Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - istanbuldakı müslümcüle haydi maça
istanbuldakı müslümcüle haydi maça
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 05:37    Mesaj konusu: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

evet arkadaslar bugun sıtede dolasırken soldakı baslıklarda halı saha dıye bı baslık vardı kapsal kardesımız zamnında adanada muslumculer olarak halı saha macı organıze etmıs . BENDE ISTANBULDAKI MÜSLÜMCÜLERE SESLENIOM BI HALI SAHA MACI ORGANIZE EDELIM HEM TANISMIS OLURUZ OLMAZMI NE DERSINIZ MSJLARINIZI BEKLIYORUM
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 05:44    Mesaj konusu: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

bence çok iyi olur tanışmaya kaynaşmaya vesile olan her şey güzeldir

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 17-Arl-2007 / 05:51    Mesaj konusu: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

çok iyi düşünmüşsün kardeş
ah keşke ankara da olsa Smile
aslında bunu bir düşünmeliyiz ne dersiniz?

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 17-Arl-2007 / 06:11    Mesaj konusu: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

muslumcu_ugur_1 demiş ki:
çok iyi düşünmüşsün kardeş
ah keşke ankara da olsa Smile
aslında bunu bir düşünmeliyiz ne dersiniz?

saolasın kardeş ankarada da ankaralı ardaslar organıze edebılır . hatta bı ara ankaralılar ıstanbullular bı maç yaparız veya herhangı bı ılımız butun ıller bızım . zor ama dusunmesı bıle guzel saygılar
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 06:12    Mesaj konusu: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

Bu soğuktamı kardeş. Zaten babacan1102 bu konuyla ilgili bir konu açmıştı.
Buradan konuya ulaşabilirsiniz.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 17-Arl-2007 / 06:21    Mesaj konusu: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

Admin demiş ki:
Bu soğuktamı kardeş. Zaten babacan1102 bu konuyla ilgili bir konu açmıştı.
Buradan konuya ulaşabilirsiniz.

abı onemlı olan kaynasmak bulusma gıbı bıse olur . bı maç yaparız sonra kapalı bı mekanda otururuz . omer abının bu konuyu actıgından haberım yok daha dogrusu arastırıp bakmadım arsıve . saygılar abı
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 06:35    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

yaparız tabi niye olasın sen takımını hazırla bende kendi takımımı yapalım derimmm.
uyar yani bana ...
heberini bekliyorummm

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 44 saniye sonra yollandı..:

bu arada boşa oynamak yokkk Laughing Laughing Laughing

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 16:51    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

gelemekte gönlümüz sizlerler arkadaşlar.. Wink

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 18:22    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

keşke bende gelebilseydim yaaww çok severim bu tür organizasyonları Smile

Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Arl-2007 / 03:43    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

ne oldu ya bu kadarmıyız bı mac ayarlayamadık Very Happy
Kullanıcı profilini gör
QQALEXQQ
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Arl-2007 / 05:37    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

ben de gelmek isterim tabi ama yer ve zaman önemli malu7m iş hayatı Laughing

Üye
Üye

MesajTarih: 21-Arl-2007 / 17:25    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

ben geliirm:D nerde yapıcaksak söleyin isterseniz gelirim ha bizim burda kum saha var normal saha boyutunda ordada oynayabiliriz:D
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 27-Arl-2007 / 01:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

hadi arkadaslar ya yokmu ıstanbullu bı maç yapalım . bana ulasmak ısteyen msn adresımı eklesın shrek_07@msn.com. gereken katılımı saglayıp bı maç yapalım . babacan 1107 onderlıgınde
Kullanıcı profilini gör
muslumcu_ugur_1
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Arl-2007 / 03:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

ahh ahhh istanbulda olmak vardı..
bu lafı ne çok der oldum son zamanlarda Laughing

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul/ADANA/CEYHAN
MesajTarih: 28-Arl-2007 / 14:22    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

selam dostlar ben aranızda yeni sayılırım ama bu alemde eskıyımdır futboldanda az biraz anlarım ve tabiki baba nın adının olduğu heryerde var olmaya çalışırım _________
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Oca-2008 / 03:58    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

oldunuzmu yaffffff kımse yokmu maç edıcek
Kullanıcı profilini gör
evlat01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Oca-2008 / 04:56    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

Abilerim! Bence İstanbul olarak ayarlamayalım. İstanbul un ilçeleri olarak ayarlayalım. Sonra da ilçe birincileri kapışır. Bu kadar Müslümcüyü hangi halı saha alır bilmemki. İyi organize gerekir. Müslüm Babamızın resimlerini bastıralım formalarımızın önüne. Arkalarına da en sevdiğimiz şarkısının ismini. Yine de büyüklerim bilir. Müslümce kalın arkadaşlar.

DÜŞMEZ KALKMAZ BİR ALLAH UNUTMA SAKIN EVLAT.
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 13-Ksm-2008 / 19:38    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

Her zaman ve her yerde ölümüne kadar sizinletyim..

Yanlız ben oynamam çünkü ayağımda problem var aranızda olsam yeterlii..

esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 14-Ksm-2008 / 03:20    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

bende varım hadi bakalım bekliyorum zamanı haber edin banada okey msn adresim yazayım olmazsa ordan haberleşiriz yara_bende_18@hotmail. com ok bekliyorum

müslüm baba söyler hakiki sözü

geçti bahar getirdik yazı

bir gün ölür o zalmın kızı

öldürücü gözle bakma
Kullanıcı profilini gör
By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 14-Ksm-2008 / 06:03    Mesaj konusu: Cevap: istanbuldakı müslümcüle haydi maça

Vay Bizim Haberimiz Yeni Oldu Yaa Abi Düzenliyelim Yapalım Bir Maç Ne Zman Felan

Açıklamaları Siteye Yazın Şu SaaT Tarih Felan Bizde Ona Göre Kendimizi Hazırlıyalım..

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering