Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Forum düzenlemesi ve yenilikler
Forum düzenlemesi ve yenilikler
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Duyurular - Forum Yetkilileri
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 09-Mar-2008 / 21:18    Mesaj konusu: Forum düzenlemesi ve yenilikler

Birkaç gündür forum bölümüyle ilgileniyorum. Eklenti ve güncellemelerle ilgili birkaç bilgi vermek istiyorum:

Sanırım forumumuz biraz daha hızlandı. (sunucular yurt dışında olduğu için telekomdan kaynaklanan sorunlar olabiliyor).
Foruma eklenen büyük resimler otomatik olarak küçültülüyor ve üzerine tıkladığınızda orjinal halini alıyor.
Mesaj karakter sayınızda BÜYÜK harfler %50'dan fazla ise tümü küçüğe çevrilir.
Kişinin forumda online olup olmadığını avatar resminin altında görebilirsiniz.

Forumlara Resim/dosya yüklemek:
Bu özellik hızlı cevaba eklenmedi, resim yüklemek için yeni konu açacaksanız yeni başlık, konuya cevap yazacaksanız cevap yaz butonuna tıklayınız.
Açılan sayfanın sonunda Dosya yükle butonuna tıklayın, sayfa yenilenecek ve sayfa sonunda resim yüklme bölümü açılacaktır.
Toplam 50 Mb'lık kotanız vardır (yetersiz gelen arkadaşlar iletişime geçebilir)
Yüklenen dosya boyutu en fazla 1Mb olmalıdır.
Bir mesajda en fazla 15 dosya/resim ekleyebilirsiniz.
Yüklediğiniz dosyalar/resimler mesajınızın sonuna eklenir.

Forumda gözünüze çarpan hataları/istek/öneri/eleştirilerinizi lütfen yazınız.

MuslumGurses223.jpg
 Açıklama:
Baba
 Dosya Boyutu:  47.88 KB
 İzleme:  15729 kere

MuslumGurses223.jpg

adanakonser_kucuk.rar
 Açıklama:
Zip deneme

İndir
 Dosya adı:  adanakonser_kucuk.rar
 Dosya Boyutu:  31.63 KB
 İndirme:  293 kere

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 19-Ekm-2008 / 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
4 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 12-Mar-2008 / 02:48    Mesaj konusu: Re: Forum düzenlemesi ve yenilikler

ben resim koyamıyorum klobaytım çok az yükselte bilirmisinmiz ilgilenirseniz sevinirim Very Happy yıllar_utansın Wink
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 12-Mar-2008 / 05:52    Mesaj konusu: Re: Forum düzenlemesi ve yenilikler

Sizin eklemeye çalıştığınız foruma resim eklemek değil. Avatardan bahsediyorsunuz. Onuda düzelttim: 200*200 ebatında 50kb boyutunda yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı profilini gör
muslumcuoki
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 12-Mar-2008 / 15:36    Mesaj konusu: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

müslümcü oki diyorki ,herkes baba gibi temiz kişilik sahibi olsun tamammıcanımız kanımız müslüm babamız.allahım müslüm babamızı başımızdan eksik etmesin.babaya selam damara devam

DSC01498.JPG
 Açıklama:
MÜSLÜMCÜ OKİ
 Dosya Boyutu:  57.16 KB
 İzleme:  15606 kere

DSC01498.JPG

Kullanıcı profilini gör
guclusoydemir
Üye
Üye

Nereden: eRZUruM
MesajTarih: 12-Mar-2008 / 16:54    Mesaj konusu: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

evet hızı farkettim radyo olayıda yavaslatıyo sanırım işi eline saqlık
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 13-Mar-2008 / 04:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

ya bilal siz müslüm babayla görüştünüz kurtlar vadisi olayını sordunuz mu bilgi verirmisin
Kullanıcı profilini gör
nacves
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 13-Mar-2008 / 06:21    Mesaj konusu: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

yenılıkler ıcın tesk ederız bılal cok guzel haberle..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 14-Mar-2008 / 01:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

site hızı güzel ana sayfa yenilikleri güzel forumlar güzel müslüm baba müslümcüler güzel güzel olan herşeyi severiz Laughing Wink ellerine sağlık.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 14-Mar-2008 / 03:21    Mesaj konusu: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

benim bir istirhamın olacak sitede güzel sözler ve şiirler formunu göremiyorum yeni düzenleme içinde yer almayacak mı

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 14-Mar-2008 / 03:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

taruz demiş ki:
benim bir istirhamım olacak sitede güzel sözler ve şiirler formunu göremiyorum yeni düzenleme içinde yer almayacak mı

bir de yanlış açtığımız konuları değiştirme yada silme menüsü eklenebilir mi

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 14-Mar-2008 / 05:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

taruz demiş ki:
taruz demiş ki:
benim bir istirhamım olacak sitede güzel sözler ve şiirler formunu göremiyorum yeni düzenleme içinde yer almayacak mı

Buraya tıklayarak ulaşabilirsin abi, bu konuda herhangi bir değişiklik yapmadım?
Şiir ve Güzel Sözler bölümünde kişi kendi mesajını düzenleyebilecek, düzeltiyorum.

merkez_tost demiş ki:
ya bilal siz müslüm babayla görüştünüz kurtlar vadisi olayını sordunuz mu bilgi verirmisin

Bu konuda bilgimiz yok kardeş.

Kullanıcı profilini gör
sahde_dostlar
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Mar-2008 / 07:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

Admin demiş ki:
taruz demiş ki:
taruz demiş ki:

Buraya tıklayarak ulaşabilirsin abi, bu konuda herhangi bir değişiklik yapmadım?
Şiir ve Güzel Sözler bölümünde kişi kendi mesajını düzenleyebilecek, düzeltiyorum.

merkez_tost demiş ki:

ben müslüm gürsesi öz babamdan çok seviyorum çünki?ben öz babamlan görüşmüyom 20 senedir ayrıyız ama müslüm gürsesin 12 senedir hayranıyım onun oturduğu yeribilen varmı ev adresini bena yolarmısınız veya cep telefonunu verebilirirmisin bu konuda ilğililenlere söylüyom gencayserdardonmez@hotmail.com sahde_dostlar yıllar_utansın

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 15-Mar-2008 / 01:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

eyvallah admin site zaten güseldi dahada güselleşmiş saygılar..

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 15-Mar-2008 / 04:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

Admin demiş ki:
taruz demiş ki:
taruz demiş ki:

merkez_tost demiş ki:

tamam bilal kardeşim saolasın bir de yanlış yazılan msj düzeltme menüsü demiştim

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 15-Mar-2008 / 04:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

taruz demiş ki:
tamam bilal kardeşim saolasın bir de yanlış yazılan msj düzeltme menüsü demiştim

Şiir bölümünde artık kendi mesajlarınızı düzeltebiliyorsunuz.

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 15-Mar-2008 / 05:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

Admin demiş ki:
taruz demiş ki:

Şiir bölümünde artık kendi mesajlarınızı düzeltebiliyorsunuz.

saolasın bilal kardeşim ben kısmem dememiştim neyse tekrar teşekkürler ilgi için

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 15-Mar-2008 / 05:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

yenilikler güzel olmuş ellerine saglık

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 17-Mar-2008 / 17:40    Mesaj konusu: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

yuregımız sızınle muslumculerle elele
bılal cok guzel yenı duzenleme yuregıne saglık
Kullanıcı profilini gör
yillar_utansin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Mar-2008 / 08:54    Mesaj konusu: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

inadına müslüm gürses sen bizim herşeyimissin
seni benim kadar seven benim kadar hasret kalsın
müslüm babacı olmak bir ayrıcalık Wink

müslüm baba ve ben.jpg
 Açıklama:
DÖNDE BİRARDINA BAK BİRŞEY UNUTMADINMI?
 Dosya Boyutu:  3.25 KB
 İzleme:  15276 kere

müslüm baba ve  ben.jpg

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 30-Mar-2008 / 04:11    Mesaj konusu: Cevap: Forum düzenlemesi ve yenilikler

sag ol var ol admin calısmalar süper bizde elimizden geleni yaparız basarılarının devamına eyvallah

Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering