Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''
müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 23-Ekm-2007 / 02:50    Mesaj konusu: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

ARABESK MÜZİĞİN ÖNDE GELEN İSMİ MÜSLÜM GÜRSES ARABESK MÜZİĞİN BİTMEDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Ünlü sanatçı Müslüm Gürses, Bartın Maça Kızı Gazinosu’nda sahne aldı. Hayranlarına arabesk şarkılarını seslendiren Gürses, arabeskin yeniden çıkışa geçeceğini söyledi. Birçok hayranının doldurduğu gazinoda sahne alan Gürses, son zamanlarda arabesk müziğini gerileme yaşadığını ama güçlü yorumcular ile birlikte arabeskin yeniden çıkışa geçeceğini belirtti.

Bartınlı sevenleriyle bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu anlatan Gürses, şöyle konuştu: “Vakit buldukça yeniden Bartın’a gelmeyi düşünüyorum. Herkes bana arabeskin gerileme dönemi yaşadığını söylüyor. Bana göre öyle değil.''

gecce.com

bu haberi bana ulaştıran BABA65 nickli mehmet kardeşime teşekkürler..

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 23-Ekm-2007 / 03:22    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

bilgi için teşekkürler****

Kullanıcı profilini gör
muratelaldilar
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 23-Ekm-2007 / 04:58    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

tabiki bitmez.baba hakllı emegıne saglık bilader

bizbize yeteriz
alayına rest ceken adanalı
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 23-Ekm-2007 / 13:43    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

ömür biter baba aşkı bitmez baba ne diyosa o emeginize sağlık saolun varolun saygılar..

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 23-Ekm-2007 / 18:26    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

eyvallah mahmut kardeşim eline koluna saglık.........

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Ekm-2007 / 01:24    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

ewet baba dogru söylemiş sagolsun usta senınde elerıne saglık

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 24-Ekm-2007 / 02:14    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

Arabeskin bitmesine zaten imkan yok..Arabesk tüm müziklerin başıdır..o biterse hepsi tıkanır kalır..

Örn: Cash Flow-Hayata Küstüm (müzik:orhan gencebay)
Örn: Ceza - Rapstar

Daha bir çok örnek var aslında ama en tanınmış olanLar bunlar...Son zamanlarda insanların merak saldığı en büyük müzik tarzı ''RAP'' Rap'cilerde Arabeskcilerden kopya çekiyosa.. ? herşey ortada demektir.. Wink

Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 03:15    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

eyvallah kardes bilgi icin tşk ederiz

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 17-Arl-2007 / 03:23    Mesaj konusu: Re: müslüm baba umutlu''arabesk bitmez''

bilgi ve paylaşımın için sağol mahmut kardeş..eline emeğine sağlık.. Wink

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering