Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(babam)
ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(babam)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Sanatçılarımız
Yazar Mesaj
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 30-Oca-2008 / 00:56    Mesaj konusu: ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(babam)

selam arkadaşlar...ben babamı 6 yaşındayken kaybettim Crying or Very sad ..bu şarkı ve şiiri dinlediğimde beni çok etkiledi ve video hazırlayıp youtube ekledim..vede bu iki videoyu sizlerlede paylaşmak istedim. Exclamation :!:size sözüm...anne ve babaların değerini sağ iken bilmek gerekli kaybettikten sonra bir anlamı kalmıyor..o yüzden burdan sizlerden isteğim anne ve babalarımıza saygılı olalım vede onları üzmeyelim dediğim gibi anne ve baba mızın değerini hayattayken bilelim öldükten sonra bir kıymeti kalmıyor..yüce Allahım bütün anne baba ve evlatlarına uzun ömürler nasip eylesin...saygılar..

müslüm babamızın su sözünüde unutmayalım..

ATAYA İTAAT TARIYA İTAATTİR....

bu iki video burdan bütün anne babalara gitsin..

izleyip yorumlarınızı bekliyorum eminim anne ve babanız hakkında yazacak iki satır birşeyleriniz vardır..

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 14:55    Mesaj konusu: Re: ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(baba

abı cok guzel cok duygulandım.CENNET anaların ayaklarındadır.Ana gıbı yar,Baba gıbı dıyar olmaz mıs,Anne ve Babalarımıza saygı gostermelı ve hep sevmelıyız.ben aılem ıcın 9 yıllık sevdıgımden vazgectım.Iyıyı,Kotuyu onlardan ogrendım.babamda cok sever bu parcayı hep dınler.abı yuregıne saglık.ALLAH sana sabır versın Anne ve Babanın mekanları cennet olsun,nur ıcınde yatsınlar abı.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Nis-2008 / 17:05    Mesaj konusu: Re: ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(baba

nacves demiş ki:
abı cok guzel cok duygulandım.CENNET anaların ayaklarındadır.Ana gıbı yar,Baba gıbı dıyar olmaz mıs,Anne ve Babalarımıza saygı gostermelı ve hep sevmelıyız.ben aılem ıcın 9 yıllık sevdıgımden vazgectım.Iyıyı,Kotuyu onlardan ogrendım.babamda cok sever bu parcayı hep dınler.abı yuregıne saglık.ALLAH sana sabır versın Anne ve Babanın mekanları cennet olsun,nur ıcınde yatsınlar abı.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

allah razı olsun sevcan kardesim...anne ve babanın yazmıssın annem allah uzun ömür versin hayatta bütün ölmüşlerimize allahım yüce rahmet bahşetsin.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 24-Nis-2008 / 18:15    Mesaj konusu: Re: ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(baba

ustam çok üzüldüm.allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin mekanları cennet olsun.dediğin gibi annemizin babamızın kıymetini bilmeliyiz.benim babamın her zaman dediği sözdür bu.tekrar başın sağolsun ustam Sad videolar içinde teşekkürler emeğine yüreğine sağlık.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Nis-2008 / 18:18    Mesaj konusu: Re: ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(baba

BozKurt07 demiş ki:
ustam çok üzüldüm.allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin mekanları cennet olsun.dediğin gibi annemizin babamızın kıymetini bilmeliyiz.benim babamın her zaman dediği sözdür bu.tekrar başın sağolsun ustam Sad videolar içinde teşekkürler emeğine yüreğine sağlık.

allah razı olsun amin cümlemizizn kardesim... Wink

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 05-Tem-2010 / 13:49    Mesaj konusu: Re: ankaralı namık (ah babam sağolsaydı)-ahmet yenilmez(baba

anne ve babalarımızı üzüyoruz ama elde değil :S

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Sanatçılarımız
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering