Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - efkarlıyım çünkü:??: mutluyum çünkü:??
efkarlıyım çünkü:??: mutluyum çünkü:??

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 07-Arl-2007 / 00:28    Mesaj konusu: efkarlıyım çünkü:??: mutluyum çünkü:??

efkarlıyım çünkü: bu zamana kadar müslüm babayı hiç canlı göremedim...

mutluyum çünkü: iyikide müslüm babayı tanımışım....

efkarlıyım çünkü::canınızı sıkan sizi mutsuz eden,sizi üzen,hüzünlendiren..kısacası sizi efkarlarlandıran olaylar ve düşünceler..

mutluyum çünkü:sizi mutlu eden,sevindiren, iyiki yapmısım dediginiz iyiki olmuş dediginiz güzel olaylar ve düşünceler

gelmiş geçmiş eski yeni ne olursa olsun içinizden geldiği gibi..... Wink Wink

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 06-May-2008 / 18:01    Mesaj konusu: re: efkarlıyım çünkü:??: mutluyum çünkü:??

abım sana katılıyorum.hereyın daha da guzel olması dılegıyle...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 07-Ksm-2008 / 18:38    Mesaj konusu: re: re: efkarlıyım çünkü:??: mutluyum çünkü:??

eFKarlıyım:Müslüm Baba yı canlı gördüm fotoğraf çekilemedim.

Mutluyum:Çünkü Müslüm Baba yı canlı gördüm..oda bi şereftir..

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering