Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003
Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konser Görüntüleri
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 00:34    Mesaj konusu: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003 Konserinden Ak Ellerin Salan Gelen Yar

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 00:52    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

ooowww emeğinize sağlık yaaw rahmi abi, mehmet abi (xmen) süpersiniz...nerden bulurduk bunları...çok teşekkürler

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 00:57    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

arkadalar bu konseride herzaman oldugu orjinal haliyle reklamsız olarak sunduk müslüm gürses kibariye konserinden bir uzun hava ewet bunları bulmam baya bi zaman aldı fakat degdi sanırım saygılar xmen kucuk_01@hotmail.com 2003rumelihisarı konserleri
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 01:08    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

xmen tşk kardes rahmi abi tşk ler emeğinize sağlık

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 01:16    Mesaj konusu: Cevap: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

Videoyu indirmek isteyen arkadaşlar Buradan indirebilirler.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 01:23    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

bu arada baba sinirlendiginden dolayı kibariyetle yapması gereken düeti yapmayım sinrli bir şekilde konseri yarıda bırakıyor saygıar bu konser tam olarak mevcut yayınladıgım harrbiye açıka hava konseri 2002 gibi buda ondan sonraki sene 2003 rumeilhisarı yıldızlı geceler xmen
Kullanıcı profilini gör
salih01
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 01:38    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

teşekkürler emeginize saglık.
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 02:25    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

rahmi abi bu konserde müslüm baba ikimizin yerinde olan vurulacak adammiydim sarkisini canli okumustu varsa ve mümkünse onuda bizlere sunabilirmisin?? gercekten baba süper yorumlamis
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 13:33    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

eyvallah baba eline yüregine saglık saygılar

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 16:39    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

kadir kardeşim bu konserde satılacak adammıyım yok karıstıyorsun tamamaı elimde bu konserin odedigin şarkıda olay çıkan
mimar sinan açık hava tiyatrosunda yaniadanada 2004 teydi aksini inkar eden varsa buyursun eklesin lütfen çarpıtmayın adanadan kucuk_01@hotmail.com XMEN
Kullanıcı profilini gör
reis_362
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: kocaeli
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 18:56    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

süpersiniz xmen kardeş we rahmi abi teşekkürler emeğinize sağlık!!!

oda MÜSLÜM BABAnın hatırası!!!
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-Eyl-2007 / 02:45    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

xmen demiş ki:
kadir kardeşim bu konserde satılacak adammıyım yok karıstıyorsun tamamaı elimde bu konserin odedigin şarkıda olay çıkan
mimar sinan açık hava tiyatrosunda yaniadanada 2004 teydi aksini inkar eden varsa buyursun eklesin lütfen çarpıtmayın adanadan kucuk_01@hotmail.com XMEN

tam olarak bilmiyorum xmen kardesim ama o zaman magazin programlarinda haber olmustu babanin bu konseri ve kisada olsa satilacak adammiydim sarkisini okuyordu müslüm baba vtr de!!
bu konserler vcd yada dvd olarak satiliyormu acaba bir bilginiz varmi??yani yasal ve bandrollü olarak ??
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 07-Eyl-2007 / 03:17    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

bak kadir sana msj attım bakmadın birdaha diyom o konser adana 2004 mimar sinan açık hava konseri beni ekle görüşelim kucuk_01@hotmail.com adım memet
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 07-Eyl-2007 / 22:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

xmen kardesim senin mesajini okumustum ama ben messengere cok nadir girdigim icin eklemedim seni ama ilk firsatta seni eklerim saygi ve sevgilerle
kadir
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 09-Eyl-2007 / 20:46    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

sayglar bizden.................
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 09-Eyl-2007 / 21:17    Mesaj konusu: Cevap: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

ne diyim ki mehmet kardeşimede rahmi abiyede emeklerine sağlık baba her zamanki gibi döktürmüş

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Ekm-2007 / 03:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

izlemeyenler için............

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 17-Ekm-2007 / 04:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

emeginize saygılar babalar...
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 04-Arl-2007 / 17:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

eywallah abim paylaşımlar gerçekten süper sağolasın rahmi abi.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 31-May-2009 / 02:20    Mesaj konusu: Re: Rumeli Hisarı Yıldızlı Geceler 2003

alkolik_06 demiş ki:
eyvallah baba eline yüregine saglık saygılar
eyvallah

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering