Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - yaşayamadım adlı parça
yaşayamadım adlı parça

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
avsaroglu3838
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Oca-2008 / 01:38    Mesaj konusu: yaşayamadım adlı parça

Saygı değer dostlar müslüm babayı 1990 yılından bugüne dinliyorum yaşım 28,bu şarkısını inanın yeni dinledim bu şarkı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.albümü varmı?nasıl bulabilirim. saygılarımla.
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
arslanbeylihaka
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: izmit merkez kafas?na göre herkez
MesajTarih: 14-Oca-2008 / 02:39    Mesaj konusu: Re: yaşayamadım adlı parça

bu sarkı benim bildiğim sevda yolu albümü için okunmuş bi şarkı albüme girmemiş ama daha sonra yaşayamadım albümü falan çıktı korsan olması lazım sevda yolu albümünün albüme girmeyen şarkısıdır müziği ve sesi belli ediyor zaten

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 14-Oca-2008 / 03:05    Mesaj konusu: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

avsaroglu3838 demiş ki:
Saygı değer dostlar müslüm babayı 1990 yılından bugüne dinliyorum yaşım 28,bu şarkısını inanın yeni dinledim bu şarkı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.albümü varmı?nasıl bulabilirim. saygılarımla.

Yaşayamadım parçası "Sevda Yolu" albümünün yedek parçasıdır...

Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 14-Oca-2008 / 06:32    Mesaj konusu: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

Dertlerle doluyum yıllardan beri,
Felekle bir türlü barışamadım
Nerdeyse gelecek ömrümün sonu
Gönlümce tek bir gün YAŞAYAMADIM.....

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Adana/Kiremithane
MesajTarih: 15-Oca-2008 / 05:39    Mesaj konusu: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

baba allahını seversen nasıl dinlemedin 90'dan bu yana şaştım doğrusu'''

sarmış etrafımı çıkmaz sokaklar
kendime göre bir yol bulamadım....bla bla bla

Erfan

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 15-Oca-2008 / 05:43    Mesaj konusu: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

Yanlis bilmiyorsam yunus Bülbülün sarkisi olmasi lazim.

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 1 dakika sonra yollandı..:

Baba da gercekten sarkinin hakkini vermis yani Smile

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 19-Oca-2008 / 17:07    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim,birlik ve beraberliğiniz mükemme.Esrarli__gozler kardeşim 1990 yılı gerçek tarihtir,ben babayı garip dünya adlı şarkısıyla tanıdım, zaten o zaman yaşım 10-11 kendi çabalarımla tüm albümlerini
okul harçlıklarımdan biriktirerek aldım,kimselerede sormadım hangisi orjınal hangisi korsan diye,piyasada elime hangi albüm geçtiyse topladım,yani Müslüm GÜRSES dinlemek benim yaşam tarzım,o söylerken beni alır götürür hiç bilmediğim tanımlayamadığım alemlere,asıl beni şaşırtan 10-11 yaşlarımda dinlerken ne hissediyorsam 28 li yaşımdada aynı duyguları hissediyorum,eğer yaşarsam 60-70 li yaşlarımdada aynı duyguları hissedeceğime eminim.Senden ricam bu konu benim için çok hassas ((Alıntı:baba allahını seversen nasıl dinlemedin 90'dan bu yana şaştım doğrusu''')).Selam ve saygılarımla.
Kullanıcı profilini gör
zerhat
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 19-Oca-2008 / 17:42    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

ben de 98 den beri tam bir müslümcüyüm ama bende bu şarkıyı bir yıl önce ilk defa duymuştum ya oluyor işte bazen denk gelmiyor

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 3 dakika sonra yollandı..:

ama öyle böyle değil çok damar bi parçaymış iyiki gençken dinlememişiz varya çok etkiledi beni bu parça.28 yaşına varmışız elde yok avuçta yok manita yok valla bu şarkı tam bize göre GENÇLİĞİM GİTTİ de yaşayamadım
Kullanıcı profilini gör
sopranos
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: YAKTIN BENİ DÜNYA..!!
MesajTarih: 19-Oca-2008 / 22:52    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

çok güzel bir parça babanın en güzel parçalarından biri bence abilerm saygılarla.. herşey gönlünüzce olsun. Wink

Üye
Üye

Nereden: malatya müslümcüler caddesi
MesajTarih: 20-Oca-2008 / 17:41    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

tanrım afedilmeyen günahımmı var... beni en yürekten derinden etkileyen parça bu
Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 21-Oca-2008 / 17:50    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

Baba'nın bence en damar parçası diyebilirim.En temiz kayıt youtubeye nöbetçi erdem yaşayamadım yaz çıkar en iyi kayıt o.
Kullanıcı profilini gör
isyankar_arif
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 02-Şub-2008 / 06:06    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

valla ankarada mega site ve aşk fm gibi durmadan müslüm babayı çalan radyolar var ve bende ilk defa öğlen saatlerinde 1 gibi duymustum ve bu parça beni uzak diyarlara götürmüştü mükemmel bir parça ama yazan adamada bakmak lazım
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Şub-2008 / 07:14    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

bu şarkı çok özel bambaşka yerlere alıp götürüyo beni herşarkısında bi anlam var tabi anlayabilene baba olmasaydı noluru halim of baba offffffff NE ORHAN NE FERDİ KİMSE ANLAMAZ DERDİMİ SEN SÖYLE MÜSLÜM BABA NEREDEN SEVDİM O ZALİMİ.........

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 23-Şub-2008 / 17:55    Mesaj konusu: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

ex-arab demiş ki:
avsaroglu3838 demiş ki:

Yaşayamadım parçası "Sevda Yolu" albümünün yedek parçasıdır...

ex-arap kardeşim dediği gibi ''Sevda yolu'' albümünün yedek parçası. İnsanı derinden etkileyen bir parça.SAYGILAR . . .

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 28-May-2009 / 09:29    Mesaj konusu: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

peki baba'nın yaşayamadım diye bir albümü var mı ? tam bir bilgisi olan var mı ? eğer bu albüm varsa içindeki eserlerin isimleri nelerdir.... teşekkürler.

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 28-May-2009 / 20:50    Mesaj konusu: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

Sevda Yolu albümünün türküola firmasından çıkan gidecek bir gün adlı kasetinde yer almaktadır gayet güzel serin hoş bi parça severek dinlenir

Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29-May-2009 / 05:01    Mesaj konusu: Re: Yanıt: yaşayamadım adlı parça

müslüm babamın en önem verdigim benim için yeri çok farklı olan şarkılardan biridir

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering