Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları
Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
LazogLu57
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 06-Oca-2008 / 10:02    Mesaj konusu: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

Gönül teknem şarkısını ingilizce ve türkç okuyacağını söyleyen baba ''İngilizce sözlerin doğru telaffuzu için ders aldım" dedi
babanın Arapça şarkısıda vardır Sevda Yolu adlı şarkıyı seslendirmiştir ...
Kullanıcı profilini gör
nacves
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 06-Oca-2008 / 16:46    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

muslum gurses hangı dılde soylerse soylesın degısmeyen bır yorumu vardır.

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 06-Oca-2008 / 17:55    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

sevda yolunu cok harık soledı baba. cok harıka bı yorumdu kardes
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 07-Oca-2008 / 02:09    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

"Habibimsin" adlı parçada da arapça sözler bulunmaktadır..

Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 07-Oca-2008 / 07:11    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

ya bide bu eksikti ayıptır o ibneler babanın dinlemesine yasak koyacaklar..
bide kalkıp onların dilinde parca seslendirsin şiddetle karşıyım ...
ve yapsada dinleyen baba müslümcü olmasın kendi şahsıma..
eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 07-Oca-2008 / 16:32    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

ahh müslüm baba ahh senin neyine ingilizce özüne bizlere dön baba...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-Oca-2008 / 18:47    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

arkadaşlar benin görüşüm şudur ki; müslüm baba ilgi alanı olmayan inglizce şarkı söylemesi birçok lavuğa malzeme olacaktır,reklam filmleriyle oldugu gibi bununlada dalga geçeceklerdir,ha umrumdamı değil geçsinler onlar anlamazlar müzikten,geri kafalılar ama yapmasa baba daha iyi olur bence ,bu benim görüşüm...
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 02-Ağu-2008 / 07:32    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

baba özune dön

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 02-Ağu-2008 / 12:29    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

babacan1102 demiş ki:
ya bide bu eksikti ayıptır o ibneler babanın dinlemesine yasak koyacaklar..
bide kalkıp onların dilinde parca seslendirsin şiddetle karşıyım ...
ve yapsada dinleyen baba müslümcü olmasın kendi şahsıma..
eyvallahh

ÖMER ABİ GEREKEN CEVABI EN GÜZEL SEKİLDE VERMİSTİR AYNEN ÖMER ABİYE KATLIYORUM BU KONUDA

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 02-Ağu-2008 / 16:19    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

Türkçemiz yavaş yavaş yok olurken birde ingilizce şarkılar olamasın.Türkçemize özümüze sahip çıkalım.Babamız bencede söylemesin.

saygılar...

Harcanıp gitmişiz Haberimiz Yok...
Kullanıcı profilini gör
BETER52
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BİLSİNLER
MesajTarih: 02-Ağu-2008 / 17:47    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

bırılerıne malzeme olması ıcımı yakıyo gercekten de hızla degısen turkcemızde boyel ıng falan olayları daha cok yıpratıyoo gorusum

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 03-Ağu-2008 / 06:28    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

biz babadan boyle gormedik o arabeskin anlam dünyası ve hep oyle kalmasını temmenni ediyoruz eywallah
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Ağu-2008 / 07:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

Valla baba sölerse hepsi yakısır babaya...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: NeVŞeHiR
MesajTarih: 03-Ağu-2008 / 07:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürsesin Arapça Ve İngilizce Şarkıları

100 diLde söylese baba 100 diLdede dinlerim teker teker dil kursuna giderim gerekirse Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering