Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 4. İstanbul Buluşması...
4. İstanbul Buluşması...
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Yazar Mesaj
HaNcI_Abi
Üye
Üye

Nereden: Karanlıklar Ülkesinden
MesajTarih: 27-Ağu-2007 / 03:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Selamun Aleykum... Oncelıkle Emegı Gecen herkese Gonulden Tesekkur Ederım... Gercekten Bulsumaay CoooK Katılmak Isterdım Ama Uzak Aslında Uzak Olsada Gonlum Sızlerle Olcak Ama Bı Yandanda COk Gelmek Istıyorum Ama İste Is Guc... Herkese Sımdılen Selam Olsun...
Kullanıcı profilini gör
talihkusu34
Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 27-Ağu-2007 / 07:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

yusuf abim mutlaka bekliyoruz senı aramızda görmek isteriz..tabi bide ben varım burda babacım unutma bakk.dört gözle bekliyorum icon5
Kullanıcı profilini gör
rifatbaba47
Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 27-Ağu-2007 / 14:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

inşallah tanışmak dileğiyle...
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 27-Ağu-2007 / 15:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Valla Allahın izniyle mükemmel bi buluşma olcak...3.istanbul buluşmasında vardım bunda da olcam işallah

MutineeR89
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: konya
MesajTarih: 27-Ağu-2007 / 19:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

valla gardaşlar ben gelemeyecegim ama KONYA da da böyle bişey yaparsanız çok memnun oluruz.konya meydanlarının müslümcülerle dolması bize gurur verir. saygılarımla
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 27-Ağu-2007 / 22:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

ßen yoL ßiLmem İz ßiLmem,KayboLurum İstanbuLa qeLsem,Eminim qüzeL ßi ßuLuşma oLur Herkese Sayqı Ve sevqiLerimi iLetiorum.
Kullanıcı profilini gör
ekselans65
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: van
MesajTarih: 28-Ağu-2007 / 02:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

S.a Arkadaşlar Ben Şimdi Van dayım.Ve ayın 2 sinde Van dan istanbula gidicem.Düğünümüz Var.İşte Sorun burda :S:S .Düğün 9 unda yani pazar günü :S nasıl olacak yaf :S. Üsteklik Bakır Köye Yakınız.Yaf Düğün İçin Götürüyorlar Zaten.Ne yapacam bennn
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 28-Ağu-2007 / 13:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Arkadaşlar bende aranızda olmaktan mutluluk duyarım. Ama işlerimin yoğunluğundan gelemiyeceğim. Buradan sizlerden özür diliyorum. Ama inanın aranızda olmayı çok isterdim. Ben gelemesemde gönlüm sizlerle.

SAYGILAR...

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
muslumcu28
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: KOCAELİ
MesajTarih: 28-Ağu-2007 / 22:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Allah izin verirse bende gelmeye çalışacam inş.
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 29-Ağu-2007 / 04:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

bulusmayı düzenleyenlere tesekkürler........

orda olamayacaz kalbimiz sizlerle..eyvallah

SAYGILARIMIZLA

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 29-Ağu-2007 / 04:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

sevgilerimi yolluyorum gelmek isterdim klasik bir söz ama inanın öyle gelmem zor görünüyor

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 29-Ağu-2007 / 07:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

yüreginizdeki sevgide bize yeter babalar eyvallahhhhhhhhhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
afrikali_seyda
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: dünyanın en güzel şehri İstanbul'dan...
MesajTarih: 29-Ağu-2007 / 15:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

herkese merhaba ben daha yeni üye oldum siteye bana yardımcı olacak arkadaşlar olursa sevinirim

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 29-Ağu-2007 / 18:19    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

afrikali_seyda demiş ki:
herkese merhaba ben daha yeni üye oldum siteye bana yardımcı olacak arkadaşlar olursa sevinirim

öncelikle foruma hoşgeldin

buluşma hakkında aşağıdaki linke tıklayarak bilgi sahibi olabilirsin...

https://www.muslumcu.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4358

Kullanıcı profilini gör
sokak_sairi
Üye
Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 29-Ağu-2007 / 23:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

bu kadar baba hayranları ile bir arada olmaktan büyük bir keyif alırım baş tacısınız görüşmek ümidi ile
Kullanıcı profilini gör
selami068
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: aksaray
MesajTarih: 30-Ağu-2007 / 02:27    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

talihkusu34 demiş ki:
yusuf abim mutlaka bekliyoruz senı aramızda görmek isteriz..tabi bide ben varım burda babacım unutma bakk.dört gözle bekliyorum icon5

inşallah.allahtan mani gelmezse gelirim gelincim. Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
caChaReL
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KaranL?k Â?Ã?Â?kakLardan
MesajTarih: 30-Ağu-2007 / 18:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

Orada Sizlerle Olacağım ßir Aksilik Cıkmazsa Saygılarımla ..
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 30-Ağu-2007 / 18:26    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

afrikali_seyda demiş ki:

kardeş bu pazar saat tam 13 te öylen bakırköy özgürlük meydanında buluşup sonra muhabbet ortamımıza geçecegiz

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 30-Ağu-2007 / 22:04    Mesaj konusu: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

merhaba arkadaşlar ben sizlere ilk başta geleceğimi söyledim ama inanınki işim çıktı çıkmasaydı gelecektim sizlerden özür diliyorum arkadaşlar kusura bakmayın inanın gelmeyi çok istiyordum

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 01-Eyl-2007 / 06:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. İstanbul Buluşması...

eyvallah kardeş yüregin bizle olsun

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering