Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [konser] müslüm gürses - üstüme düşme benim__görüntülü
[konser] müslüm gürses - üstüme düşme benim__görüntülü
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konser Görüntüleri
Yazar Mesaj
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 03:38    Mesaj konusu: [konser] müslüm gürses - üstüme düşme benim__görüntülü

"Şanlıurfa Gürses Kasetçilik"e teşekkürler

NOT: Söz konusu video, belirtilen parçanın orjinal videosu değildir. Videonun orjinal sesi silinerek Üstüme Düşme Benim parçasının konser versiyonu eklenmiştir. Bilginize...

En son ex-arab tarafından 17-Eyl-2008 / 21:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 04:09    Mesaj konusu: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görüntülü

helal olsun azizim ellerine saglık tebrik edrim mükemmel bi paylasım saol varol ellerin dert görmesin devamı gelsin saygılar

Üye
Üye

Nereden: Karanlıklar Ülkesinden
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 04:49    Mesaj konusu: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görüntülü

Üf süpersin be baba helal olsun Aziz Abi senınde emegıne saglık...
Kullanıcı profilini gör
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Karabük
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 06:03    Mesaj konusu: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görüntülü

saolasın kardeş ... gerçekten bu tip videoları paylaşıma sunman büyük cüretkarlık
Kullanıcı profilini gör
guclusoydemir
Üye
Üye

Nereden: eRZUruM
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 06:34    Mesaj konusu: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görüntülü

guzel parca ve goruntu saqol
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 17:29    Mesaj konusu: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görüntülü

bu konser kaydı müslüm gürses senden vazgeçmeem konserineden yedi kule hisarlarından
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 17:50    Mesaj konusu: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görüntülü

Eyvallah Azizim teşekkürler

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 20:02    Mesaj konusu: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görüntül

çok teşekkürler eline sağlık azizim babada döktürmüş

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 09-Eyl-2007 / 23:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görü

valla tekrar tekrar izleyip seni tekrar tekrar tebrik ediyorum aziz kardesim emegine saglık saygılar......

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 09-Eyl-2007 / 23:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görü

Emeğine sağlık güzel olmuş aslında bizim gibi baba hayranlarının bunlar gibi daha çok görüntüleri izlemesi lazım ama zor bulunuyor işte....

Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 00:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görü

arkadaşlar bu konser sırasında okunan şarkı üstüme düşme benim değildir.
başka bir şarkı okuyor

videoyu hazırlayan sesleri silip üstüne üstüme düşme benim i monta etmiş dikkatli izlerseniz anlayacaksınız

MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 00:37    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Beni

baydamarersin demiş ki:
arkadaşlar bu konser sırasında okunan şarkı üstüme düşme benim değildir.
başka bir şarkı okuyor

videoyu hazırlayan sesleri silip üstüne üstüme düşme benim i monta etmiş dikkatli izlerseniz anlayacaksınız

belli oluyor zaten...şarkının ekleme olduğu..sonuçta eski konserinden bir vidyo buna da şükür değil mi?

Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 00:59    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme

belli oluyorda bilmeyen o şarkı sanıyor açıklamasını yapmalısın .

MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 01:01    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme

baydamarersin demiş ki:
belli oluyorda bilmeyen o şarkı sanıyor açıklamasını yapmalısın .

konuyu apar topar açıp çıktım..ama benim degistirme yetkim yok mümkünse sen değiştir...

Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 01:12    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürses - Üs

peki hangi şarkıyı okuyor orjinalde onu söyle ona göre yazalım

MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 01:51    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: [Konser] Müslüm Gürs

baydamarersin demiş ki:

bilmiyorum ki vidoyu aldığımda böyleydi ben sadece site reklamını ekledim üzerine...

Kullanıcı profilini gör
erhan1975
Üye
Üye

MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 03:06    Mesaj konusu: Yanıt: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__Görü

baydamarersin demiş ki:

orjinalinde ağır yaralı parçasını okuyo baba aksini ispat eden varsa her zaman çarpışırım bunun tam kaydı var kanal 6 dan yayınlanan bir konseri playback okundu şarkılar

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 2 dakika sonra yollandı..:

xmen demiş ki:
bu konser kaydı müslüm gürses senden vazgeçmeem konserineden yedi kule hisarlarından

yedikule zindanları konseri değil bu ben o konsere gittim 93 yılında 4 şarkı okumadan baba konser yarım bitti zaten oda playback okundu çünkü o kalabalıkda ancak öyle olurdu

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Eyl-2007 / 19:40    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__

ewet sana katılıyorum erhan abi yanlışlık olmuş sagol hatırlatttıgın için
Kullanıcı profilini gör
asiceecee_44
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 02:03    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__

valla ister başka şarkı olsun ıster orjınal azızın bunu bizimle paylaşması yeterli zaten helal olsun azızım sana yakışır...ama genede bılgılendırdığin ıçın saolsın murat abı

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Kocaeli
MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 07:38    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Konser] Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim__

sana hastayıs ailece ce baba bee büyüksünnnnnnn
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konser Görüntüleri
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering