Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - arabeskin anlam dünyası
arabeskin anlam dünyası

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Konular
Yazar Mesaj
altankes17
Üye
Üye

Nereden: izmit
MesajTarih: 01-Ekm-2007 / 21:28    Mesaj konusu: arabeskin anlam dünyası

slm müslümcü dostlar ben izmitten altan ARABESKİN ANLAM DÜNYASI KİTABI.NI arıyorum izmiştte bulamadım istanbulda olan dostlardan yardım bekliyorum lütfen yardımcı olun altankesici@hotmail.com adresim buu tek baba tek kral MÜSLÜM BABA
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 01:15    Mesaj konusu: Re: arabeskin anlam dünyası

umarım bir yardım alırsın kardeş.

konu taşınmıştır.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 02:32    Mesaj konusu: Re: arabeskin anlam dünyası

buyur kardeş aşağıdaki linkten kitabı satın alabilirsin...tıkla seni kitabın olduğu sayfaya yönlendirecek...

http://www.kitapyeri.com/index.php?sayfa=2&id=40140&tur=1

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 16:58    Mesaj konusu: Re: arabeskin anlam dünyası

xarap benden önce davranmış sagolsun
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Konular
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering