Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - baba 2nci sırada
baba 2nci sırada

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> İstek Öneri Eleştiri
Yazar Mesaj
altankes17
Üye
Üye

Nereden: izmit
MesajTarih: 19-Ksm-2007 / 18:29    Mesaj konusu: baba 2nci sırada

baba 2nci sırada biliyoruz bizim gölümüzde hep 1inci ama akıllNMIYO BU MİLLET herkez oyunu atsın www.askfm.com.tr allaha emanet olun
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 19-Ksm-2007 / 18:49    Mesaj konusu: Re: baba 2nci sırada

attık kardes *********** Wink

Kullanıcı profilini gör
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mersin
MesajTarih: 19-Ksm-2007 / 19:54    Mesaj konusu: Re: baba 2nci sırada

ya unlar çok önemlişeyler değil arkadaslar hergün elli sitede anket yapılıyo biirnde birinci olur birindede sonuncu bunlar önemsiz seyler bence

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 19-Ksm-2007 / 21:37    Mesaj konusu: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

usta33 demiş ki:
ya unlar çok önemlişeyler değil arkadaslar hergün elli sitede anket yapılıyo biirnde birinci olur birindede sonuncu bunlar önemsiz seyler bence

konu önemli, önemsiz olması değil usta, bi ankettir attık oyumuzu bu kadar...önemlilikle alakası yok

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Ksm-2007 / 21:53    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

ewet haklısın azızı kardeşim baba herhaman bırıncı

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 01:05    Mesaj konusu: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

usta33 demiş ki:

selam güzel arkadasım kardesim bak arkadas ne güzel bilgilendirme mesajı atmıs sende bu ankete oyunu kullanırsın kullanmazsın o senin sorunun ama böyle önemli yada degil diye yorum yapman yanlış..en azından emege saygılı olmak gerekir bulmus ögrenmiş gelmiş yazmıs degilmi ama varsa yanlısım söyle eywallah..

bu arada altankes kardes mesaj ve bilgi için tesekkürler eline emeğine sağlık kardesim hemen gidip bi oyda ben atayım müslüm babaya saygılar.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 14:39    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

bakın arkadasım beni yalnıs anladınız heralde ben arkadsımın emeğine heralde saygı duyuyorum.benim önemsiz olarak kastettiğim yani bi ankette birinci olru yapıln bi baska ankettede baba sonuncu olabilir.sadece sonu n cu oldu diye üzülmemek gerektiğini demek sitemiştim.önemli olan gönlümüzdeki yeri yeterki orda 2.sıraya düşmesin

Üye
Üye

MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 15:47    Mesaj konusu: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

selam güzel arkadasım kardesim bak arkadas ne güzel bilgilendirme mesajı atmıs sende bu ankete oyunu kullanırsın kullanmazsın o senin sorunun ama böyle önemli yada degil diye yorum yapman yanlış..en azından emege saygılı olmak gerekir bulmus ögrenmiş gelmiş yazmıs degilmi ama varsa yanlısım söyle eywallah..

bu arada altankes kardes mesaj ve bilgi için tesekkürler eline emeğine sağlık kardesim hemen gidip bi oyda ben atayım müslüm babaya saygılar.. Wink[/quote]

katılıyorum sana kardeş...
Kullanıcı profilini gör
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 15:53    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

anlamıyosmuun arkadasım izah ettim demin.ben arkadasımın emeğine tabiki saygı duyuyorum ben önemesiz derken baska bşrseyi kastettitm ve yukarda açıkladım

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 16:43    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

Öncelikle Aşk Fm dost sitelerimizden biridir, Hafta içi geceleri yayın yapan Serdar abimizle tanışırız.
Önce bu konuda ki kişisel yorumumu yazayım.
Biz Müslümcüler Babaya destek konusunda oldukça titiziz, zaten bir Müslümcü'ye Baba'nın adını söyle hemen düşünmeye başlıyoruz. Mesela ben Müslüm Gürses'i dinlemeyen bir insana Baba'yı anlatmaya başladığım zaman heyecanlanıyorum.
Daha öncelerde benzer konular olmuştu, daha önce destek olmuştum ama şimdi olmayacağım. Düşündüm ki bu tip konularda hata yapıyoruz.
Bence radyoların yaptıkları anketlere sürekli oy vermememiz gerek, çünkü orada yapılan bir anket radyonun dinleyicilerine hitap ediyor. Yani tamam biz Babaya her türlü destek oluruz, 2 günde 1. sıraya yerleşir ama Radyonun yapıcıları bu işten birşey anlamaz. Çünkü aynı zamanda bu anket radyo dinleyicilerini arabesk kategorisi altındaki sanatçıları dinleme istatistiğini tutuyor. Ben bir Müslümcü olarak Baba'nın parçası var iken gidipte Bergen'e oy kullanırmıyım hiç?
İstatistiklere bakalım:
20.119 kişi oy kullanmış
Ferdi Tayfur 4269
Müslüm Gürses 2984
Bergen 2089 ve diğerleri,
Buna göre Radyonun yaklaşık dinleyici dağılımı:

Ferdi Tayfur % 21.20
Müslüm Gürses % 14,83
Bergen % 10,38
ve diğerleri...

Bu sonuçlara göre radyo yetkileri Ferdi Tayfur'a radyolarında % 21'lik oranında dahaçok yere vereceklerdir. Buda radyonun hitini artırır.
Şimdi bu radyoyu dinlemeyen bir Müslümcü yada Ferdi Tayfur hayranının bu siteye giripte oy vermesi etik olmaz. Anlatmak istediğim bu.

Yanlış anlaşılmasın. Biz bu sitede neden varız? amacımız nedir? [/b]Babaya destek olmak[/b] değilmidir? Şu ankete verilecek sahte oyların baba'ya yararı olmayacağı gibi Radyoyada büyük zararı olacaktır.
Hadi bakalım Mynet genel bir anket yapsın da ona yüklenelim, işte asıl böyle bir ankette amacımıza ulaşabiliriz.
Sanırım Usta33 ile aynı şeyleri söylüyoruz.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 16:46    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

tşk ederim bilalim hsislerime tercuaman oldun.bazı arkadaalr yalnıs nalamıstı belkide ben yalnıs ifade etmiştim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 17:37    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

ne olursa olsun babayı herhalükarda desteklemeliyiz....

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 05:40    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: baba 2nci sırada

Daha önce kullanmışım ben:D

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
mazidekibiri
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 09:33    Mesaj konusu: Yanıt: baba 2nci sırada

altankes17 demiş ki:
baba 2nci sırada biliyoruz bizim gölümüzde hep 1inci ama akıllNMIYO BU MİLLET herkez oyunu atsın www.askfm.com.tr allaha emanet olun
Kardeş var bunda bi iş , boşverdim bu ask fm de oy verme işini.

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
serkanvan
Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 18:32    Mesaj konusu: Re: Yanıt: baba 2nci sırada

bende kullandım kardeş hergünde kullanırım ama ne derece dürüst bi oylama belli değil yani Müslüm GÜRSES zaten gönlümüzde birinci ama yinde kullanalım oyumuzu dosta düşmana karşı...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 21:01    Mesaj konusu: Cevap: baba 2nci sırada

bi defa bu konu hakkında yorumumu yapayım.ardından başka bir konuya dikkat çekeceğim.
bu tür anketleri açıkçası ben pek önemsemem.MÜSLÜM GÜRSES sanat camiasına ve müzik dinleyicilerine BUGÜNE kadar çıkarmış olduğu albümler ve eşsiz yorumuyla gereken mesajı vermiştir.BU ALEME ŞEKLİNİ GÖSTERMİŞTİR.
diğer konu ise:bu tür yerel radyoların samimiyetine ve netliğine ben çokda inanmıyorum.zamanında YAVUZ TANER ve ALİ TEKİNTÜRE gibi değerli isimleri ben ve bazı değerli arabesk dinleyici arkadaşlarım(DÜNDAR,SERHAD) çatır çatır etrafımıza aşılamaya başladığımız dönemlerde,bazı radyo djleri bu şarkıları bizlerden alıp,''ilk kez bizde dinliyorsunuz.bu bizim farkımız''şeklinde ifadelerle bunları kendilerine mal ettiler.bir teşekkür bile etmeden tabiri caizse sahtekarlık örneğini sergilediler.
şimdi kalkıpta bu tür radyoların samimi ve güvenilir olduğunu kimse bana açıklayamaz.çünkü gerek radyo gerekse unkapanı camiasını yakından takip eden ve içinde olan birisi olarak,o camiada bulunanlar kadar bu işleri ve nelerin yaşandığını biliyorum.
samimi ve saygın olduktan sonra herşey amacına ulaşır.gereken kişiler mesajı alacaktır.bu yazdıklarımı okuduğu vakit.

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 22:53    Mesaj konusu: Cevap: baba 2nci sırada

herkez biliyorki müslüm baba arabeskte her zaman birinci siradadir.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 23-Ksm-2007 / 18:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: baba 2nci sırada

Baba'nın arabeskin 1 numarası olduğunu herkes biliyor artık bilal abinin de dediği gibi dinleyicisi olmadıktan sonra radyonun anketine oy vermek anlamsız BABA her zaman her yerde her şartta bir numaradır konuyu açan kardeşim yanlış anlamasın emeğine saygım var hassasiyetinide anlıyorum ama bilal abi çok haklı söylediklerini bi düşünmek lazım çünkü tüm Türkiye dinlemiyor bu radyoyu o yüzden herhangi bir genelleme yapılamaz.Yinede emeğine sağlık kardeş düşünmen yeter.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> İstek Öneri Eleştiri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering