Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çevirisi
Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çevirisi
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 19-Arl-2007 / 20:04    Mesaj konusu: Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çevirisi

Bu video 08.12.2007 tarihli Kanal D de Ata Demirer'in sunduğu Hacı Yatmaz adlı Show'dan alıntıdır.

Alttaki video'yu izleyelim, Şarkının 1:30 dakikasından sonraki şarkıya dikkat edelim. Melodisi tanıdık geliyor değil mi?
Ata Demirerin Müslüm Baba'ya hayranlığını hepimiz biliyoruz. Demirer'in sesi çok renkli, her şarkıcıya benzetebiliyor. Bu video 10 günde 57,051 kez izlenmiş. Tabi Müslümcü olmayanlar şarkının Vefasız Alem şarkısyla benzerliğini bilmiyor ve keyifle dinliyor Wink
Bu arada varmı FaceBook'cu aranızda Smile

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 01-Nis-2009 / 16:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 19-Arl-2007 / 20:33    Mesaj konusu: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook Çevirisi

bir yudum mutluluğa bir ömür istediler sevilmek istiyorsan canını var dediler...

önecelikle paylaşımın için çok sağol bilal kardeş..eline emeğine sağlık..evet haklısın melodi vefasız alem sarkısının melodisi..ata demirer sevdiğim renkli kişiliklerden birisi dir müslüm baba ya hayranlığını bilmeyen yoktur...bu arada face book çılgınlığı hat safhaya ulaşmış sonu hayırlı ola inşallah..benim face book üyeliğim yok..facebookcu değilim yani.. Rolling Eyes ..ben allahına kadar müslüm babacıyım,anlamam öyle facebooktan felan Laughing Twisted Evil Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 19-Arl-2007 / 20:43    Mesaj konusu: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook Çevirisi

paylasım ıcın tesekkurler. saygılar bılal
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 19-Arl-2007 / 20:57    Mesaj konusu: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook Çevirisi

bunu dün tv de izlemiştim ve vefasız alemden alıntı olduğunu farketmiştim sonundada babadan alıntıdır demesini bekledim ama yapmadı neyse bilen bilir

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 19-Arl-2007 / 21:02    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook Çev

taruz demiş ki:
bunu dün tv de izlemiştim ve vefasız alemden alıntı olduğunu farketmiştim sonundada babadan alıntıdır demesini bekledim ama yapmadı neyse bilen bilir

bizler biliyoruz yaa yeter kardesim..reklama gerek yok bilmesi gerekenler biliyor ya tacettin kardesim gerisini boşver.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 20-Arl-2007 / 00:27    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

Bende izledim ve anlamıştım vefasız alemden esinlendiğini ata demirer benimde çok sevdiğim bir insandır Baba'ya olan hayranlığını herkes biliyor daha önce katıldığı bazı programlarda kendiside söylemişti zaten bunu şarkı süper olmuş facebookla da bi ilgim yok ama bildiğim kadarıyla google nun sahibi karşı atağa geçmiş facebooku bitirmek için.Yaparmı yapar.
Kullanıcı profilini gör
isyankarantep
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 20-Arl-2007 / 04:30    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

emegine saglık kardeşim teşekkürler

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 20-Arl-2007 / 05:14    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

ata demirerin programlarını dikkatle izliyorum ve müslüm babaylailgili birşey yapacağı aklımagelmişti vefasız alem oldu güzel olmuş emeğin hakkını müslüm babadan deseydi verirdi paylaşım için teşekkürler*************
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 21-Arl-2007 / 00:18    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

.Very Happy güzel olmuş emeğinize sağlık babaya selam damara devam

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
isyankar_17_90
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Arl-2007 / 01:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

öncelıkle saolsın bilal abı bu guzel paylasının ıçın ata demırer fanatık bı baba muslumcudur.zaten en guzel taklıdede baba muslumdur.baba muslume olan sevgısını zaten hep gösterıyo kendısı,facebook ıcınde ben uye olamadım ama olan cok baya fazla.saygılarımla

forsuk
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Arl-2007 / 05:50    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

sonu çok güzel olmuş... Smile
Kullanıcı profilini gör
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mersin
MesajTarih: 25-Arl-2007 / 17:46    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

güzel olmus emeğine sağlıkç.bnde facebookçuyum birçok lisearkadasımla tanıştımm ile:)Smile

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 26-Arl-2007 / 03:20    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

babanın şarkıları üzerine hep bişiler yapıyo ama banın şarkılarının olduğunu sonunda eklemesi lazımdı saygılar.
Kullanıcı profilini gör
serkanvan
Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 26-Arl-2007 / 16:35    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

eline sağlık kardeşş gerçi sözlerxde fena değil hani Very Happy

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 29-Arl-2007 / 00:30    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Ata Demirerden Vefazı Alem Şarkısına Facebook

bu şarkı babanındır bunu başkalarının bilmesine gerek yok müslümcüler bilsin yeter...

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 29-Arl-2007 / 20:58    Mesaj konusu: Cevap: Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çeviri

paylaşım için teşekkürler kardeşim kendine iyi bak bu arada bayram mesajın için tekrar teşekkürler müslümcücom hizmeti Very Happy

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 18-Oca-2008 / 18:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çe

ama şarkı babanın olunca bu sölediği şarkıda güzel oluyor ama güzel olmuş

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
zerhat
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 19-Oca-2008 / 17:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çe

müslüm babanın hayranı olduğu için hem parçalarını biliyor hemde babayı gündeme getiriyor. belirtmesi de lazım ayrıca parçanın sonunda bilmeyenlerde öğrensin, valla inanınki ben istemiyorum müslümcülerin çoğalmasını kendimi sıradan hissederim.bazen çoluk çocuk dinliyor ya kıcık oluyorum benim gibi duygusal adamla sen nasıl aynı müziği dinleriz.diye içimden geçiriyorum çok duygusalım gerçekten beni anca müslüm baba keser
Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 22-Oca-2009 / 19:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çe

güzel yapmış.... tebrik ederim..paylaşım içinde teşekkürler

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 22-Oca-2009 / 20:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: Ata Demirerden Vefasız Alem Şarkısına Facebook Çe

Paylaşım için teşekkürler,

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering