Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu
KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
cLe_
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: KARAGÜMRÜK
MesajTarih: 29-Ksm-2007 / 05:39    Mesaj konusu: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

MüsLüm Gürses GönüL VerenLere Yardımcı OLabiLdiysek Ne MutLu Bize....
[hide:f61aed2d48]http://uploaded.to/?id=13in15&lang=en[/hide:f61aed2d48]

baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 29-Ksm-2007 / 07:19    Mesaj konusu: Re: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

saolasın erdi kardeşim gönlüne sağlık ellerin dert görmesin..

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 29-Ksm-2007 / 20:38    Mesaj konusu: Re: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

paylasımın için eyvallah kardes

Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 29-Ksm-2007 / 23:54    Mesaj konusu: Re: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

selam kardes bende de var bi kaç versiyonu bakim olmayanmıymış..eline emegine yürğine sağlık kardesim..saygılar Wink

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 2 saat sonra yollandı.. 18 dakika sonra yollandı..:

bende yokmus versiyonu bir kez daha eline emeğine yüreğine sağlık kardesim... Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 30-Ksm-2007 / 00:40    Mesaj konusu: Re: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

eline sağlık
o zaman bende kesin yoktur:)

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08-Arl-2007 / 08:49    Mesaj konusu: Re: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

eyvallah sağolasın sonsuz teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
cLe_
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: KARAGÜMRÜK
MesajTarih: 17-Şub-2008 / 03:26    Mesaj konusu: Re: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

Ne MutLu Bize Ozaman.Siz SağoLun !

mutiny
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 17-Şub-2008 / 03:58    Mesaj konusu: Cevap: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

teşekkür ederim kardeşim emeğine sağlık,babanın efsane parçalarından biri birde plak versiyonunu dinliyeyim...
Kullanıcı profilini gör
sabah
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Şub-2008 / 16:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: KederLiyim İçiyorum PLak Versiyonu

saol kardeş eline ve yüregine saglık
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering