Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 1975 müslüm baba: aldırma gönül
1975 müslüm baba: aldırma gönül

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 13-Ksm-2007 / 23:57    Mesaj konusu: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

[hide:84f37fe0be]http://www.zshare.net/audio/4879336f7b2def/[/hide:84f37fe0be]

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 25-Ksm-2007 / 06:21    Mesaj konusu: Re: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

eline sağlık
ufak bir karışıklık olmuş galiba.
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 27-Ksm-2007 / 02:37    Mesaj konusu: Yanıt: Re: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

muslumcu_ugur_1 demiş ki:
eline sağlık
ufak bir karışıklık olmuş galiba.

karısıklık nedir ki kardes anlamadım???söylersen yardımcı oluruz??

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 27-Ksm-2007 / 05:18    Mesaj konusu: Cevap: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

saol baba emeğine sağlık...
Kullanıcı profilini gör
muslumcu_ugur_1
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Ksm-2007 / 18:01    Mesaj konusu: Yanıt: Re: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

yok yok kardeş kusuruma bakma galiba ben karıştırdım aynı şarkıyı gönderdiğin şarkılarda başka bir isimde de duydum sandım.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Ksm-2007 / 20:50    Mesaj konusu: Yanıt: Re: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

yok yok kardeş kusuruma bakma galiba ben karıştırdım aynı şarkıyı gönderdiğin şarkılarda başka bir isimde de duydum sandım.

önemli degil kardes baska bir isteğin varsa söyle yardımcı oluruz.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 30-Ksm-2007 / 00:46    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

valla sen şimdi böyle deme bana ben şimdi bi yazarsam sonu gelmez:)
eyvallah sağol yüreği temiz kardeşim zamanla bikaç isteğimiz olur
sen zaten kaçırmazsın halledersin Allah razı olsun.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-Ksm-2007 / 16:50    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: 1975 müslüm baba: aldırma gönül

valla sen şimdi böyle deme bana ben şimdi bi yazarsam sonu gelmez:)
eyvallah sağol yüreği temiz kardeşim zamanla bikaç isteğimiz olur
sen zaten kaçırmazsın halledersin Allah razı olsun.

eyvallah kardesim.. Wink

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering