Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - istanbul daki müslümcülerin güzel anları
istanbul daki müslümcülerin güzel anları
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 03:04    Mesaj konusu: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

istanbuldaki müslümcü dostlarla beraber geçirdiğimiz özel ve müstesna bir güne dair olan anlarımızı sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar.çok samimi ve keyifli saatlerdi.SOKAK_ŞARİRİ,BABACAN1102,TALİHKUŞU34,BAYDAMARERSİN VE BENİM katılımımla gerçekleşen bu naif anların kısa bir zaman SONRA MUSLUMCU COM İSTANBUL BULUŞMASIYLA DAHA DA GENİŞLEYECEĞİNİNDE HABERİNİ VERELİM BU VESİLEYLE..
BU ÖZEL ANLARIN OLUŞUMUNDA YER ALAN DOSTLARIMIZI SEVGİ VE SAYGIYLA SELAMLIYORUZ..

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 03:11    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

dikkat müslümcüler eklemesi çok güzel olmuş sanırım eminönü tarafları galata köprüsü cıvarı paylaşım için teşekkürler mahmut kardeşim

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 03:13    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

güzel görüntüler...aranızda olmak isterdim...saygılarla

Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 03:15    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

bulunmaktan büyük keyif aldığım bir gündü .
istanbul buluşmasının temelini attık bir nevi

inşllah kısa zamanda hep beraber birlikte bulunacagız,

bütün kardeşerime selamlarımı iletirim.

Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 03:15    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

evet cok güzel bir gün geçirdik arkadaslarımızla.sevgili MURAT KARDESİM,MAHMUT,BABACAN ÖMER VE SOKAK ŞAİRİ MEHMET hepinize cok cok teşekkür ederim..emeğinize sağlık.
Kullanıcı profilini gör
HaNcI_Abi
Üye
Üye

Nereden: Karanlıklar Ülkesinden
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 03:17    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

Kım ıstemezkı Orda Olmayı Sad Ama Gercekten COk GUzel Seyler Gercek Dostluklar Mukkelmel Dİcek Bİşi yok...
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 03:18    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

Hayırlı uğurlu olsun, çok güzel anlar yaşadığınıza eminim, Mahmut kardeş güzel düşünce, Murat iyi iş çıkarmışsın Wink
Muslumcu.com ne buluşmalar ne dostluklar görmüş geçirmiş. Emekçi arkadaşlara saygılar. İstanbul buluşmasına az kaldı, arkadaşlar kolları sıvadılar bile Wink

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
_rebel_
Üye
Üye

Nereden: Bagriyanik kücelerden
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 04:31    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

kardeşim mahmut!!!biz marsta mı yaşıyoruz???çağırsan gelirdik ama kim takar gariban poseidonu???? Confused Confused
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 06:00    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

önelikle dostlrımın samimiyeti beni cezb etti öyle güzel bir gün gecirdikki ifade edemiyorum memet ,mahmut,muratım,ve ablam gamze iyiki varsınız (gizli dostumuz sende )ümit ediyorimki istanbul buluşması cok güzel olacak herkesten önce ordayım gelmemezlik yapmayın saygıyla önünüzde egiliyorum babaya selam muslumcu.com a devam........... hahh bu arada gamze abla bavul abinin sana selamı var senle tanıştıgına bin pişmanmış valla öyle dedi fırca attım ama nafile neyse barıştırırız buluşmada
Kullanıcı profilini gör
talihkusu34
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 06:16    Mesaj konusu: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

ömer kardesim sagol.ne bavul abisi ablam yaw anlayamadım ben icon19 sen yandın ömer eyvah diyorum ..sen harbi bizi öldürecen yaw.dogustan komedyen olmalıydın sen kardeşim. icon5 .
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 06:21    Mesaj konusu: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

babacan1102 demiş ki:
bavul abinin sana selamı var senle tanıştıgına bin pişmanmış valla öyle dedi fırca attım ama nafile neyse barıştırırız buluşmada

abi o bavula benden çok selam söyle sakın buluşmaya gelmesin boğaza atarım onu Smile Smile

Üye
Üye

MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 06:28    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

muradım o bavulun hakkını ödeyemem valla ne olur yapma.benim tekrar ihtiyacım olabilir.bence buluşmaya gelsin oda icon10 .sevgilerimi gönderiyorum( sizlere ama) Very Happy
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 06:57    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

babacan size kurban olsun yaw iyiki varsınız (ABLA BU ARADA KAFAMI KIRACAN BELLİ OKLAVADAN BARİ buluşmaya yakın kırda rapor alayım malum hafta sonu yogunuz gelemem yoksa şimdiden teşekkür ediyom ve bekliyom heyyt bavul baba sen nelere layıksında kıymetin bilenmi var
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 07:05    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

yaw muratım foto cok güzelde be mübarek insan kaldırımada bi ayar ceker allah boy vermemişki hehehehe neyse eline saglık gamze abladan uzunum ya ohhhhhhh kıskananlar catlasın (BAVUL baba sen hariç tabi )

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
talihkusu34
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 07:10    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

canım kardesim senin yüregin kocaman.bir arkadaşımın sözü vardı ÖNEMLİ OLAN HİSLERİN VE DÜŞÜNCELERİN AYNI OLMASI..( sen yinede bavul abiye iyi bak) Very Happy
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 07:23    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

eyvallah ablam iyiki varsın sayende millet adam yerine koyuluyo bunlardan biri bavul baba ADAMIN KAFASI BOŞ KAFA YAW anlamıyo ama söz adam edecem onu yanımda bak şimdi kulagını cektim valla elini öpecekmiş affedersin artık onu bi cahillik etti. sanada affetmek düşer

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 14-Ağu-2007 / 15:39    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

eyvallah muraat kardeşim kısmetse inşallah aranızda olmaktan mutluluk duyarım bugünü paylaştıgınız için hepinize ayrı ayrı tek tek teşekkür edrim. tekrar saygılar
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 15-Ağu-2007 / 00:27    Mesaj konusu: Cevap: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

çok güzel arkadaşlar inşallah bi dahaki buluşmada bende olacam ama sayı bu kadar az olmaz umarım

Üye
Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 15-Ağu-2007 / 00:42    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

istanbuldaki dostalarla birarada olmaktan büyük keyif aldım umarım büyük istanbul buluşmasında tüm gönül dostlarımızla bir arada oluruz ayrıca damar02 yaptığın bu calışmalardan dolayı sana cok tesekkur ederim ayrıcasevgili MURAT KARDESİM,MAHMUT,BABACAN1102ve GAMZE ABLA HEPİNİZE COK TEŞEKKÜR EDERİM SİZİNLE OLMAK COK GÜZEL İYİKİ VARSINIZ SAYGILARIMLA
Kullanıcı profilini gör
sokak_sairi
Üye
Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 15-Ağu-2007 / 00:55    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: istanbul daki müslümcülerin güzel anları

babacan bu bavul işini gizli tuacaktık bavul abi bizim gizli gönül dostlarımızdan Laughing Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering