Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Sokakta Gezerken Müslüm Baba Şarkısı Mırıldanmak
Sokakta Gezerken Müslüm Baba Şarkısı Mırıldanmak
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
weininger
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Oca-2008 / 13:48    Mesaj konusu: Sokakta Gezerken Müslüm Baba Şarkısı Mırıldanmak

Insanin kendi ile en barisik halidir bence. Yapmayan varsa yapsin cok guzel oluyor. Bir sehir insani olarak bir avantajdir bence. eyvala
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 09-Oca-2008 / 15:19    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

Her sabah işe giderken binanın önünde başlarım. Ya Gün doğmuyor pencereme yada Kalbinde yer ver şarkıları hep dilime dolanır...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 09-Oca-2008 / 22:01    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

bende bu aralar senin bu sehirde yasanmaz sarkısı dilime dolandı aklıma geldikçe mırıldanırım..

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 09-Oca-2008 / 22:02    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

benimde bulunduğum durumdan dolayı gitti şarkısını dinliyorum

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
nacves
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 10-Oca-2008 / 02:51    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

yıllar utansın sarkısıyla uyanıyorum.uyurkende aynı dınlıyorum her sanıye soylerım.. son ses verıyorum ayarı apartman uyanıyor valla alıstılar bana yıllar utansın...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
azap1974
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 10-Oca-2008 / 02:58    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

Herşey gönlünce olsun,
Sebepsiz ayrılık,
Denedim ve Sende kalmış aklıma ilk gelen bunlar oluyor
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 10-Oca-2008 / 22:20    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

valla şuan sabah uyandırma sesi allah muhtaç etmesin sabah tam 6da başlar gün boyu sürer eeeee baba aşkı kolaymı saygılar..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: [_GÜNGÖREN_]
MesajTarih: 10-Oca-2008 / 22:52    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

nerde olursam olim evde,işte cafede vs. heryerde müslüm baba şarkıları sölüyorum içimden güzelde oluyo hani oda olmadı telefonda birsürü babadan mp3 var kulaklık takıp öyle dinliyorum Smile Wink
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 11-Oca-2008 / 01:36    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

allah muhtaç etmesin, içmek çare degilmiş ve küskünüm hep mırıldandığım parçalar....
hemen hemen tüm parçalarını ezbere bilirim ama nedense hep bu üç parça geliyor aklıma...

Kullanıcı profilini gör
isyankar_arif
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 06-Şub-2008 / 08:00    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

valla ben sabahları kalktığımda genellikle her sabah parçasını mırıldanırım bazen hatıralar yada bulunur elbet gönül nikahı bir güzel kız gördüğümde bir gülsen yeter falan gelir akılıma yani o günkü psikolojik durumuma göre babadan kesin bir parça mırıldanırım
Kullanıcı profilini gör
esrarli__gozler
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Adana/Kiremithane
MesajTarih: 07-Şub-2008 / 22:24    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

ben her gece yatmadan illaki FAYDASI YOK şarkısını dinlerim...
Sabahta uyanır Her zaman HER SABAH ile DERT BENDE şarkısını dinlerim...

sopranos
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: YAKTIN BENİ DÜNYA..!!
MesajTarih: 07-Şub-2008 / 22:35    Mesaj konusu: Re: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

yürürken,sabah kalktıgımda işle ugraşırken hep takıldıgım parça ^^DENEDİM DENEDİM OLMAZ BU CAN SENSİZ YAŞAMAZ..^^

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 08-Şub-2008 / 09:01    Mesaj konusu: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

tövbe ettim ve sen nerdesin hiç düşmez dilimden calışırken bile servis yaptıgım zaman kendi kendime mırıldanıyorum Laughing Laughing sonra müşteri bişimi dediniz diyo bende yok efendim komi sesleniyordum da diyorumm

EYVALLAHHHH

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 11-Şub-2008 / 18:33    Mesaj konusu: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

ben hergün yolda giderken söylerim.topraktan bedene,duragim yokki,yasayamadim favorilerimdir.

Üye
Üye

MesajTarih: 11-Şub-2008 / 20:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

her zaman mahsunum her zaman üzgün öyle bir haldeyim canımdan bezgin çıkmıyor nefesim kısıldı sesim kendimi kimseye anlatamadım... akşam bunu sölerim sabahda yürüyorum sokaklarda kimi geliyor kimi gidiyor görüyorum insanları kimi gülüyor kim ağlıyor... baba başka bi felsefe bea arkadaşlar...
Kullanıcı profilini gör
muslumcu_006
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Şub-2008 / 01:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

ben baba çalmadan uyuyamam telefondan son ses açık odamda yanıma koyar öyle uyurum sabaha kadar sarj bitmezse alarmda kuruludur zaten babaya öyle uyanırımVery Happy sabah kalktığımda başlarım mırıldanmaya bu şehirde yaşanmaz,vijdan azabı,topraktan bedene,usta genelde bunları mırıldanırım ama sürekli değişimli şekilde resital yaptığımda oluyor:D saygılarrr
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 20-Şub-2008 / 20:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

gitti,içmek çare değilmiş,sana benziyor ....eywallah

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
DAGISTAN
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 21-Şub-2008 / 03:30    Mesaj konusu: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

ben en cok babanın parcalarını calısırken dinliyor ve sabah ise giderken mutlaka dinleyin geceler parcasını söylerim is yerimdede zaten imalat oldugu icin kimse bisey demiyor aksama kadar babayla duygusala baglanıyorum babaya devam

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ist/Avcılar
MesajTarih: 21-Şub-2008 / 07:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

benim de dilime hep ama hep Seni kalbime gömdüm şarkısı takılır nedne bilmiorum ama hep onu söylerim Smile

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 21-Şub-2008 / 17:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: sokakta gezerken muslum baba sarkisi mirildanmak

yürürken müslüm baba sarkısı mırıldanmak cok güzel bende sık sık senden vazgecmemi mırıldanırım
sEVMEK SEVMEK BİR GÜN DEYİL BİR YIL DEYİL ÖLMEK DEMEK
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering