Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 5 İstanbul (1. İftar) buluşması gerçekleşti, resimlerimiz
5 İstanbul (1. İftar) buluşması gerçekleşti, resimlerimiz
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 13-Ekm-2007 / 11:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

Erdi Kardeşimle Bende Msnden Görüştüm..Çok Sağlam Delikanlılardandır Harbidende Yüzyüze Görüşmedekte Onu Hissedebildim Wink

Güzel buluşma Olmuş..Aranızda Olamadık İmkanlar Kısıtlı Confused

Gönlümüz Ordaydı Her Zaman Orda olacak.. Wink

karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 13-Ekm-2007 / 21:46    Mesaj konusu: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yo

arkadaşlar bu arada ali tekintüre abimizlede konuşmak çok güzeldi umarım tanışırız o zaman dahada güzel olur

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Ekm-2007 / 22:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

Bir Bana Nasip Olmadı oLmıcakta Galiba Crying or Very sad ..Müslüm babadan Sonra Tek Tanışmak İstediğim İnsandır Ali Tekintüre..

Birde Rahmetli YAVUZ TANER Hocamız vardı..Allah Rahmet Eylesin.. Sad

babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 14-Ekm-2007 / 03:48    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti res

aMCaoGLu demiş ki:
Bir Bana Nasip Olmadı oLmıcakta Galiba Crying or Very sad ..Müslüm babadan Sonra Tek Tanışmak İstediğim İnsandır Ali Tekintüre..

Birde Rahmetli YAVUZ TANER Hocamız vardı..Allah Rahmet Eylesin.. Sad

istemek lazım önce amcaoglu allah izin verirse 6.istanbul buluşmasına gelecek ...
istersen o zaman gelirsin ...
diyom ya önce istemek lazım ..
biz 20 gün önceden yazıyoz buluşma işini bırakın gelmeyi ...
yorum yazmaya üseniyorlar ....
gelde düşün gerisini sen ..
öncelikle yüreginle isteyeksin ok mi kardeşimm..
eyvallahhhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 14-Ekm-2007 / 04:44    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti

İstemiyorummu Sanıyosun Hocam.. Sad

Ona Olan Bağlılığımı Sadece DÜNDAR Abim Bilir Bu Sitede Smile

Ama Allahtan Ümit Kesilmezmiş..bakarsın talih kuşu birgünde şaşırır Bana Konar Dimi Smile

isyankar_17_90
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 14-Ekm-2007 / 05:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

tum giden arkadaslarımızın ayagına saglık yüregine saglık orda olmayı hangi muslumcu istemezki bende geliyodum son anda işim cıktı.inş baska bir bulusmaya gelecegim.ömer abim,önemli bi kişisin abim benim yuregimde baska bi yerin var saol varol bu guzel organizasyon için

babacan1102

MesajTarih: 16-Ekm-2007 / 05:41    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti res

isyankar_17_90 demiş ki:
tum giden arkadaslarımızın ayagına saglık yüregine saglık orda olmayı hangi muslumcu istemezki bende geliyodum son anda işim cıktı.inş baska bir bulusmaya gelecegim.ömer abim,önemli bi kişisin abim benim yuregimde baska bi yerin var saol varol bu guzel organizasyon için

eyvallah yunus duygular karsıkılı

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 17-Ekm-2007 / 01:45    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti

işim vardı bende gelmeyi isterdim ama malesef işim çıktı kusura bakmayın....

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Ekm-2007 / 20:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

baydamarersin e çok teşekkür ediyorum. hakkımda çok güzel şeyler yazmış..
asıl güzelliğin kendisin de olduğunu söylemek istiyorum. tşk
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 19-Ekm-2007 / 07:11    Mesaj konusu: Yanıt: Re: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

ex-arab demiş ki:
Ömer abi papyon çok yakışmış valla Smile ....gönlünüze sağlık arkadaşlar

sevdiysen verim aziz yedekte var Very Happy

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
isyankar88
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana
MesajTarih: 19-Ekm-2007 / 16:13    Mesaj konusu: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yo

Smile salm lar insan lar böyle güzel günde buluşması çok güzel birşe ve hepınızı teprık ederim
Kullanıcı profilini gör
mahsuertunc

MesajTarih: 20-Ekm-2007 / 15:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

yine güzelllikler yapmışsınız yüreğinize4 saglık çok güzel kareler var orda devamları olur inş
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 21-Ekm-2007 / 03:50    Mesaj konusu: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yo

iftar yemeği ortamında bulunan,teşrif eden tüm arkadaşlarıma saygılar selamlar olsun.gelen herkese teşekkür ediyorum..keyif aldık.saolun.

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 21-Ekm-2007 / 18:04    Mesaj konusu: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler ve yo

baydamarersin kardeşim sen zaten aramızdaydın neden işim çıkmasaydı bende gelirdim diyorsun anlamadım yoksa buluşmamızdaki sen değilmiydin!!!!

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 23-Ekm-2007 / 16:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

Aranızda değildim ama gönlüm yüreğim sizlerleydi..

baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 24-Ekm-2007 / 01:51    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimle

karaaliler demiş ki:
baydamarersin kardeşim sen zaten aramızdaydın neden işim çıkmasaydı bende gelirdim diyorsun anlamadım yoksa buluşmamızdaki sen değilmiydin!!!!

bendim de dedim hep işim vardı diye yazılmış bende işim vardı diye yassam nolacak sanki dedim öyle yazdım her ne kadar (bulşmada olsamda) Smile

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: tekirdag/çorlu
MesajTarih: 25-Ekm-2007 / 04:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

sitey i çok beyen dim Very Happy devamını dilemek ümidiyle
Kullanıcı profilini gör
afrikali_seyda
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: dünyanın en güzel şehri İstanbul'dan...
MesajTarih: 26-Ekm-2007 / 17:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

daha nice 6. 7. 8. buluşmalara gönül isterdiki bizlerde olalım ama kısmet

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 10-Ksm-2007 / 21:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti resimler v

güzel organızasyon Mahmut kankama Mehmet abiye ve Murata selamlar.

Kurtlar vadisinden kaçıp gelenlerde var sanırım daha güzel resimler çekilebilirdi Müslümcülere yakışan cinsten saygı şart Wink
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 12-Ksm-2007 / 07:20    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 5 İstanbul İftar buluşması gercekleşti res

m.ali turan demiş ki:
güzel organızasyon Mahmut kankama Mehmet abiye ve Murata selamlar.

Kurtlar vadisinden kaçıp gelenlerde var sanırım daha güzel resimler çekilebilirdi Müslümcülere yakışan cinsten saygı şart Wink

memet ali hatırlatta görüştügümüzde sana temiz bir fırca cekeyim olurmu?.....
onladın sen onu..... Sad
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering