Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - babanın hayatı film oluyor
babanın hayatı film oluyor

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
kadirbaba
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: malatya
MesajTarih: 24-Şub-2008 / 05:11    Mesaj konusu: babanın hayatı film oluyor

Muslum-Baba-film-oluyor

''Beynelmilel'' filmiyle birçok festivalden ödülle dönen yönetmen Süreyya Sırrı Önder, ''arabesk müziğin babası'' olarak tanınan Müslüm Gürses'in hayatını beyazperdeye aktaracak.

Önder, senaryosunu da kendisinin yazdığı Müslüm Gürses'in biyografisini çekmeye 2008 yılında başlayacağını belirtti.

Begüm Birgören'in Muhterem Nur'u, Serkan Genç'in Müslüm Gürses'in gençliğini canlandıracağını bildiren Önder, Müslüm Gürses'in de filmin son sahnelerinde rol alacağını kaydetti.

Önder, Müslüm Gürses'in kişiliğinden çok etkilendiğini ifade ederek, şöyle konuştu: ''Müslüm Gürses, bu ülkenin tüm katmanlarının üzerinde birleştiği nadir insanlardan biri. Tüm problemlerin üstesinden gelmeyi başarmış. Bir yoksulluk hikayesi olarak başta algıladım. Bir şarkı sözü var; 'Yakarsa dünyayı garipler yakar'... Yoksulluk, yükselmesi ve Muhterem Nur ile olan aşkı çok ilgimi çekti.'' Türk sinemasında biyografi örneğine pek rastlanmadığını belirten Önder, ''Başta Türk sinemasında bir biyografi çekmek istiyorum. Bu ülkenin 1970'den bu yana olan müzik macerasını da anlatmak istiyorum'' diye konuştu.
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 24-Şub-2008 / 05:58    Mesaj konusu: Re: babanın hayatı film oluyor

bu olay daha önce duyulmuştu sanırım sitede yayınlandı tabiki bilgilendirme güzel paylaşım için teşekkürler

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: [_GÜNGÖREN_]
MesajTarih: 24-Şub-2008 / 06:05    Mesaj konusu: Re: babanın hayatı film oluyor

evet bende geçen seneydi herhalde duydum böle bişi ama hala bi faaliyet yok işallah bu sene olurda bizde mutlu oluruz Smile Smile
Kullanıcı profilini gör
isyankar_arif
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 24-Şub-2008 / 06:25    Mesaj konusu: Re: babanın hayatı film oluyor

bende geçen seneki bir gazetenin ekinde okumustum ve basrol oyuncusunun sabah aksam babayı dinlediğini söylediğini hatırlıyorum ama ses seda yok bu aralar umarım çekilir ve güzel bir yapım ortaya çıkar
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 25-Şub-2008 / 04:31    Mesaj konusu: Re: babanın hayatı film oluyor

evet arkadasların dediği gibi böyle bir söylenti var ama hala bir faaliyet yok inşşallah yakın zamanda çekimlerine başlar güzel bir iş çıkarırlar... Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 25-Şub-2008 / 18:48    Mesaj konusu: Cevap: babanın hayatı film oluyor

ben şuanda filmin çekildiğini biliyorum belkide yanlıştır tam emin değilim arkadaşlar

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering