledim uzun uzun babayla olan fotoğrafıma baktım bir kez daha gözlerim doldu tekrar Allah'ım bunlar gerçek mi diye düşündüm ne zorluyorsun gerçek işte Allah'a sonsuz şükürler olsun Allah bu duyguları önce yaşamayan sonra yaşayan tüm müslümcülere tekrar tekrar yaşatsın Allah müslüm babayı başımızdan eksik etmesin bizi böyle bir babaya evlat kıldığı için Allah'a şükürler olsun ve sizde tahmin edersiniz ki bu yazdıklarım duygularımın tamamını mümkün değil ifade edemez klasik olacak ama anlatılmaz yaşanır

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 07:13    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

babayı görenler kervanına senide kattık mervan hayırlı olsun..
senin yaşadıklarını yaşamış biri olarak anlıyorumm..
bunu içten söylüyorum ..yaşamak lazım ..

eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 14:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

Bazende su içiyom diyor baba. Biz ankaradayken de rüyamda içiyorum demişti Smile Vallahi Baba Müslümcü adamı gözlerinden tanıyor, duygularını güzel ifade etmişsin kardeş. Tahmin ediyorum ki daha da heyecanlıydı. Bu duyguyu tatmak dünyadaki en güzel anlardan biridir. (reklamlı resim kaldırılmıştır)

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 15:34    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

evet kardeş siteye yazmadan önce bana anlatmıştın..geçekten hayal gibi bir gece yaşamışsın..adına sevindim kardeşim...inşallah devamıda gelir.. Wink

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 20:58    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

ne mutlu sana mervan kardeş.baya bi heyecanlı gece yaşamışsın.geceni bizimle paylaştığın için teşekkürler.yüreğine sağlık.

Üye
Üye

Nereden: HaRRaN OvAsI / iSTaNBuL
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 21:07    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

damar02 & Müslüm Baba
bu fotoğrafın yanlışlıkla reklamlısını eklemiştim kusura bakmayın zaten (Admin)bilal ağabey onu kaldırmış ben de şimdi reklamsızını ekledim (Admin)bilal ağabey baba su içiyor deyince aklıma geldi evet hatta bu gecede bir hayranıyla kadeh tokuşturup su içmişti hâlâ fotoğraflarımıza baktıkça duygulanıyorum Allah'a tekrar tekrar şükrediyorum Allah başta bu duyguları yaşamayan sonra yaşayan tüm müslümcülere bu duyguları tekrar yaşatsın âlem sana kurban olsun baba

Üye
Üye

MesajTarih: 10-Mar-2008 / 23:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

bizdeki baba sevgisi bu olsa gerek yuregine saglık kardeşim cok guzel anlatmışsın inşallah bizede birgun nasip olur...
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 04:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

o mutluluğu yaşayanlardanım nası olduğunu çok iyi bilirim tebrikler kardeşim.
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 06:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

evet bende bir kaç kere babayla aynı ortamı paylaşma mutluluğuna ulaşanlardanım o heyacanın tarifi yok senin adına çok sevindim kardeşim

Üye
Üye

Nereden: almanya
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 07:42    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

kutlarim kardes, bizede babayi üc kere yakinen görmek nasip oldu her zaman ilk gördügümde gibi heyecanlandim.
babanin keyfide yerindeymis tekrar kutlarim kardes
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 11-Mar-2008 / 19:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

mervan kardeşim. hayatında en kötü günün böyle olsun sen bunca yazmışsın okurken bi okadar farklı duygular oluştu.. ama ben bu sözlerin üstüne edilecek kelime telafuz etmeyeceğim..
sevgi sevgidir. yer yerdir isim isimdir.. mervanda mervandır..okadar...

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 13-Mar-2008 / 04:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

valla öyle anlatmışsınızki içimiz gitti yani orda olmak için neler vermezdim kutluyorum hepinizi sevgili kardeşlerim************************
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 13-Mar-2008 / 06:22    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

sızler ıcın unutulmaz anı olmus bızımle paylastıgınız ıcın tesk ederız.keske bızlerde olsaydık..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 01:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

mervan orda olmak vardı kardeş duygularını çok güzel ifade etmişsin babaya yakışır şekilde.hep hayalini kurarım babayı görecegim günün.gömek için imkan çok ama şartlar zor Wink napalım inşallah bizede asip olur ama ömer agbim sayesinde canlı sesini dinleme nasip oldu allah her kula nasip etsin ne diyim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 18:51    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

baba istanbulda proğram yapıyor ve bende 2 senedir bu günü bekliyorum ama sitemiz haber vermiyor ancak resimleri görüyoruz ne diyimki...

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 21:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

karaaliler demiş ki:
baba istanbulda proğram yapıyor ve bende 2 senedir bu günü bekliyorum ama sitemiz haber vermiyor ancak resimleri görüyoruz ne diyimki...

Bu tür organizasyonlar küçük organizeler kardeş. Bu yüzden o mekanlara gitmeyen YADA o mekanın önünden geçmeyenler bilemiyor bu tür organizasyonları. Çünkü afiş sadece mekanın önüne asılmış oluyor, ne bir reklam nede başka birşey...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 19-Mar-2008 / 09:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

admin demiş ki:
karaaliler demiş ki:

bu tür organizasyonlar küçük organizeler kardeş. bu yüzden o mekanlara gitmeyen yada o mekanın önünden geçmeyenler bilemiyor bu tür organizasyonları. çünkü afiş sadece mekanın önüne asılmış oluyor, ne bir reklam nede başka birşey...
vallahi senin adına çok sevindim kardeş ben duygularını güzel ifade etmişsin ben kaçırdım ben telefoncuyum benim dükkanıma minübüslen 20 dakika Sad ben afişlerini 8 mart da gördüm eğer 5 marda görseydim yani bir gün öncesi orda mutla ve mutlaka Wink oludum ama kısmet 7 mayısa olucak babanın doğum gününde inşallah

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 19-Mar-2008 / 17:30    Mesaj konusu: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba ile

tebrik ederim.......

Üye
Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 20-Mar-2008 / 01:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

cok guzel bır gece yasamıısn tebrık ederım ınsallah bızlerede nasıp olurr Wink Wink
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 20-Mar-2008 / 01:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcüler 06.03.2008'de istanbul'da müslüm baba

Duygularını çok güzel ifade etmişsin kardeşim. Ne mutlu sana. Yürekten tebrik ederim seni...

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering